Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie hitowa

HIT MEBLE - sklep z meblami, mega oszuści

Polecane posty

Gość gość
cześć!! nie wiem dlaczego oni jeszcze funkcjonują, zamówiłam meble, a do tej pory nic. Mówią człowiekowi przez tel, że danego dnia przyjadą a tu ani mebli ani telefonu. Widzę, że robi się to niezły temat na reportaż do telewizji. Skoro istnieją w tym temacie "zadowoleni" klienci to bardzo chętnie spiszę ich historię też, tylko proszę podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wszyscy, Państwo, będziecie zmuszeni oddać sprawę do sądu, ponieważ rzecznikowi konsumenta na pisma odpowiadają niewiarygodnymi kłamstwami. Wszyscy już ich znają, nie potrafią napisać pisma, które byłoby poprawne stylistycznie i ortograficznie, a papier na którym piszą, to nie dokument, lecz wymięty skrawek pisany na kolanie. Teraz oddając obuwie do naprawy, otrzymuje się pokwitowanie, (porządny wydruk z pieczątką) Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości, około 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domonkosz
Również wszystkich przestrzegam przed zakupami internetowymi w sklepie HIT. Po zapłaceniu za towar czekałem na realizację 12 tygodni i to pomimo ponagleń i zapewnień ze strony HIT-u o natychmiastowej realizacji zamówienia. Przez cały czas był bardzo kiepski kontakt ze strony HIT-u i dopiero pismo z kancelarii prawniczej zakończyło proces dostawy mebli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbierzmy się wszyscy pod ich sklepem z jajkami i papierem. A panienkę i właściciela wynieśmy i wrzućmy na wóz z gnojem po świniach - to ich klimaty i niech w tym siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również oszukują. W tym tygodniu prawdopodobnie idę z moją sprawą do sądu. Zastanawiam się czy tutaj też nie podjechać http://www.poznan.wiih.gov.pl/cms/?godziny-pracy,44 Teoretycznie oni się takim czymś zajmują. Czy są na tym forum osoby które nie otrzymały od HITu paragonu lub faktury po wpłaceniu całej kwoty za mebel? (nie mówię tutaj o KP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2323
...aha i pan mnie dziś zapewniał, że tylko ja tak długo czekam, że moje zamówienie zawieruszyło się tamtym poprzednim niekompetentnym pracownikom... ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2323
Mój narożnik dotarł po przeszło 3 miesiącach... :-/// wszystko byłoby ok, gdyby nie to że jest straszliwie KRZYWY :-((((( masakra jakaś ;((( teraz czekam niby na decyzję kierownika co z tym zrobić... Kupujcie w sklepie nigdy przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! W salonie HIT MEBLE składałem zamówienie na zestaw wypoczynkowy i narożnik. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Nie było żadnych problemów. Jak najbardziej polecam zakupy tam. Mają profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5564
Ja już kilkakrotnie kupowałam w HIT MEBLE i dla mnie ten salon jest rewelacyjny. Obsługa bardzo pomogła mi przy dokonaniu wyboru. Jakość mebli jest rewelacyjna i ceny niskie. Polecałam już kilku osobom i też miały podobną opinię do mnie. Jak najbardziej polecam ich salon przy ul. Zamenhofa w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie w Poznaniu na Zamenhofa kupiłam mój najgorszy tapczan. W sklepie tapczany były ładne. Przywieziony bubel miał podartą podszewkę, zszywki chyba przybijał jakiś pijak pracujący na wino. Po reklamacji po 1.5 miesiąca dostałam nowy tapczan, tym razem z 2 dziurami i bez śrubki mocującej. Kolejnej reklamacji nie uwzględniono - przecież wymienili (na jeszcze gorszy). Nie polecam HIT meble w Poznaniu. HIT = H.u.j.owy I Tragiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowani
My również jestesmy poszkodowani przez HIT Meble na ul. Zamenhofa. Dnia 16.06.2014 wybralismy zamowic sie kanape z gazetki. Wybralismy kolory, obicie wszystko przebiegalo dobrze obsluga mila nic nie wskazywalo na wieksze problemy. Oczywiscie mowili ze przywioza mebel do max 4 tygodni. Na telefony nikt nie odpowiada ani nie odbiera. Po upływie czasu poszlismy do nich z zapytaniem kiedy bedziemy mieli mebel. Dopiero wtedy zostalismy poinformowani o tym ze niby musza zamowic 120sztuk takich kanap aby je przywiezc na magazyn i ze zbieraja zamowienia. ( szkoda ze nie powiedzieli tego wczesniej ) uznalismy ze jeszcze troche poczekamy. Skontaktowalismy sie pozniej z Rzecznikiem Praw Konsumenta ktory poradzil nam napisanie pisma w ktorym dajemy im 5 dni na przywiezienie nam lozka do domu. Zamiast lozka w ostatni dzien dostalismy odpowiedz ze proponuja nam znizke 40zl ( czyli dowoz gratis ). W pismie wyraznie bylo napisane ze chcemy łóżko, dlatego zarzadalismy zwrotu zaliczki. Odpisali nam ze nie moga nam oddac zaliczki poniewaz zlecenie jest w trakcie realizacji. Rzecznik Praw Konsumenta jest bezradny, rozklada rece i mowi ze nic nie moze zrobic juz wiecej niz poradzic nam jakie pismo napisac ktore oni zlewaja ( TO OD CZEGO WY JESTESCIE ). Pomimo ponaglen i chodzenia do sklepu nic sie nie wyjasnia. Dzis jest 02.09.2014 i kanapy ani widu ani slychu. Pozostaje tylko czekac poniewaz zaliczka jest nie do odzyskania. Nie ma kanapy na magazynie, nie dzwonia w jej sprawie, w sklepie nic nie wiedza i co gorsza nadal nie wiadomo kiedy bedzie... Chcielismy zrobic remont pokoju przez wakacje co sie nie udalo... z ich ******* bardzo prawdopodobne ze zrobimy go dopiero w 2015... Po przeczytaniu opini w internecie zaczynam sie martwic ze nie dosc ze tyle czekamy za kanapa, to jak juz sie doczekamy to bedzie ona niezgodna z zamowieniem badz zniszczona. Bardzo chetnie przylaczymy sie do akcji pograzenia tego sklepu jesli ktos organizuje taka akcje prosze sie odezwac na e-maila j-szaar@wp.pl . badz kontakt pod numer telefonu 795 773 015 jesli ktos poradzil sobie z podobna sprawa to rowniez prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie poddawajcie się. Musicie walczyć o swoje. Mi się udało odzyskać mebel i to nawet z rabatem. Długo na niego czekałem, nie wiem co spowodowało że jestem jednym z nielicznych ludzi którym udało się odzyskać zamówiony mebel. Nie dajcie się Panią z sklepu na Zamenhofa. Kłamać to one potrafią. Zawsze bierzcie ze sobą jakiegoś świadka jak idziecie do sklepu oraz WSZYSTKO spisujcie na papierze, z pieczątkami, DATAMI oraz czytelnymi podpisami. Jak ktoś by chciał poznać szczegóły mojej sprawy to proszę pisać sypeek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie osoby, które czują się oszukane przez firmę HIT i chciałyby opowiedzieć o swojej sytuacji, proszę o kontakt z redakcją, do której zgłoszenia takie trafiają. Być może uda się nagłośnić sprawę, pomóc pokrzywdzonym i ostrzec kolejnych klientów: interwencja@polsat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIT oszustwo! Widzę, że jestem kolejną osobą która dała się złapać. Następnym razem zacznę zakupy od poszukania opinii w internecie. Czekam na swoją kanapę już od 10tyg... Panie w sklepie w Poznaniu, albo nie odbierają telefonu, albo kłamią że kanapa będzie w przyszłym tyg. Poczekam jeszcze jeden tydz., zobaczymy co wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos sprawe policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daroxyz
Witam Kilka tygodni temu pisałem, że też byłem oszukany przez hit meble w Poznaniu. Mój problem z nimi zaczną się w październiku 2013 r. Dużo czasu minęło od tamtego czasu i dużo się wydarzyło! Ale przysięgłe sobie że nie od pusze! i nie odpuściłem. Najpierw wypowiedzenie umowy, potem wezwanie do zwrotu wpł. zaliczki, następne wezwanie, potem wniosek do Sądy, wyrok i do komornika! Wczoraj dostałem przelew od KOMORNIKA który ściągną od nich moją kasę którą wpłaciłem jako zaliczkę na mebla a ich nie otrzymałem... Zachęcam wszystkich aby podawać ich na drogę sądową! TO JEST TYLKO FORMALNOŚĆ JEŚLI CHODZI O WYROK i PRAWOMOCNY NAKAZ ZAPŁATY DLA WAS - potem tylko komornik i po zawodach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli wzięłąm kredyt ponad 3 tys?? Splacam raty a dostawy brak. Co w takiej sytuacji >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient sklepu Hit Poznań
Witam Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie!!!!! Oszuści to mało powiedziane. Tym przedsiębiorstwem powinien zająć się odpowiedni organ np: Inspekcja Handlowa z racji łamania praw konsumenta, następnie Prokuratura z racji przywłaszczania mienia. Odpowiadam na pytanie koleżanki która wzięła kredyt. Ma Pani prawo odstąpić od zamówienia z racji nie wykonania zobowiązania. W pierwszej kolejności należy wystosować pismo (wysłać pocztą za potwierdzeniem odbioru) pod tytułem ostateczne wezwanie do wywiązania się ze zobowiązania w piśmie podaje Pani ostateczny termin- 7 dni kalendarzowych z zaznaczeniem, że w przypadku nie dotrzymania terminu nastąpi odstąpienie od umowy oraz wnioskowanie o zwrot kosztów kredytu wraz z odsetkami oraz stosowne zadość uczynienie z racji nie wywiązania się ze zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient sklepu Hit Poznań
Do wszystkich klientów sklepu Hit. Szanowni Państwo współczuję bo do dzisiaj byłam w tej samej sytuacji (31 dni roboczych po ostatecznym terminie). Jeżeli minęło 28 dni roboczych, a nie otrzymaliście Państwo swojej własności nie należy czekać. Pracownicy sklepu potrafią podać nawet fałszywy termin dostawy. Klient czeka, a mebel nie zostaje dostarczony. W moim przypadku taka sytuacja miała miejsce w związku z czym skierowałam zapytanie do Inspekcji Handlowej co zrobić w takiej sytuacji. W 1 kolejności wystosować wezwanie do ostatecznego wykonania zobowiązania z konkretnym terminem, a jeśli to nie skutkuje odstępować od umowy na podstawie (fragment @ pomocy prawnej Inspekcji Handlowej) Art. 471. Dłużnik obowiązany jest do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, chyba że niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi. Jesli sprzedawca będzie piętrzył problemy, może się Pani zgłosić do Powiatowego (Miejskiego) Rzecznika Konsumentów, który zgodnie z art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2000r. o ochronie konkurencji i konsumentów może w szczególności wytaczać powództwa na rzecz konsumentów oraz wstępować, za ich zgodą, do toczącego się postępowania w sprawach o ochronę interesów konsumentów. Warto nadmienić, iż właściwego Rzecznika Praw Konsumentów ustala się według miejsca zamieszkania konsumenta. Dane kontaktowe znajdzie Pani na http://www.konsumenci.org/pomoc-konsumencka,znajdz-pomoc,2,1.html Gdyby samodzielne próby załatwienia tej sprawy nie przyniosły rezultatu, to bezpośrednią interwencję w Pani sprawie może podjąć Federacja Konsumentów, która świadczy tego typu pomoc w ramach realizacji zadania publicznego "Prowadzenie bezpłatnego poradnictwa i pomocy prawnej w zakresie uprawnień konsumentów oraz dochodzenia ich roszczeń oraz sporządzanie pism procesowych na rzecz konsumentów" finansowanego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dane teleadresowe znajdzie Pani na stronie: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/63,tu-znajdziesz-pomoc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupilam mebel 8 sierpnia i do tej pory nie otrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za zakłamany parszywy sklep!!!!! jak można tak traktować klientów!!!!!!!!!! zamawiasz towar, czekasz 2 razy dłużej niż pierwotnie Ci obiecano, a teraz jak chcesz zrezygnować (bo ile można spać na podłodze) to nawet swoich pieniędzy nie możesz odzyskać.... NIE ZAMAWIAJCIE u nich bo i tak towaru nie zobaczycie, stracicie cza, pieniądze, nerwy!!! osoby tam zatrudnione są niekompetentne, jeśli zdarzy im się odebrać telefon 1 na 20 wykonanych przez Ciebie to kłamią, co tydzień obiecują że towar będzie. Mogą sobie tą gatkę nagrać bo i tak za każdym razem słyszy się to samo.... Jak to jest że jeszcze nie splajtowali.... żerują na ludziach którzy z braku doświadczenia w zakupach tego typu dają się naciągnąć a po kolejnych próbach odzyskania pieniędzy rezygnują z zaliczki. no właśnie... Pół biedy jak się tylko zaliczkę wpłaci bo jak zapłaci z góry za całość to juz naprawdę współczuję. PRZESTRZEGAM przed zakupami w kit meble!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostzegam przed oszustami i zaklamanymi sprzedawczyniami sklepuhit a moze kit dam taka nazwe od sierpnia czekam za naroznikiem co tydzien telefon ze za tydzien bedzie rzadko telefony odbieraja jak im sie zachce jakas masakra mial przyjechac w srode i nie przyjechal wiec wkurzylam sie zalatwilam sobie transport i pojechalam zabralam naroznik ze sklepu bo jak przeczytalam te opinie na temat jak przywoza popsute a moj przynajmniej jest dobry troche duzy ale do salonu sie miesci juz nigdy tam nic nie kupie i nigdy nie bede wplacac zaliczki przydala by sie telewizja twn uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Czytam ten wątek i nie wierzę własnym oczom. W HIT MEBLE kupowałam już kilka razy i zawsze wszystko szło bez jakichkolwiek problemów. Ostatnio miesiąc temu narożnik zamawiałam w niestandardowych wymiarach i po 2 tygodniach miałam telefon, że będzie dostarczony. Jak najbardziej polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rino
widzę ,że nawet zmiana adresu sklepu nie poprawiła jego rzetelności.Ja już jestem po walce z nimi ,2 lata temu zamawiałam kuchnie.Oczywiście miała być szybko a była po 2 m-cach.Oddałam sprawę do rzecznika konsumentów i krok po kroku działałam tak jak mi kazał.Gazeta poznanska się tym nie chciała zająć.WTK owszem.Wypowiedziałam umowę i od tego czasu nic mnie już nie interesowało.I o dziwo uprzejmie zadzwonili ,że jutro będą meble i były ,zmontowane ,wniesione i zawieszone ,pan bardzo przepraszał.Ale nie zmienia to faktu ,że już nigdy tam nic nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie uwaga na ten sklep ja zamówiłam meble w styczniu i do dzisiaj ich nie mam ,oszuści , złodzieje, obsługa opryskliwa, wredna , zakłamana i takie młode i takie doświadczone , a menadżer jaszcze większy kłamca miał wyjaśnić co z się dzieje z meblami ale przez pół roku niema żadnej odpowiedzi dał mi nawet wiztowke że można dzwonić ale niestety głucho już nie mam siły poszła cała moja emerytura co pracowałam na nią 36 lat a teraz takie złodzieje mi ją ukradły.nie wiem co będzie dalej jestem załamana . na koniec oświadczam że to nie są żadne brednie tak jak inni piszą że to nie prawda bo to sa fakty .takie brednie to piszą na pewno ci ze sklepu żeby ludzi w błąd wprowadzić nie słuchajcie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryła123
Urząd Skarbowy pod który podlegają już zna temat, w razie czego można sprawdzić w Referacie AP pod nr telefonu 618730422, to jest Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh Oh Oh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja mam za to pytanie o jeden ze sklepow, właściwie wypozyczalnie mebli. Czy ktos może miał przyjamnosc kiedykolwiek korzystac z usług www.meblostrefa.com ? Zbieram opinie, bo składałbym wieksze zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×