Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola885

jak przytyć!!! plis pomocy!!

Polecane posty

Hej, bardzo proszę o rade, jak mam przytyć. Jestem chuda, a wystające kości nie są atrakcyjne, chciałabym przytyć tylko nie wiem od czego zacząć? Co mam jeść, w jakich ilościach i czy uprawianie jakiegoś sportu jest równie ważne? Czy jeżeli przytyje poprawi mi się skóra tzn.: mam ,,wory" pod oczami i zupełnie nie wiem jak je zlikwidować, a moja skóra nabierze innego koloru bardziej purpurowego? :( Może są tu jakieś osoby które miały tak samo jak ja, proszę dajcie jakieś wskazówki jak zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duużo jesć.. przedewszystkim węglowodany. Makarony z sosami, słodycze, pączki, drożdżówki..wszystkie ciasta, kluski... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie proste, jak chcesz pomogę ci za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś policzyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, spisać kilka przykładowych dni - co jadłaś, w jakich ilościach, godzinach, podliczyć ile kalorii i powoli, stopniowo do tego dodawać, tak by jeść tyle ile powinnaś - zakładam, ze jesz za mało, stąd wystające kości i problemy ze skórą. Dieta powinna być zdrowa, dużo warzyw, regularne posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywiaj się tylko zdrowo; warzywa, owowce, pełne ziarno, chude mięso, ryby itp. Unikaj przetworzonego śmieciowego żarcia, gotuj w domu a skóra nabierze blasku. Nie tucz się na siłę, chudzi żyją dłużej. Może taka twoja uroda, że całeżycie będziesz szczupła, uwierz mi koleżanki będzie szlag trafiał za parę lat;) Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport też, jest jak najbardziej wskazany, zwkły szybki marsz sprawi, że twoje ciało nabierze sprężystości- bieganie, czy basen też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej byłoby jakbyś wybrała się do specjalisty. Doradziłby Ci co masz jeść, czego unikać, jak w zdrowy sposób przybrać na wadze, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pózniej, jak schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×