Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie hitowa

HIT MEBLE - sklep z meblami, mega oszuści

Polecane posty

Gość nie hitowa

cześć, chciałabym wszystkich przestrzec przed zakupami w sklepie HIT Meble. Od 6 tygodni próbuje wyegzekwowac od nich dostawe zakupionego towaru. Nikt ze "spezdawców" nie jest w stanie udzielic mi wiaząxcej odpowiedzi. Nie ma z kim rozmawiać. Telefon pod który kazano mi dzwonić w Poznaniu jest telefonem głuchym. Nie chcą mi oddać wpłaconej zaliczki. Mam wrażenie, ze odbijam się od "ściany" bo moje wysiłki ustalenia terminu dostawy mebli spełzaja na niczym. To jakiś koszmar. Spzedawcy w sklepie w Warszawie są aroganccy i niekompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieje coś takiego
jak rzecznik praw konsumenta.W każdym mieście.Mieszkasz w Warszawie to masz o wiele łatwiej by to szybko i skutecznie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie hitowa
powyżej - czytaj ze zrozumieniem :) Nie napisałam, że się nie pofatyguję do urzędu ochrony praw konsumenta. Sprawa odzyskania wpłaconej zaliczki sie pzreciagnie a nie są to bagatelne pieniądze. Mój topik miał za zadanie ostrzeżenie prze ta firmą. Nie potrzebuje rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramlah
Mnie też oszukali.Czekam na sofę 10 tygodni.Zero kontaktu z Poznaniem , co tydzień mówią że będzie za tydzień.Mebel jest zrobiony i stoi u producenta w magazynie a oni nie zapłacili i nie odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara88
Ja zamawiałam tam Parę tygodni temu i wszystko było w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry79
Zamawiałem meble w maju , kanapa dotarła do mnie też w maju. I była wykonana dobrze. Zamawiałem w hitmeble w poznaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budziol
Proszę, poświęćcie kilka minut na przeczytanie tego, ku przestrodze. Aboslutnie nie polecam sklepu Hit Meble, zarówno salonu (ul.28 Czerwca 1956r. nr 226), jak i serwisu internetowego (www.hitmeble.pl). Chwalą się, iż realizacja zamówienia w ciągu 3 tygodni, w przypadku dojazdu kuriera -maksymalnie 4. Bardzo fajnie, ja czekałam aż 8! I to "tylko" tyle, gdyż to ja wciąż usiłowałam się dowiedzieć, dlaczego to tyle trwa. Przy pierwszej wizycie w sklepie obsługująca mnie kobieta była oschła, niemiła, opryskliwa i nie udzieliła mi odpowiedzi na wiele pytań. Skusiła mnie cena i różnorodność asortymentu. I to był mój wielki błąd, gdyż gdy przyszło do zamówienia, to okazało się, że ceny są dużo wyższe, niż strona www i ulotki podają. Zgodziłam się na zamówienie, bo bardzo podobały mi się obicia. Zapłaciłam od razu całą kwotę (nie róbcie tego!),gdyż liczyłam na profesjonalną obsługę i rabat za duże zamówienie. I się przeliczyłam. Na telefon z pytaniami wydałam prawie drugie tyle, co na te meble, które de facto, mogły być lepszej jakości. Zamawiałam 2 kanapy, jedna standardowa, dokładnie taka, jaką oglądałam w salonie, a druga na wymiar. Ciekawe jest to, że niestandardowa była gotowa po 6 tygodniach, ale ta pierwsza to "ciągle jej nie ma". Bardzo ciężko się dodzwonić do sklepu, a jeszcze trudniej do opiekuna klienta. Wzajemnie mnie do siebie kierowali, zwalając winę na kogoś innego i udzielając sprzecznych informacji. Doszło nawet do sytuacji, w której dostawa była nagrana (dostałam SMS od opiekuna klienta z nr telefonu do kuriera i terminem załadunku), dzwonię do kuriera, umawiam się i przypadkiem pod koniec rozmowy okazało się, iż on jest na drugim końcu Polski, a w zasadzie to inny kurier "chyba" mnie obsługuje. Dzwonię to sklepu, oni oczywiście nic nie wiedzą. Dzwonię do obsługi klienta (tzn. próbuję się dodzwonić, bo pan jest widocznie bardzo zajęty), a on zdziwiony, że coś takiego się stało i gotów był mi powiedzieć, że sobie coś wymyślam z tym SMSem. No ludzie! Gdy już meble były już na magazynie, to pani ze sklepu poprosiła mnie o podanie dogodnych dla mnie godzin przyjazdu kuriera. Powiedziałam, że do tej i tej godziny, gdyż nie będzie nikogo w mieszkaniu. Ona wzięła poprawkę kilkugodzinną, dla pewności i zapewniła o dostawie dnia następnego. Kiedy wyznaczony czas minął, dzwonię zdenerwowana do kuriera, a on mi mówi, że oni się dopiero ładują i będą tak za 2h. Ostatecznie doszło do tego, że przyjechali spóźnieni - dwóch dorosłych facetów, a do domu meble wnosiła matka z siostrą.Tego było za już za wiele. Robię ten wpis na wszystkich możliwych forach meblowych w Poznaniu, żeby jak najwięcej potencjalnych klientów ostrzec przed praktykami tego sklepu. Nie dajcie się nabrać. Polecam sklepy na Allegro. Wiem, że można tam szybko i dobrze kupić (kupiłam robione na zamówienie fotele - we wtorem płacę, a piątek była dostawa), a opinie klientów weryfikują wiarygodność sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie hitowa
ja swoją kanapę wreszcie otrzymałam. Lecz wtedy kiedy wszystko to sie działo i udałam się do sklepu po zwrot zaliczki - "sprzedawcy" nie chcieli nawet słuchać o zwrocie. Powiedziałam im, ze nagrałam rozmowę i zgłaszam się do prokuratury z zarzutem wyłudzenia pieniędzy. Potem mój znajmoy zadzwonił do sklepu i przedstawił sie jako prokurator rejonowy a te matoły mało w majtki nie narobili ze strachu. Tego samego dnia oddzwonili do niego, że kanapa bedzie dostarczona w ciągu dwóch dni i tak sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada77
Zamówiłem kanapę na hitmeble.pl mebel został mi dowieziony po zaledwie 4 dniach od złożenia zamówienia , tak szybkiej realizacji nie widziałem jeszcze w żadnym sklepie meblowym więc polecam :Dada 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KITMEBLE
LUdzie nie kupujcie w HIT MEBLE!!!!!!!!!!!!!!!! Widze , ze jestem jedyna ofiara tych oszustow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamowilam tapczanik , zaplacilam cala kwote(!) 11.09 br i czekam do dzis. Dostawa miala bys w max miesiac. Zero kontaktu z tym sklepem. Nr tel podane na stronie sa gluche , a Pani na gg opryskiwa i nieuprzejma. Dwa tyg temu jak pytalam o mebel stwierdzila , ze maja jeszcze 7 dni roboczych, ten termin minal , pisze wydzwaniam , ale bez odezw. Naprawde nie wiem co robic.... Straszylam policja, ale dalej bez odpowiedzi. Mysle ze sie tam przejade z kolega z policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinnnnn
Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w hitmeble. wiadomo na forach umieją się wypowiadać ludzie którzy są wielce " niezadowoleni" a jeśli by wszystko mieli na czas to by nie raczyli nawet napisać czegoś na temat sklepu. Kupiłem tam 3 kanapy i jestem zadowolony w dodatku będę ten sklep polecał znajomym Polecam hit meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco_nie_chanel
Uwaga mnie też oszukali, zgłaszam oszustów na policje i do rzecznika konsumenta. A te superlatywy to oni sami piszą, nie podaruje im choćbym miała iśc do sądu. Dość tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda36
Witam. Umeblowałam prawie całe mieszkanie i nie mogę narzekać. Tanio i w nie cały miesiąc było po temacie. Jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYSIEK77
Całą chatę wyposażyliśmy w Hicie koło Cegielskiego i było OK. Nawet magazynowali mi meble ZA DARMO. Ze zdziwieniem czytam te negatywne opinie. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia87
Zamawiałam na hitmeble.pl obsługa sklepu w porządku, czas realizacji zgodny z regulaminem, mebelki fajne - ja z tego sklepu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajfi
wszyscy potrafią tyko wypisywać negatywne opinie!!ale jeśli ludzie są zadowoleni dlaczego nie napiszą czegoś pozytywnego!?Ja kupiłem kanape w salonie w Poznaniu i jestem mega zadowolony meble wykonane pod moje zamówienie transport na czas super panowie pomogli mi przy wniesieniu!ja polecam ten sklep! i zacznicie wypisywać też pozytywne elementy a nie tylko pape mają Ci co sa wielce obóżeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoma
nie kupujcie u nich mebli!!!!!, te wpisy pozytywne to pewnia sam właściciel wypisuje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol82
Rabat za spóźnienie Kupiłem meble kuchenne i przyjechały po terminie. Umówiłem sie z kierownikiem na rozmowę- bardzo w porządku facet i ustaliliśmy dostawę gratis. Jestem zadowolony. Babki ze sklepu dzwoniły ,że będzie poślizg. Zawsze można się kulturalnie dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek_cz
Tworzę stronę z opiniami na temat firmy Hit Meble, wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni, lub oszukani przez Hit Meble z Poznania zapraszam do wyrażenia opinii: www.kitmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADEK 87
SIEMKA!!!Ja kupiłem kanapę w hit meble jakiś rok temu za śmieszne sianko i jestem z niej zadowolony poleciłem ziomkowi i też bez problemu dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADEK 87
MEGA TANI SKLEP Wiaruchna kupiłem fajna sofę narożną za pół ceny. Zaoszczędziłem 1500 zł. Trochę mnie dziwi powyższy komentarz. Ja jestem zadowolony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIOCHA NA MAKSA
Bardzo tanie meble w halach Cegielskiego. Kanapy od 400zł- nawet fajne- w cenie butów;-) Całe studenckie mieszkanko sobie urządziliśmy i bardzo sobie chwalimy ten punkt meblowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit w Poznaniu Super
Ludziska mogę Wam polecić fajny sklep meblowy w Poznaniu. Przystępne ceny, możliwość rat, transport, wniesienie, montaż, wyniesienie starych mebli. Płacisz i ustalasz termin i o nic się nie martwisz. To mi się podoba. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
ło matko - te ostatnie wpisy sami sobie wystawiali, aby nie wyjsc na idiotów, masakra - kitmeble...i tyle, obsłga do niczego , terminy jak stąd do księżyca i jeszcze na forach oszukują - dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajmujesz transport,wchodzisz do sklepu i żadassz wydania swojego zakupionego towaru.Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek_cz
Wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni, lub oszukani przez Hit Meble z Poznania zapraszam do wyrażenia opinii: www.kitmeble.pl Powyższe "pozytywne" wpisy to oczywiście pracownicy firmy, którzy widać nie potrafią przyznać się do polityki firmy i sposobu traktowania klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1984
HEJKA!!!ja dokonałam kupna w hit meble i jestem zadowolona.Nabyłam tam szafę w niskiej cenie i dobrej jakości,a poleciła mi ją koleżanka ,która teraz już dwa lata ma kanapę i jest ok.Więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakate
Ciekawe co o nich mówicie , ale mi akurat krzywdy nie zrobili , zamówiłem narożnik i dostałem dokładnie to co chciałem , transakcja przeprowadzona prawidłowo - wszystko w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Katina
Ja taki kupiłam. Inna jakość spania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LykkeLI
Byłam w tym sklepie w pń kilka dni temu, obsługa miła, chociaż tak jak ktoś wyżej pisał młoda. Faktycznie duży wybór mebli. Zdecydowałam się na mebel z ekspozycji, żeby uniknąć oczekiwania. Dziś mi przywieźli i jak na razie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×