Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie hitowa

HIT MEBLE - sklep z meblami, mega oszuści

Polecane posty

Gość ffe
Może www.luviomeble.pl ? Bardzo profesjonalny i fachowy sklep. Polecam wszystkim zainteresowanym. Jakość wykonania wysoka, cena atrakcyjna, a obsługa bardzo profesjonalna i dbająca o interesy klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam osób oszukanych przez firmę HitMeble z Poznania. Sprawą chętnie zajmie się jedna z telewizji. Potrzebujemy jak najwięcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to bywa z tymi sklepami meblowymi. Przyznam szczerze, że w ostatnim czasie jestem fanem mniejszych sklepów internetowych, które mają niepowtarzalne meble i nigdy nie zawiodłem się na obsłudze, np. http://milemaison.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się całkowicie . zamówiłam fotele 18 grudnia 2015 r i do dzisiaj ich nie otrzymałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły jak diabli
Oszukany przez hit meble. Nie chcą oddać kasy. Może ktoś utworzy wydarzenie na FB pt: pozew zbiorowy przeciwko hit meble zamenhofa poznań to chętnie się dołączę a i inni poszkodowani będą mieli gdzie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie obsmarujecie ich w google, tam można wpisać opinie i dać punkty , każdy ewentualny ich klient jak je poczyta to się zastanowi czy warto ryzykować. Wpiszecie hit meble i zaraz wyskakują, nawet szukać nie trzeba. Współczuje problemów z nimi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIT MEBLE to S**T MEBLE!!!! Firma w Poznaniu oszukuje kupujących na każdym kroku!!! Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami z tą "firmą". Kupiliśmy z mężem kanapę na specjalne zamówienie. Realizacja zmówienia trwała 2 miesiące!!! To jeszcze jakby tego było mało wiecznie byliśmy odpychani na kolejny termin dostawy. Panie tam pracujące do klienta mają stosunek lekceważący oraz bezczelny. Gdy kanapa w końcu dotarła po setkach telefonów i wiecznych terminach "ostatecznych", okazało się że nie w takim materiale jaki zamawialiśmy i z różnych typów drewna. Po złożeniu reklamacji Pani miała jedynie do tyle powiedzenia: "no faktycznie nie ten materiał" i "ręce mi na to wszystko opadają". Czy tak zachowuje się osoba dorosła w pracy z kontaktem z klientem? Sprawy nie odpuszczę!!! Ostrzegam wszystkich przed tą pożal się Boże firmą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z Krakowa
Wiatm Was. Ja rownież nabrałam się. Zaplaciłam calosc kanapy 13 grudnia i do tej pory nie mam kanapy i pieniedzy, a mamy 22 luty. Niestety nie odbieraja telefonu. A osobisie jak sie zglosilam to byla deklaracja zwrotu pieniedzy i do dzis ich nie mam. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszBe
Też nie polecam - chyba że ma się duuuużo czasu i cierpliwości. Generalnie szkoda nerwów. Teraz korzystam z MEBESTU i to zupełnie inna jakość, jeżeli chodzi o podejście do klienta: bezproblemowy kontakt i szybka realizacja, bez żadnych opóźnień. Najlepiej samemu sprawdzić: http://mebest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kolejną ofiarą sklepu w Poznaniu przy ul. Zamenhofa. Czekam na kanapę 7 tydzień. Sprzedawcy, o ile uda się w końcu dodzwonić karmią mnie pustymi obietnicami. Dzisiaj wystosowałam pismo do firmy o zwrot wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ofiara, dalam się nabrać, nawet wpłaciłam zaliczkę w kwocie 200 zl,czekam os 4.marca na kanapę, dzisiaj jadę tam z pismem o zwrot zaliczki,dalej PIH i zgłoszenie o ewidentnym oszustwie, nie mozna tak ludzi oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yartttt33
Wydaje mi się, że tu możesz znaleźć coś tej klasy http://mebleonedesign.pl. Bardzo piękne meble, ze szklanymi blatami lub podstawami, w tym się chyba specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szit heble
Nie polecam sklepu hit meble bo mozesz sie nie doczekac mebli. Koleżanka pracowała w sklepie na zamenhoffa i mowila ze oszustwo na calego. Codziennie były wizyty i telefony od klientów kiedy beda meble i trzeba bylo cos wymyslic aby zbyc klienta - taka codziennosc w hit meble wiec omijajcie sklep z daleka i przestrzegajcie innych o oszustwie. Reklamacje to też codziennosc tego sklepu ktorych nie uznaja wymyslajac jakis powod w pismie reklamacyjnym ze to niby z winy klienta. Praca w hit meble to duzo nerwow nie tylko dlatego ze przychodza niezadowoleni klienci ale jeszcze praca bez umowy wiec nie wiadomo czy dostaniesz wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kupiłem w HIT MEBLE z cztery lata temu narożnik i naprawdę wszystko było w porządku do dnia 06.11.2016r. Po czteroletnim użytkowaniu mebla, ze względu na zużycie materiału, dałem mebel do tapicera by odnowił narożnik. Dzień później otrzymałem od Niego zdjęcia, które mnie zszokowały. Otóż tapicer ten, po zdjęciu materiału, warstwy pianki i oderwaniu sklejki z tylnej części zagłówka, odkrył stertę śmieci, w tym butelki plastikowe, ścinki materiałów a nawet zdjęcie rentgenowskie stawu łokciowego jakiegoś pana Janusza Brody.Jedno mnie cieszy, że nikt tam nie nasrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne meble mają w BlackArt w Poznaniu. Mam i są bardzo solidne, ładne i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nI
Uwaga na Pana Artura Godlewskiego z Wyszkowa. Nieuczciwy. Meble robi 6 miesięcy. Pobiera zalliczki i kłamie, że ich nie dostał. Oszukuje na materiałach. +48507387733 oraz +48507059148 Proszę o kontakt klientów tego Pana. klientmeble@gmail.com Tych z Państwa co już mają meble od Pana Artura Godlewskiego, proszę o sprawdzenie, czy użyte materiały są zgodne z ustaleniami. Może się okazać, że zamiast drewna jest zwykłe MDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicibo
Zgadzam się ze wszystkimi,to oszuści,lekceważą klienta.W pażdzierniku reklamowałem stół od którego nóg odkleiła się szyba. Chodzę do nich a oni tylko że jeszcze nic nie wiadomo,kserują moje pismo o reklamację i na tym sprawa się kończy,jak długo to ma jeszcze trwać?Z-ca kierownika uważa,że niepotrzebnie się denerwuję.Chodzi o sklep z meblami w Poznaniu na ul Zamenhofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo kupować meble? poprzeglądaj jakieś oferty na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy miał podobną historię jak te opisane powyżej. Na szczęście ja się nie dałam złapać i zamówiłam sobie kanapę z rzetelnej firmy, gdzie jest większy wybór i do tego cały czas jakieś okazje! Sprawdźcie sobie meblosfera24.pl ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mybuj
z Poznania polecam internetowy sklep meblowy KONSIMO - https://konsimo.pl/ Wszystkie meble mają dostępne od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to faktycznie oszuści.Kupiłam a raczej zapłaciłam za klapki merrel których nie otrzymałam ale przysłali mi buty sportowe niewiadomej firmy wyglądające jak" reklamówka". Niestety zapomnieli o faktórze.Po mojej interwencji dostałam odpowiedź ,że przecież te buty mogę komuś ofiarować a dostanę zniżkę na następne które u nich kupię.Świetny żart. Cała korespondencja po angielsku,a paczka przyszła z chin .Nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja od siebie polecę w takim razie sklep toblen, kupowałam u nich sofy już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Dochodzą w ciągu 2 tygodni, zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×