Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_jaga

Jak przygotować danie z królikiem dla siemiomiesięcznego niemowlaka

Polecane posty

Dostałam królika ale nigdy go jeszcze dla dziecka nie przyrządzałam. Macie jakieś ciekawe przepisy na to? Do tej pory robiłam dla dziecka obiadki z kurczakiem, indykiem, łososiem lub bezmięsne. Gotowałam z marchwią, ziemniakami, cukinią, kalafiorem, brokułami, korzeniem i natką pietruszki, koperkiem oczywiście w różnych konfiguracjach i proporcjach :) ale jak zabrać się za królika nie mam pojęcia, a w internecie nie ma żadnych ścisłych informacji. Podrzućcie coś proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci chętnie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie trzeba poradzić to nikogo nie ma ale tam gdzie pyskówa to 1000 stron wpisów :o daga nie pytaj wszystkie siedzą na tematach o ledach, dns, allium konkubinach i bękartach ja tu tez nie raz pytałam lub zaczynałam normalna dyskusje cisza a królika gotuj jak kurczaka z warzywami jak do tej pory ja tak robiłam nic więcej ci nie powiem bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09 tym samym pomyślałam :) wielce super mamuski tepicielki zalogowanych takie są super że całe dnie szczekają na kafe, a jak ktoś o coś pyta to ich taki temat nie obchodzi Daga gotuj to jak mieso z drobiu i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga jaga twoja kumpela ledówa daje dziecku słoiki nie pytaj jej o radę.Szacun dla ciebie że gotujesz sama w przeciwieństwie do niej.Pewnie teraz cię zwyzywa od macic i matek męczennic przesrałaś sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dusze w marchewce, maśle i pietruszce i np. daję późnej koperek. Szczypta soli i już :) Byle nie był za suchy ani łykowato-gumowaty. Staram się, żeby zostało trochę sosu i polewam nim ziemniory czy tam kluski. Palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla siedmiomiesieczniaka to i tak zmiksowac trzeba,to na coz wymyslne przepisy ??? Gotujesz,miksujesz ,z marchewka,groszkiem czy ziemniakiem- troszke masla lub oliwy i dajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z gosciem 14 .09.zalozysz normalny temat nikt nie napisze i nie doradzi.ja tez nie wiem jak hotowac,kupuje gotowe z krolikiem,cielecina,wolowina z bobovity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zmiksować, ale mięso uduszone w maśle z marchewką jest dla mnie smaczniejsze niż z wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tak malego dziecka,nie dusisz w masle,a gotujesz,w wodzie lub na parze...maslo dodajesz na koniec,ale tak zeby sie nie przegotowalo,ma wtedy wiecej wartosci odzywczych...a smak dziecka dopiero sie ksztaltuje i nie ma co porownywac do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z 14:51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy królik był rudy i piegowaty,bo takowego przyrządza się inaczej niż zwykłego:) o rudy,rudy,rudy rydz nananaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×