Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....

Ile bierze fachowiec za remont łazienki?

Polecane posty

Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....

Mój chce 4 000 za łazienkę 6 m kwadratowych-skucie kafelków, położenie nowych, hydraulika, zamontowanie nowych sprzętów, wymiana grzejnika itp.Znajomi mówią,że to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
z jakiego jesteś miasta? to też wpływa na cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....
miasto- 200tys. mieszkańców; ale moi znajomi z mniejszych miasteczek mówią,że u nich to kosztuje 2ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzwoń po firmach
zapytaj o koszty, poszperaj w necie, dowiesz się telefonów firm z twojego terenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....
no i najważniejsze,że dostosował się do terminu mego urlopu, bo nie chcę widzieć tego całego syfu podczas remontu macie jakieś doświadczenia z remontem łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Mi parę lat temu facet wział za położenie małej podłogi w łazience - niecałe 2 m - 100 zł. Nie dawaj z siebie zdzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekk333
ja uwazam ze to za duzo . 2 tys zł to odpowiednia cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ci wszyscy hydraulicy są juz tak leniwi, że najchętniej przychodziliby tylko pokasę... Ja musiałam 2 lata temu zamontować instalację CO na piętrze domu jednorodzinnego, i było do położenia łaćznie ok. 40 m rur, oraz montaż 4 grzejników - były dosc duże. Szukałam długo i znalazłam kogoś co wziął 1000 zł robocizny. Materiały wyniosły 1200. Razem 2200. Inny chciał np. za same materiały - tzn. rury - 5000! Robiłam to z W Poznaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
po pierwsze zalezy co chcesz:-) mnie wyniosla ok 8 tys:-) misato na podkarpaciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
za sama robocizne:-)....bo ja troche wydziwialam w lazience:P...podwieszane sufity itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
obudowywalam rurki po łuku, wanna na polokraglo robiona z mozaiki, ktora zle sie kladzie....takze wiesz...moim zdaniem wzial malo za to co zrobil...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
umywalka tez wkomponowana w plytki bez szafki na dole....rozne takie duperele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 zł
tyle bierze fachowiec w 250 tys mieście ten twój to jakiś naciągacz, w dodatku może być partaczem co się często zdarza moja znajoma ostanio wynajęła sąsiada do malowania kuchni, pokoju i balkonu, nie pytała ile weźmie przed a ten jej później zaśpiewał 1000 zł :D w dodatku niedokładnie, brzydko pomalował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....
ja też będę miała obudowywane rury, podwieszany sufit i zabudowywany głęboki brodzik; kibel będzie ze stelażem i przeniesiony w zupelnie inne miejsce; widzę, że są podzielone zdania na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
wiesz....jeden bierze malo bo chce zlapac byle jaka robote byle miec tylko jakis dochod.....drugi wezmie wiecej ale zrobi dokladnie i ladnie. Moj wzial tyle ale ja naprawde grymasilam..:P czasem pomysl przyszedl w trakcie jego pracy a i zdazylo sie ze sciagal pare plytek ze sciany bo mi zachcialo sie w gruga strone:P i poza tym JESTEM ZADOWOLONA i drugi raz tez bym go wziela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
jeden bierze malo bo chce zlapac byle jaka robote byle miec tylko jakis dochod.....drugi wezmie wiecej ale zrobi dokladnie i ladnie. Moj wzial tyle ale ja naprawde grymasilam.. Ja się z tym nie zgodze. Zauwazyłam, że często ci bardziej ludzcy, co nie zdzierają, robią właśnie dokładnie - bo po prostu mają serce zarówno do ludzi jak i roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedługo zamierzam wyremontować łazienkę, trochę większą - 8m2. I myślę, że też tyle zapłacimy . Hydraulika jest droga, sprzęty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama rama
a ja sie zastanawiam ile moge wziac za lazienke 3m2 jakies 4 lata temu robilem remonty teraz pracuje gdzies indziej i lapie sobie fuchy jak mam jakies wolne, za taka lazienke bym wzial 1200pln, co wy na to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska75
ja robiłam łazienkę w tym roku, duża łazienka ok. 10m2 robił mi to fachowiec z Milanówka. Polecam, robi wszystko od A do Z, glazurę, terakotę, podwieszany sufit, złożył meble. Za robotę wziął niedrogo (patrząc na dzisiejsze ceny) zdjęcia mojej łazienki są na jego blogu, zapraszam do oglądania sworzen.blog.onet.pl naprawdę polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momolit
Ja zrezygnowałam z remontu łazienki, wydała te pieniądze w bardziej przyjemny sposób, a jakość kąpieli poprawiłam sobie renowacją wanny metodą "wanna w wannie". Firma z Krakowa, ale co jaki czas zaglądają do stolicy, jak macie pomysły na co wydać pieniądze poza remontem łazienki to polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zadowolona byłaś? Jaki to był serwis? Znaleźli ci kogoś znającego się na swoim fachu czy jakiegoś pseudo-fachowca?Tam sie płąci jakąś prowizję za to że Ci szukają czy nie..Potrzebuje szybko znaleźć gościa który mi odmaluje przez weekend całe mieszkanie, ale tak, żeby po miesiącu nie odpadła mi farba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fachman24 znaleźli mi za darmo fachowca. Wysyłałam tylko swoje zlecenie. Gość zrobił malowanie solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel zebra
U nas za samo wstawienie tej wanny chciał 500 zł - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-prostok%C4%85tne/Wanna-prostok%C4%85tna-Ko%C5%82o-MODO-160-x-70-cm.html Udało się utargować na 400 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cenami najgorsze jest to ze zawsze cos po drodze wyniknie , tu stówka, tam dwie i zawsze wychodzisz na tym jak... generalnie do tego co ci mówi fachowiec trzeba doliczyć jeszcze 10% dobrze jest jak ekipa o tym mówi na początku. widziałam ze ktoś juz tutaj proponował swoje usługi wiec chyba nikomu krzywda sie nie stanie jak dam namiary na moja brygadę http://lazienka4you.pl/ zachwycać sie tu nie będę, bo off topik sie z tego zrobi, w każdym razie mała łazienka to wcale nie male koszta - niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
dużo i nie dużo to ok 25 m2 kafelek do skucia i położenia, hydraulika i odpływy to drogi interes, zamontowanie kaloryfera płaci sie od punktu, zamontowanie białej armatury to dodatkowy koszt, a koszt położenia kafelek to wartość kafelek, więc zalezy co kto kupuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkajagodzinkairodzinka
Moja łazienka 3,5 X 3,3 m, za skucie starych płytek, położenie nowych,wymianę rur i montaż grzejnika, umywalki, wanny prysznica,baterii, obniżenie sufitu i montaż halogenów zainkasował 1800 zł dodałam mu 200 zł i jeszcze mi meble łazienkowe poskręcał i ustawił i zawiesił lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann26a
Ja również dorzucę swoje trzy grosze. Remonty zawsze były dla mnie zmorą. Ciężko było mi znaleźć ekipę, której mogłabym w stu procentach zaufać i powierzyć swoje mieszkanie. Ostatnio trafiłam na firmę, z której jestem bardzo zadowolona. To firma Renowation z Poznania (http://www.renowation.pl/). Miesiąc temu skończyli u mnie remont odnawiałam dwa pokoje i zmieniałam kafle w łazience. Jestem bardzo zadowolona, panowie bez problemu poradzili sobie z moimi wyobrażeniami o ładnym mieszkaniu. Nie musiałam też martwić się o transport materiałów ze sklepu, co w moim przypadku byłoby jednak dużym utrudnieniem. Ekipa wszystkim się zajęła. Ceny też moim zdaniem mają bardzo dobre, ale tu nie podam szczegółów, bo u mnie nie remontowali tylko łazienki, ale także pokoje - rozliczałam się więc za wszystko i dostałam trochę upustu. Po wycenę prac można się jednak do nich zgłosić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×