Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie hitowa

HIT MEBLE - sklep z meblami, mega oszuści

Polecane posty

Gość GosiaSM
Witam, też mieliśmy problem z meblami ze sklepu HIT. Zamiast obiecanych 4 tygodni, czekaliśmy na meble 8 tygodni, ale chyba tylko dlatego, że wymusiliśmy na Pani Marcie wpisanie terminu dostawy kanapy na zamówieniu. Meble dostaliśmy później o 3 dni, po kilku telefonach do sklepu, ostatni z informacją, że odstąpimy od umowy i oddamy sprawę do sądu. Panowie, którzy przywieźli kanapę, bardzo spieszyli się, że mąż musiał sam dokręcać śruby. W zieliśmy kanapę na raty w Sigmie Banku, po jakiś 2 tygodniach okazało się, że został uruchomiony drugi kredyt na tą samą kanapę w Getin Banku. Gdy zwróciliśmy się z pytaniem o co chodzi, otrzymaliśmy odpowiedź, że kredyt został uruchomiony przez pomyłkę. Od Pani Marty była informacja, że wszystko załatwione, że Getin Bank został poinformowany. Mimo tego zostaliśmy wpisani do BIK-u, bo termin spłaty pierwszej raty minął. Dopiero po kilku interwencjach w sklepie i w Banku dostaliśmy informację, że sklep zwrócił pieniądze za uruchomiony kredyt. Oczywiście to sami kilkanaście razy biegaliśmy do sklepu i banku, straciliśmy tylko czas i pieniądze na dojazdy, NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zauważyliście, ale zlikwidowali nazwę HIT z plakatów NA SKLEPIE!!!! SPECJALNIE !!! BO SĄ JUŻ KOJARZENI Z TEJ NAZWY. Teraz najlepiej opisać ich lokalizację. Mieszczą się na Zamenhofa 138, między Hostelem a Lidlem i mają napisane na plakacie, że otwarte 7 dni w tygodniu. LINK z mapy google z dokładną lokalizacją poniżej : https://www.google.pl/maps/place/CENTRUM+MEBLOWE+HIT/@52.3846148,16.9452974,18z/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x47045ae2ac1393db:0xb1addfd04db94f9e!2sZamenhofa+138,+61-139+Pozna%C5%84!3b1!3m1!1s0x47045afd5539b797:0x7e3e5aa82807e642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja również zamówiłam zestaw wypoczynkowy dnia 2 marca i do dzis nie dostałam mebli codziennie słyszę ze kanapa będzie jutro a to w środę a to w poniedziałek czrkam jak gupek w domu a oni perfidnie mnie oszukują kłamią prosto w oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym podzielić się również swoją historią, powiedziałabym przygodą z firmą HIT Meble!!! Zamówiłam kanapę 6 lutego, przy zamawianiu Pani powiedziała że mebel będzie dostępny za ok 4-6 tygodni, ale zwykle trwa to dużo krócej. Pomyślałam że trochę długo, ale cena dostępna więc poczekam.... No i poczekałam... 11 tygodni Dzwoniłam, prosiłam, groziłam, byłam odsyłana od przysłowiowego "Ivana do pogana" W ten poniedziałek zadzwoniłam i kategorycznie zarządałam wydania kanapy bo inaczej opiszę sprawę w mediach. Pan powiedział (zresztą ciągle zaskakiwany, a to spał, a to miał urlop) że kanapa będzie w środę, w środę że w czwartek do odbioru na Zamenhofa od 8-mej, potem że od 10:00 a na końcu okazało się że w ogóle mebla nie dowieźli i jak mi tak zależy to mogę odebrać w Swarzędzu na Modrzejewskiej. Odebrałam dzisiaj ten nieszczęsny mebel po 11 tygodniach męczarni. Szczerze NIE POLECAM tej "firmy" Chyba że ktoś lubi takie "przygody" i ma baaardzo dużo czasu i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dokonałam zamówienia na tapczan w dniu 20 stycznia br. i do dzisiaj nie otrzymałam zamówionego mebla. Wpłaciłam zaliczkę. Jeżeli do jutra nie otrzymam jej zwrotu to zgłaszam sprawę na policję, do prokuratury i zakładam sprawę w sądzie. Aż wierzyć się nie chce, że taka firma uprawia regularnie od kilku lat proceder oszukiwania ludzi i wyłudzania pieniędzy i nikt tego dziadostwa jeszcze nie pozamykał i nie pociagnął do odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEugeniusz
to firma naciągająca klienta,zamawiam narożnik czekam 5 tygodni i dostaję całkiem coś innego !nie takie obicia , zawiasy po tygodniu wyrywają się brak wzmocnien do zawiasów jak było na egzemplarzu w salonie i co najgorsze różnica 7 cm jedna część od drugiej ! jak mógł takiej wady nikt nie zauważyć!!!zgłosiłem to i po 2 tygodniach dostałem pismo ŻE ! narożnik został wykonany zgodnie ze specyfikacją i jest dobrze wykonany !!!!! szyderę sobie z ludzi robią ! sprawę oddam do rzecznika praw konsumenta a porem do sądu ....nie kupujcie tych rzeczy w HIT polska, ....to oszuści !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to firma naciągająca klienta,zamawiam narożnik czekam 5 tygodni i dostaję całkiem coś innego !nie takie obicia , zawiasy po tygodniu wyrywają się brak wzmocnien do zawiasów jak było na egzemplarzu w salonie i co najgorsze różnica 7 cm jedna część od drugiej ! jak mógł takiej wady nikt nie zauważyć!!!zgłosiłem to i po 2 tygodniach dostałem pismo ŻE ! narożnik został wykonany zgodnie ze specyfikacją i jest dobrze wykonany !!!!! szyderę sobie z ludzi robią ! sprawę oddam do rzecznika praw konsumenta a porem do sądu ....nie kupujcie tych rzeczy w HIT polska, ....to oszuści !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może w tym nieszczęściu powinnam być zadowolona, że mebel z HIT w Poznaniu do mnie nie dotarł. Przypuszczam, że miała bym tylko problem z tym bublem, a tak pozostaje mi wyegzekwować od nich zaliczkę. Powiedziałam, że nie podaruję im za to chamstwo i cwaniactwo. Bardzo poważnie zastanawiam się nad zainteresowaniem telewizji ogólnopolskiej tą sprawą, gdyż w Wielkopolsce nie bardzo sobie z nimi radzą. To wstyd dla POZNANIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobna sprawe zamowilem mebel doszedl nie ten co mial i uszkodzony. Firma nie podjela rozmowy na temat ugody, odstapilem od umowy, wezwalem do zaplaty przez rzeczmika konsumenta m. Poznania nie odpowiadali dalem sprawe do sadu eygralem i po 3 latach odzyskalem pieniadze przez komornika. Duzo nerwow i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich ostrzegam przed zakupem w sklepie HIT MEBLE z siedzibą w Poznaniu. Zostaliśmy przez nich oszukani na kwotę 2200zł. Zamówione dwa NOWE narożniki najwyższej jakości są zlepionym z różnych, używanych płyt paździerzowych badziewiem. Zdjęcia super produktu można zobaczyć pod adresem: http://1drv.ms/1IJbDTq . Historia ze sklepem zaczęła się 3 czerwca 2015r kiedy złożyliśmy zamówienie za pośrednictwem platformy allegro z dodatkową opcją expres i gwarancją dostawy pomiędzy 23 a 26 czerwca. Finalnie po awanturach, i wielu dniach czekania w pustym mieszkaniu na kuriera szczęśliwie dwie palety dotarły 3 lipca. (Dodatkowo zapłaciliśmy podwójnie za przesyłkę 2x169zł mimo że w aukcji koszt dostawy obejmował 5 sztuk przedmiotu ale na to się zgodziliśmy bo to expres i inaczej się nie dało). Po wysłaniu zdjęć do firmy i zgłoszeniu że nastąpiła jakaś pomyłka pan kierownik po konsultacji z działem reklamacyjnym profesjonalnym językiem handlowca poinformował nas że produkt jest jak najbardziej w porządku. Brak o tapicerowanego elementu, pęknięcia na płytach meblowych, każda deska inna, używane nogi odcięte od innego mebla oraz błędy tapicerowania to nie są wady i nie wpływają na walory ich produktu. Mimo zapewnień pracowników że towar w fabryce przeszedł kontrole jakości uważam że meble były zrobione na wsi w stodole. Zgłosiliśmy chęć zwrotu towaru zakupionego po za siedzibą firmy jednak to też musi przejść przez dział reklamacyjny i już kilka dni cisza. Zachęcam do lektury innych opinii na temat tej pseudo firmy oszczędzi to państwu straconego czasu na dochodzenie swoich praw przez rzecznika praw konsumenta lub sąd. Fraza „Michał Górski Hit Meble” dają ciekawe rezultaty (w tym momencie pan Michał Górski zajmuje się sprzedażą internetową w firmie). Na forum Gazeta.pl można znaleźć wątki gdzie ludzie grupują się do pozwów zbiorowych. Ja w dniu jutrzejszym zaczynam od zgłoszenia oszustwa na Policję i próbę odzyskania pieniędzy za pośrednictwem programu ochrony kupujących allegro a na razie zostałem z dwoma zalegającymi gratami w przedpokoju i koniecznością zakupienia nowych łóżek w Ikei. Oczywiście jeżeli ktoś by próbował wciskać że to komentarz konkurencji zapraszam do kontaktu, udostępnię również kopie konwersacji z panem kierownikiem działu sprzedaży internetowej Michałem Górskim oraz zgłoszenia sprawy na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mojej strony chciałam dodać , że jestem bardzo zadowolona z obsługi , jak i mebli . Obsługa była bardzo miła oraz pomocna . Termin realizacji wynosił około miesiąca . Przede wszystkim polecam ten salon meblowy , ze względu na niskie i przystępne ceny , oraz to , ze jest mozliwość wybrania sobie dokładnie takiego mebla , jakiego byśmy chcieli , czyli mam na myśli , z jakiej chcemy tkaniny oraz jaki chcemy kolor itd. Serdecznie polecam ten salon , nie pożałujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamhit
Ja przyłączam się do opini pani z góry , obługa bardzo dobra , jakość też super , z dostawą może trochę trzeba było dłużej poczekać , ale oprócz tego wszystko bez zarzutu . Co najwazniejsze jakość usługi w 100 % najlepsza , ceny też przystępne . Szeroki wybór meblów , także każdy znajdzie coś pod swój gust , bardzo polecam !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mogę polecic bardzo profesjonalna oraz rzetelna firme. Ostatnio wypożyczałam do swojej firmy meble z www.meblostrefa.com i jak najbardziej wszystko przebieglo pomyslnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakiKaki
Ja się nie zgadzam z tym że oszuści. Tak jak pani z góry polecamhit też jestem zadowolona wspaniała atmosfera , obsługa bardzo miła ,jakość mebli super dostałam co chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hit Meble miła atmosfer , obsługa bardzo uprzejma udzielają wszystkich informacji, jesteś z nimi na bieżąco kontakt telefoniczny jak e-mailowy bardzo dobry o wszystkim cie informują. Narożnik przyjechał właśnie taki jaki chciałam :) Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SALON HIT meble, Poznan - ja zakupilam 2 kanay na poczatku lipca, wplacilam calsoc kwoty zeby zapewnic sobie szybsza dostawe, mialo byc dwa tygodnie, teraz jest juz 7 tygodni i nie ma kanap ani zwrotu pieniedzy pomimo wystosowanego pisma ze odstepujemy od umowy, jak nam poleil prawnik. w ich regulaminie jest 28 dni "z mozliwoscia przedluzenia" - sprytne. Kontaktowalam sie z rzecznikiem praw konsumenta i od razu doradzili mi wypisac wniosek bo przeciw salonowi HIT meble jest wiele spraw, maja bardzo zla opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość61646413
Hit meble z pewnością zasługuje na pochwałę :) Mają tam bardzo przystępne ceny , także każdy znajdzie tam dla siebie mebel. Ja zamawiałam z stamtąd narożnik , około roku temu i muszę powiedzieć , że jestem bardzo zadowolona . Polecam również ten sklep ze względu na szeroką game wyboru tkanin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnieppppppp
Ja jestem zadowolona ze sklepu Hit gdy weszłam zobaczyłam śliczny stolik kawowy w takim odcieniu co chciałam i dostałam go od ręki. W tym samym dniu przyjechał do mnie mój stoliczek. Polecam wszystkim Hit Meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikawwee
Widzę że tu jest bardzo złych opinii dziwię się bo ja zamawiałam wypoczynek z dwoma krzesłami i wszystko poszło po mojej myśli po 28 dniach tak jak mówili przyjechali z moim kompletem. Krzesła i łóżko bardzo wygodne. Obsługa miła, wiedzą co robią znają się na rzeczy doradzili z wyborem koloru jestem na prawdę mile zaskoczona i mogę z całego serca polecić sklep Hit meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ściema widze że właściciele sklepu ratują się wszystkimi mozliwymi sposobami Lepiej pochwalcie się ilością spraw w sądzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBA
Krętacze i ściemniacze. Nie realizują w ogóle zamówienia, ciągle mówią że już jest , że dziś będzie i .. NIE MA. Z miesiąca czekania na kanapę zrobiły się dwa i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym się z Państwem podzielić swoim doświadczeniem ze współpracy ze sklepem HIT CENTRUM MEBLOWE. Niestety dołączam się do szeregu negatywnych opinii, jakie znalazłam w Internecie. Chciałabym, aby moja opinia dała Państwu szeroki obraz przedstawiający mechanizm, na podstawie którego sklep ten realizuje zamówienia. Przy składaniu zamówienia zapewniano mnie, że czas oczekiwania wynosi od 2 do 4 tygodni. Tymczasem czekałam 7 tygodni… Podczas tego okresu wielokrotnie usiłowałam skontaktować się ze sklepem. Telefon był albo zajęty, albo włączała się sekretarka, albo linia była po prostu wolna. Po 3 tygodniach pofatygowałam się do sklepu osobiście. Oczywiście nic konkretnego się nie dowiedziałam, otrzymałam kolejne zapewnienia, że wszystko będzie ok. Sklep bardzo często bombardowałam telefonicznie. Kiedy w końcu jakimś cudem udało mi się dodzwonić, nie otrzymywałam rzeczowych informacji dotyczących statusu realizacji mojego zamówienia. Cały czas zbywano mnie zapewniając, że to z winy producenta mebli nie ma na czas. Po 5 tygodniach nadal odzewu brak. Z racji tego, że udało mi się dowiedzieć, jaka firma jest producentem mebli, skontaktowałam się z nią bezpośrednio. Wówczas po raz pierwszy od 5 tygodni otrzymałam rzeczowe informacje. Moje zamówienie po 5 tygodniach nie zostało jeszcze wysłane do producenta!!! Zadzwoniłam do sklepu HIT z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Pani ze sklepu była bardzo niemiła, uniosła się i wyraziła swoje niezadowolenie, że skontaktowałam się z producentem mówiąc, że jestem klientem sklepu HIT i tylko z nimi powinnam rozmawiać na temat zamówienia. Dzięki temu jednak zrozumiałam mechanizm działania sklepu. Mianowicie, HIT CENTRUM MEBLOWE zbiera zamówienia od klientów z dłuższego okresu czasu (w moim przypadku z 1,5 miesiąca czasu) i wysyła wszystkie zamówienia z danego okresu do producenta, aby koszty dostawy mebli były jak najniższe. Z punktu widzenia czysto ekonomicznego ma to sens i jest całkowicie zrozumiałe, ale informacja o rzeczywistym czasie realizacji zamówienia powinna być przekazana klientowi na samym początku, aby nie tracił on zbędnego czasu i nerwów. Pracownicy HIT CENTRUM MEBLOWE przerzucali winę na producenta, tymczasem czas wykonania mebli u producenta to tylko 1 tydzień. Ostatecznie meble przyjechały po 7 tygodniach. Same meble bardzo ładne, ale żadna w tym zasługa sklepu HIT, a jedynie producenta. Nadmienię jeszcze, że w sklepie pracuj***ardzo dużo osób. Podczas czasu oczekiwania na meble miałam okazję współpracować przynajmniej z 5 osobami. Oczywiście żadna z nich niewtajemniczona w sytuację, chyba 7 razy podawałam swój numer telefonu. Przepływ informacji zerowy. Kontakt e-mailowy również pozostawia wiele do życzenia. Kilkukrotnie, pomimo obietnic kontaktu ze mną, nikt nie oddzwaniał z konkretną informacją i odpowiedzią na moje zapytanie. Podsumowując – poziom obsługi klienta poniżej jakiegokolwiek poziomu. Meble solidnie wykonane – tylko i wyłącznie zasługa producenta. Straciłam ogrom czasu na telefony, jeżdżenie do sklepu, próby kontaktu itd. Szczerze nie polecam zakupów w tym sklepie. Czasem lepiej dać „kilka groszy” więcej za wybrany produkt niż tracić nerwy na współpracę ze sklepem o tak niskim poziomie obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Sklep HIT to jakaś porażka. Obsługa fatalna, bezczelna. Zamówiłam meble, wpłaciłam zaliczkę, powiedziano mi że czas realizacji to 4 tygodnie. Po 3 tygodniach postanowiłam zadzwonić do sklepu by ustalić ewentualny dzień dostawy, niestety bezskutecznie. Telefonu nikt nie odbierał, ani stacjonarnego, ani komórkowego, dzwoniłam o różnych porach. Kiedy czas realizacji zamówienia minął udałam się do sklepu, pani mnie przepraszała, że zamówienie trafiło do innej zakładki z winy producenta, że realizacja troszkę się przedłuży i na pewno i obiecała że do dwóch tygodni sprawa się wyjaśni i na pewno zostanę poinformowana. Owe dwa tygodnie minęły wczoraj, niestety nikt do mnie nie zadzwonił, a ja tradycyjnie nie mogłam się dodzwonić do sklepu, więc w dniu dzisiejszym udałam się ponownie do sklepu osobiście. Byłam wściekła, ale trudno w tej sytuacji żebym nie była. Ale to jak zostałam potraktowana w sklepie przeszło wszelkie granice. Poprosiłam o rozmowę z kierownikiem, pani odpowiedziała że nie ma, następnie wzięła moje zamówienie i zniknęła na zapleczu na co najmniej 15-20 minut. Inna pani obsługująca szwendała się w tym czasie za moimi plecami ze szmatą ścierając kurze z wyeksponowanych mebli. W międzyczasie kilka razy dzwonił telefon leżący na biurku, na który nikt nie reagował, dopiero kiedy głośno rzuciłam uwagę że to na pewno kolejny klient, który nie może się dodzwonić, łaskawie ruszyła w stronę biurka, wygrzebała telefon spod sterty papierów i go odebrała. Kiedy w końcu wróciła pani z zaplecza, zaczęła mnie przepraszać itd. zapewniając, że w środę zostaną przywiezione meble. Powiedziałam pani, że sklep nie wywiązał się z umowy i co ma mi do zaproponowania w celu zadośćuczynienia. Potem spytałam dlaczego nikt nie odbiera telefonu, który cały czas dzwoni. Pani powiedziała że była zajęta moim zamówieniem i czy widzę tutaj kogoś innego, kto mógłby odebrać telefon. Odpowiedziałam że owszem, pani która zajmuje się wycieraniem kurzu z mebli, na co wtrąciła się ta właśnie pani, że przecież odebrała, ale odebrała dopiero któryś telefon, poi mojej uwadze. Pani była do tego stopnia bezczelna, że powiedziała mi że jak mi się coś nie podoba, to mam wyjść ze sklepu. Poprosiłam o nazwisko tej bezczelnej pani bo zamierzam wyciągnąć konsekwencje z jej zachowania i spytałam kiedy mogę zastać kierownika, na co pani najwyraźniej zmęczona tą wymianą zdań odpowiedziała że rozmawiam z kierownikiem. Spytałam dlaczego w takim razie nie przyznała się że jest kierownikiem kiedy chciałam rozmawiać na początku rozmowy. Wyszło na to, że pani bała się przyznać że jest kierownikiem tego sklepu. Szczyt wszystkiego, ale nie zamierzam tego tak zostawić, i o wyczynach sklepu i personelu zamierzam poinformować Państwową Inspekcję Pracy i Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi napisać kontakt do producenta tych mebli ? Może jak się skontaktuję z producentem to uda mi się przyspieszyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
black red white nie są lepsi po pół roku fakt z niższej półki komplet szafek kuchennych się rozpada złodzieje stare szafki wisiały długie lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja zamawiałam komplet stołu i krzeseł i producentem tych mebli jest firma Drewmix - kontakt do działu sprzedaży +48 (0 62) 78-26-717.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja opinia na temat tego sklepu jest NEGATYWNA. I naprawdę nie polecam tego sklepu! Są to jedni wielcy oszuści. A pani, na Zamenhofa w Poznaniu podająca się za Wielką Panią Kierownik to KOBIETA nie kompetentna tej funkcji. Zamówiliśmy dwa krzesła w sierpniu tego roku i jak do tej pory krzeseł nie ma. Po 4 tygodniach od zamówienia, postanowiliśmy zadzwonić do sklepu i co : Krzeseł nie ma, Pani zapewniała ze za tydzień będą. I tak co tydzień mówią ze za tydzień. I mija już 8 tydzień i krzeseł nie widać. Tak jak by o nich słuch zaginął. NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany KIT MEBLE
Równiez zostałem oszukany przez sklep. Przysłano mi po długich oczekiwaniach towar poplamiony - wersalke. Oczywiscie sklep tqwierdzi że sam ja poplamilem co oczywiscie jest wielkim kłamstwem na co mam wielu świadków którzy byli obecni przy rozpakowaniu towaru. Jeśli ktoś jest chętny na wspólna walkę z tym sklepem to zapraszam na wieczorr@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×