Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie hitowa

HIT MEBLE - sklep z meblami, mega oszuści

Polecane posty

Gość hrabcinka
Po prostu trzeba uważać, gdzie się zamawia. Lepiej w znanych sklepach. Nie wiem czy znacie, ale pewnie tak - http://www.sklep.meble.pl/ U nich problemów nie było. To chyba najbardziej znany sklep internetowy z meblami, a mimo wszystko mają świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salula19
niesety przed dokonaniem zakupy w tym salonie meblowym nie przyszło mi do głowy aby „poszperać na forach :( ( z moim świeżo upieczonym małżonkiem kupiliśmy nowe mieszkanie, chcąc je umeblować wybraliśmy się na zakupy do salony Hit meble w poznaniu było to 25.05. dziś jest 26.06 i nie dostałam zamówionych mebli :( płakać mi sie chce bo nie mamy na czym spać jutro jedziemy tam z funkcjonariuszem policji po odbiór zaliczki-niestety zapłaciliśmy kwotę 7.000 z góryczłowiek nie może sie nawet przez nich cieszyć własnym szczęściem. Do sądu z nimi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1_1
niestety ja tez mialam okazje kupic meble w tym sklepie... Zamowilam w czerwcu - teraz jest wrzesien a mebli nie ma. Kupilam je na raty i juz 2 raty zaplacilam - umowe kredytowa mam z bankiem a nie ze sklepem... Ostrzegam, nie kupujcie u nich mebli. Najpierw bylo, ze pomylili umowe - przeciagnelo sie 2 tygodnie, po nastepnych 3 tygodniach zadzwonili, ze producent juz wykonal kanape, ale w tym obiciu nieladnie wyszlo i ze moga mi zrobic w materiale. Ja koniecznie jednak chcialam w skorze ekologicznej, wiec wybralam calkiem inna kanape, miala byc wykonana szybko w terminie - priorytet No i czekalam kolejne 3 tygodnie. W koncu przejechalam sie do sklepu - Pani od razu wpisala termin dowozu - za tydzien w godz 18.00-20.00 No tyle, ze kanapa nie dotarla a nikt nawet nie raczyl do mnie zadzwonic, ze nie przyjedzie. dzwonie do sklepu a tam nikt nic nie wie - czeski film - pani dopiero co wrocila z urlopu. No mnie juz cos zaraz trafi, ide z tym do rzecznika i do prokuratora i jeszcze na policje tez zglosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil99
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZMARNOWAŁEM PRZEZ NICH DŁUGO OSZCZĘDZANE PIENIĄDZE. NIE DOŚĆ ŻE NA MEBLE CZEKAŁEM 3 MIESIĄCE (MIAŁY BYĆ 2-4 TYGODNIE MAX) TO DOSTAŁEM BUBLE NIEZGODNE Z ZAMÓWIENIEM KTÓRE ROZLECIAŁY SIĘ PO MIESIĄCU. KŁAMIĄ, NIE DAJĄ GWARANCJI I NIE ZWRACAJĄ PIENIĘDZY. OMIJAJCIE ICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela22
stół + 6 krzeseł kupiłam 11 września... Obiecano mi meble w ciągu 2 tygodni, max 4 tygodni. Bardzo mi zależało na terminie realizacji ponieważ 13 października miałam zaplanowaną imprezę rodzinną... 4 tygodni minęły mebli nie ma... Pojechałam do sklepu... Panie zdziwione, że ja się dziwię, że mebli nie ma!!! Prawie dostałam zawału!!! Za kilka dni mam gości a mebli brak!!! Po burzliwej debacie obiecano mi meble z wystawy w ramach wypożyczenia... Zgodziłam się. Własnym transportem zabrałam meble. Moje miały być w następnej dostawie. Czekałam na telefon... Zero kontaktu - tam nikt nie odbiera!!! W końcu 18 października dodzwoniłam się :) I szok! Meble są :) Jutro (tzn. 19) przywiozą na koszt sklepu. Zadzwonili rano, że jadą... Zjawili się po 3h! Pełna szczęścia otwieram kartony i ... szok... kolor jest inny niż zamawiałam!!! Dzwonię... Odebrała Pani... Mówi, że mamy te meble używać a oni wymienią je na właściwe w następnym tygodniu... Dziś mamy 30 października mebli nie ma i nie wiedzą kiedy będą!!! Nie mam już siły... W głowie mi się nie mieści jak można tak ludzi oszukiwać! Ludzie nie kupujcie tam nic!!! To naciągacze!!! Dodam, że przy okazji wizyty spotkałam kobietę która 6 tygodni czeka na kanapę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biedota to wiecznie na wszystko nazeka, sfustrowana , bo nie stac jej na luksusy a ich wymaga , nie rozumiejac ze luksus kosztuje i nie dla biedoty on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KU PRZESTRODZE!!! Żałuję,że nie poczytałam opinii zanim zamówiłam towar.Hit meble rzeczywiście jak piszą niektórzy powinien mieć nazwę KIT meble.Ja po 3 m-cach!!! użerania się z firmą otrzymałam wreszcie zamówione meble. Zero kontaktu!!! NIe odbierają praktycznie telefonu. Co kilkudziesiąty raz po kilku dniach prób udawało mi się z nimi skontaktować.A jak już się skontaktowałam to niewiele się dowiedziałam i stały ich tekst,że oddzwonią. NIe oddzwaniali!!Jeden,jedyny raz się skontaktowali ...po kasę-jak przyszedł towar i chcieli kasę zanim obejrzałam meble. Przyszły po 6 tyg. a nie jak zapewniali 2-4 tyg.! i próbowali nam wcisnąć uszkodzony mebel. Nie sprawdzają co przychodzi na magazyn-czy mebel jest ok czy nie. Adres mailowy sklepu stacjonarnego nie działa! Na pismo odpowiedzieli zdawkowo 1 zdaniem "nie na temat!Ciężko przebiega reklamacja. Do możliwości zwrotu mieli się ustosunkować w ciągu 2-3 dni-taką informację podał ich pracownik ze sklepu. A nie ustosunkowali się przez 6 tyg! Już konsultowałam sprawę z rzecznikiem konsumentów.....W końcu towar doszedł ale ostrzegam!!! Obsługa klienta jest FATALNA!!!NIGDY nie spotkałam się z takim "olewaniem" klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60tka
Nie kupujcie w tym sklepie.Murowane problemy.Termin realizacji to czysta fikcja.Miało być 2-4 tygodnie.Minęło 8 i gdybym się nie dopominała to trwało by chyba dalej.Aby coś załatwić trzeba jechać do sklepu bo telefonu nikt nie odbiera,Klient po zakupie traktowany jest jak upierdliwy intruz.Sklep sam ze swojej strony nie informuje o jakichkolwiek zmianach.Zamówiłam szafę z katalogu będącego w sklepie a otrzymałam zupełnie inny mebel i sklep uważa ,że wszystko jest w porządku.W żadnym wypadku nie płaćcie przed otrzymaniem i dokładnym obejrzeniem tego co wam przywiozą.W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości nie odbierajcie i napewno nic nie pod pisujcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela22
Mija kolejny miesiąc... Mebli na wymianę nie ma i nikt nie wie kiedy będą?! Może w styczniu!? Masakra P......e Gutekszoł! To czy jestem biedna czy bogata nie ma nic do rzeczy!!! Zapłaciłam to mam prawo wymagać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela34
To jest masakra, pięc miesiecy czekam na wymianę towaru niezgodnego z zawarta umowa i nic cisza, sprzedawcy nie wiedzą kto jest producentem mebli podaja fikcyjne adresy,telefonów nie odbieraja więc musiałam pofatygowac się osobiście i co? na miejscu dowiedziałam się że zagineła moja umowa.Na koniec przestroga -omijajcie ten sklep szerokim łukiem na mojej kanapie zaoszczedziłam może 100zl w porównaniu z innymi sklepami za te pieniądze zdrowia i nerwów nikt mi nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja87
ZGADZAM SIE z wszystkimi negatywnymi komentarzami. Razem z chlopakim zamowilismy naroznik na wymiar, towar przyszedl w terminie ale okazal sie wadliwy. Boki naroznika chybotaly sie z jednej strony na druga. W odpowiedzi na nasza reklamacje po prostu sie osmieszyli. Napisali ze ruszajace sie boki sa wina naturalnej "eksploatacji" mebla (na boga! jak mebel moze byc eksploatowany skoro jest nowy i nigdy nie byl uzywany?!). Co wiecej, dodali ze moze to byc wina zle zamontowanych zaczepow oraz przeslali odreczny rysunek na pomiętej kartce jak powinny byc te zaczepy zamontowane ://///. Co to klienta powinno interesowac skoro to nie klient montuje zaczepy tylko firma KITMEBLE! sugerowali tez dobicie zaczepow mlotkiem jednak i to nie poskutkowalo. Tym samym reklamacja zostala przez nich odrzucona. po kilku tygodniach wydzwaniania (i wpierania nam ze zaczepy sa zle zamontowane i, ze jesli ekipa montazowa przyjedzie to naprawic a reklamacja okaze sie bezpodstawna bedziemy musieli zwrocic koszty dojazdu - nie mieszkamy w poznaniu- i sami oplacic naprawe :/) pani z dzialu reklamacji stwierdzila ze chcialaby zobaczyc zdjecia naroznika i jeszcze tego samego dnia do mnie oddzwoni co z reklamacja. minely 2 tyg od wyslania przeze mnie zdjec i bez odzewu. wyslalam okolo 5 maili na ich rozne adresy mailowe w odstepach kilkudniowych i gdy dzwonilam ciagle twierdzili ze nie otrzymali ode mnie zadnych zdjec na e-poczte. w koncu gdy odebrali maila po rzekomych problemach z internetem odpisali ze zdjecia dopiero zostaly przekazane do dzialu reklamacji i tam ktos sie odezwie. minal prawie tydzien i nic. obydwoje z chlopakiem wydzwaniamy praktycznie co dzien, albo nikt nie odbiera albo tlumacza ze nikogo akurat nie ma na dziale reklamacji albo jak juz jest to spławiaja klienta ze napewno oddzwonia (oczywisie tego nie robia). Juz nie wiem co robic, straszylam sadem, kodeksem prawnym nic nie skutkuje. Gdy chcialam rozmawiac ze kierownikiem twierdzili ze nikogo takiego nie maja we firmie!? SMIECHU WARTE! DODAM ZE MEBLE KUPILISMY W POZNANIU NA ZAMENHOFA. GORĄCO NIE POLECAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odradzam zakupu!!! zamówiłam meble i czekałam 1,5 mc co dzień dzwoniłam i nawet byłam osobiście a oni w kółko te same bajeczki, w końcu napisałam rezygnacje. Teraz się obawiam czy z bankiem to załatwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści !!!!!! Nie kupujcie tam niczego - Poznań Zamenhoffa - mebli nie ma,czekamy półtora miesiąca i nic. Osoby kompetentnej do załatwienia sprawy też w tym sklepie nie ma.Mówią że albo właściciel ma oddzwonić albo kierownik. Tylko nikt nie dzwoni. Teraz zobaczymy czy oddadzą pieniądze z zaliczki bo napisaliśmy rezygnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Również odradzam zakup u nich. Zakupiłem mebel pod koniec czerwca, przelewem (niestety). Mebel doszedł, ale w stanie tragicznym, śmiało można powiedzieć że używanym, w złych kolorach, niezgodny z opisem, zrobiony tak bardzo źle, że sam bym to lepiej wykonał. Do tego twarde jak cholera. Oczywiście odesłałem mebel i czekam na zwrot pieniędzy (18 dzień), dziś przestali odbierać telefony. Skończy się sprawą sądową. Warto również dodać, że ich rzekomy producent ELAND MEBLE POZNAŃ, który trzeba też objechać, bo to od nich zamawiałem mebel, a dostałem przesyłkę od HIT meble. Obsługa niemiła, cały czas kłamią. Podsumowując: Pralnia kasy. Nie polecam, a wręcz odstraszam od ELAND MEBLE POZNAŃ i HIT MEBLE POZNAŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeloo123
Racja, to są MEGA OSZUŚCI!!! Zamiast obiecanych 4tyg, czekaliśmy na kanapę 8! Ze strony salonu nie było żadnej informacji, sami się musieliśmy prosić o jakąkolwiek informację. Poskutkowało dopiero postraszenie rzecznikiem i policją. Choćby był to ostatni salon meblowy, wżyciu nigdy już tam nic nie zamówimy!!!! z całego serca odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka0000000000000000000
Żenada nigdy więcej mebli i chamskiej obsługi ze sklepu KIT-MEBLE w Poznaniu na Zamenhofa obsługa owszem miła do momentu skasowania pieniędzy a potem słoma z butów wystaje i mają klienta w d*p.. Nawet nie chce mi się tego opisywać bo szkoda sobie szczepić języka omijajcie ten sklep szerokim łukiem każdy inny tylko nie HIT obok jest Bodzio profesjonalizm i pełna kultura i ceny też są przystępne.U W A Ż A J C I E szkoda waszych nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwię się, że po tych wszystkich nieprzyjemnych sytuacjach, sklep nadal funkcjonuje. ktoś obiecywał oddać sprawę do rzecznika praw konsumenta, ktoś straszył policją, prokuratorem i jakoś kierownictwo nie przestraszyło się. może trzeba opisać ich w gazecie, bo tu na forum nikt przed zakupem nie zagląda. poza tym w dzisiejszych czasach gdy opersonel jest nieuprzejmy i niekompetentny to nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie oszukani
Zamówiliśmy narożnik dokladnie 28 lipca, zero narożnika zero odzewu z ich strony. Zapłaciliśmy już 2 ratę a narożnika jak nie było tak nie ma..!! szkoda, że dopiero jak zauważyliśmy, że jest cos nie tak, poszukalismy opini na temat tego sklepu w internecie.!! KOMPLETNIE NIE POLECAM, Gdy zaczęliśmy temat, żę sprawa trafi do Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Poznaniu to pani się bezczelnie rozłączyła, nie wie ktoś czy w końcun dostaniemy ten narożnik (pytam, bo widziałam dużo komentarzy, że ludzie czekają i nic cisza), przyznam ze 2 tydzień spimy na podłodze (tak wiem zdrowo ) co nie zmienia faktu, że chciałabym dostać to co moje..Póki co czekamy 7 tydzień... |obiecane 2-4 tyg) AŻ SIĘ RYCZEĆ CHCE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahtgjfgyhnfg
Ja również miałam niemiłe doświadczenie z tym sklepem,zamówiłam meble kuchenne komplet Cherry i nie dość, że się spóźnili z dostawą a babsko pod telefonem było niemiłe i opryskliwe, cały czas mnie zwodzili, nie chcieli odbierać odemnie telefonów a jak już odebrali to mówili, że oddzwonią za parę minut i oczywiście nie zadzwonili w ogóle! Panowie z magazynu wozili mi 6 szafek ma dwie raty, bo stwierdzili, że producent nie dorobił górnych szafek, albo ktoś był ślepy i nie odczytał zamówienie, bo przecież jak można pomylić wymiar 50 z 80....?? Na końcu, kiedy już dostałam i górne szafki, zaczęłam sobie oglądać... oglądam...ogląda.... i coś mi do cholery nie pasuje... znowu oglądam... odpalam komputer, wchodzę na stronę i się okazało że gamonie zamiast kompletu, który wybrałam tj. Cherry, dostarczyli komplet Modena... ręce mi opadły. Gdzie na tych partaczy złożyć skargę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DURNY SKLEP GDZIEKOLWIEK JEST OK A TU meble zakupiłem 2mc temu do tej pory jest tylko przeciąganie ze do końca tygodnia dojada i tak slysze co tydzień za kanape i male łóżko dla córeczki zapłaciłem ponad 3,000zł i teraz ani pieniędzy ani mebli jak się dowiedziałem moja siostra tez tam kupowala i czekala za durnym narożnikiem az 3 mc tragedia masakra OMOJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM LUB KUPUJCIE TO CO MAJA NA STANIE WIELKI NEGATYW I BRAK SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosnter5f
Jeżeli rozmyślasz nad kupnem krzesełek do biura www.krzeslaobrotowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również borykam się z problemem mebli. Zamawialam meble kuchenne, dokladnie opisalam ich wymiary i ile szafek ma byc, pani ktora mnie obslugiwala poinformowala mnie ze dodatkowo musze dokupic blat bo szafki sa dostarczane bez blatu, blat dokupilam 180cm zwyklego kremowego blatu za 300zl. Meble dotarly po 3 tygodniach ale okazalo sie ze do szafek blaty byly a ponad to przyszly szafki w innym wymiarze, nie chcac robic problemu ogarnelam kuchnie inaczej niz chcialam, jest pieknie, ale postanowilam dokupic kolejna szafke z tego samego kompletu no i czekam... czekam 3 miesiac, calosc pieniedzy wplacilam a szafki nie widac, telefon nie odpowiada, w sklepie juz bylam z 3 razy i ciagle slysze to samo - nie wiemy co sie dzieje, umowa zaginela, oddzwonimy... nie polecam i zaluje ze wczesniej nie sprawdzilam opinii na ich temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga555
TYLKO NIE KUPUJCIE W HIT MEBLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto zakupi będzie żałował, kłamią, robią meble według swojego uznania, nie posiadają druku do reklamacji, umowa pokreślona. Warto pojechać do sklepu i zobaczyć, że klientów nie mają, ludzie przychodzą tylko w sprawach reklamacji, warto postać i nagrać, wszystkim wciskają kit, że przyjedzie ktoś, a z jakiej racji ma ktoś kręcić się po moim domu? Reklamację musi ocenić osoba kompetentna, a nie personel sklepu. Towar reklamowany musi być u sprzedawcy. Sklep nie posiada kierownika, a sprzedawcy nie mają żadnych identyfikatorów, nie wiadomo kto to jest. Ja oddam sprawę do sądu, ponieważ szkoda moich nerwów, czasu, nie wspomnę o kosztach, czekam tylko na ich odpowiedź. W dzisiejszych czasach ten sklep nie może istnieć, o klienta należy zabiegać a oni traktują wszystkich jak półgłówków! Dość tego, nikt nie będzie zarabiał na mojej krzywdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy komuś udało się odzyskać wpłaconą zaliczkę? Ja również zamówiłam w tym "sklepie" meble, wpłaciłam zaliczkę, czekam już 7 tygodni. Mebli nie mam, zaliczki nie chcą zwrócić. HIT MEBLE z siedzibą w Poznaniu na Zamenhofa 138 NIE wywiązują się z zamówień, to OSZUŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga555
Trzeba oddać sprawę do PIH, aby przeprowadzili kontrolę, ten sklep nie ma prawa istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia353
Szczerze mówiac jak tu weszłam i zobaczyłam sporu tych negatywnych komenatarzy mega się zdziwiłam. Ja niedawno meblowałam moje małe mieszkanko, jestem z Puszczykowa pod Poznaniem. Będąc w sklepie zauważyłam ich ulotkę i w pewien weekand pojechałam do sklepu na Zamenhofa. Panie były bardzo miłe, z tej okazji że zamawiałam szafę na ubrania, narożnik, stolik ze szkła oraz dwie pufy dostałam jeszcze rabat. Po 3 tygodniach miałam meble u siebie. Nie byłam zadowolona że czekać mam jak mi powiedziano od 2 do 4 tygodni ale jak się okazało meble są świetne, nie wykorzystałam całego przedziału gotówkowego jaki przewidziałam na umeblowanie mieszkania. Sklep wywiązał się z terminu który sobie narzucił, dzwoniąc uzyskiwałam informację dotyczącą mojego zamówienia. Jestem naprawdę bardzo zadoolona z tego sklepu, dodatkowo jest do niego łatwy dostęp ponieważ jest otwarty nawet do 21 w weekand a że pracuje długo od poniedziałku do piątku jest to dla mnie ważne bo wszystkie zamówienia robię w weekand i bardzo mnie denerwuje jak niektóre sklepy są otwarte do 18. Wiem że pracownicy też chcą mieć wolne, ale sama czasami chodzę do pracy w weekand a tak mogłam przyjść na zakupy nawet koło 20 w sobotę. Za narożnik płaciłam 950 zł więc wydaje mi się że nie jest to wygurowana cena. Za szafę 990 zł . Stolik 240 zł. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hit to oszuści naciągacze, kłamią, wciskają buble, co innego reklamują i co innego sprzedają. oddaję ich do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast do sądu poszlibyśmy do telewizji i prasy lokalnej? Sprawa sądowa będzie się ciągnęła latami a hit nadal będzie oszukiwał ludzi a media potrafią nagłośnić odpowiednio takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×