Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizka24

jak usypiacie swoje dzieci pomocy

Polecane posty

Gość elizka24

Mój syn ma 10 miesięcy. Nie wiem jak go uśpić inaczej jak przy piersi. To mega problem dla mnie;/ napiszcie jakie wy macie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6 tygodnia życia do teraz (3 lata) położona do łóżeczka zasypia sama nie czaje usypiania! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
zazdroszczę. Ja przeżywam wieczorem prawdziwą mękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja rozumiem o co chodzi
luli luli laj HEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka! są dzieci i dzieci...tak,jak i dorośli...jedne twarde i wytrzymałe,inne z kolei delikatniejsze i bardziej wrażliwe na otaczający je świat...są takie,które kładzie się do łóżeczka i potrafią same zasnąć,ale i te które potrzebują maminego cyca czy chćby czułości,która daje poczucie bezpieczeństwa...i nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie jest niezla patologia :) Mam 3 latka, który bardzo poźno chodzi spac. Najczesciej po 22giej. Bywa tak, ze wszyscy juz spia a on jeszcze oglada bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea!oj uważaj,bo jeszcze wiele przed tobą!moja szwagierka zarzekała się,że ona nosić nie będzie,bo nie trzeba przyzwyczajać...i co?nosi,lula,kołysze,byle tylko zasnął...i przestała mądrościami sypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corka tez do 14 mies zasypiala przy piersi. Synka od razu uczylam zasypiania samodzielnego i nie mam z nim problemu. Nakarmie go, odloze do lozeczka a on jak jest zmeczony to od razu usypia a czasami slysze jak sobie gada i usypia np po 15 min ale nie musze do niego zagladac. Ma 6 mies. Teraz juz wiesz jakich błędów nie popelniac przy drugim dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Mój synek życzy sobie by usypiać go czytając lub opowiadając bajkę. mam leżeć obok niego, opowiadać, czasem pogłaskać go po głowie, pocałować :) I tak usypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
synek ma 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddafi - ale co jej sie moze nagle odwidziec z czym nie bede mogła sobie poradzic? bywają noce, ze słysze jak otwieraja sie drzwi od jej pokoju i tupta do nas. ale moje małżeńskie łóżko jest łóżkiem małżeńskim a nie rodzinnym :D i takim pozostaje. nie jestem nieczułą suką, przytulam dziecię, tulę i odprowadzam do jej łóżka. przykrywam, całuje i ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już nie wiem co robić
Po kąpieli kładę córkę do łóżeczka daję buziaka gaszę telewizor palę lampkę i córeńka śpi.... ma 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrewsko bogaty
klade dzieciaka do lozka i kaze mu isc spac proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
Moj mały spał od 3 miesiąca do 7 całe noce i taka byłam szczęśliwa, aż tu nagle coś mu się odmieniło i teraz budzi się w nocy muszę wstawać i karmić jakbym miała noworodka w domu a ma już 10m. O co mu może chodzić. Głodny nie jest, ale dostanie cyca i śpi dalej, więc znów go zanoszę do łóżeczka i tak spaceruję w nocy. KATORGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może drugie będzie inne?i to nie jest kwestia radzenia sobie z dzieckiem... poza tym,zazdroszczę ci tej pewności,że nie będziesz miała nigdy problemów...jak moje były takie malutkie,też mi się tak wydawało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjgbhj
U mnie były z dwójką rytuały.Rytuały powstały by zastąpić cyca właśnie:).Dużo tego było:O Przykład nie wart polecenia więc nie opisuję.(i luliii...,i buj-buj,i gdzie tam odłożyć i wyjść-może z trzecim się uda :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze, ze problemy nigdy nie przyjdą i to róznej maści, nei tylko ze spaniem :) ale ze wszystkim mozna sobie poradzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba z innej bajki jestem,bo właśnie płacz,wrask jest tym,co porusza mną najbardziej...i nie wyobrażam sobie nie reagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
Pewnie, że każde dziecko jest inne, ale napisałam tu w celu jakiś podpowiedzi jak wy to robicie, a nie "kładę dziecko do łózka i zasypia". Moje dziecko od razu wstaje na nóżki i po spaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i nawet trzeba umieć sobie poradzić,ale nie ze wszystkim jest tak łatwo,a już usypianie to naprawdę drobiazg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka dlatego wypowiedzi w stylu,kładę i zasypia,nie bierz do serca,bo sama najlepiej znasz swoje dziecko i choćbyś milion razy kładła,to ono i tak wstanie...ale popróbuj nie wyjmować z łóżeczka,tylko połóż na boczek,pogłaszcz po główce,pomasuj po pleckach..ja np.klepię po dupce...choć ostatnio jest częstym gościem w naszym łóżku,a to za sprawą zębów,więc może i u was tu tkwi problem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobiazg miałam na myśli w porównaniu z młodzieńczym buntem itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
eedafi czy nadal karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie...ale nawyk trzymania łapki na moim cycu ma do dziś:) i myślę,że właśnie to mu daje poczucie bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
ehhh chciałabym już go odstawić, ale jakoś nie umiem się za to brać. Od małego nie trawi smoczków i zasypia tylko przy cycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwqew
dzieci są różne mój synek (5mies)w dzień usypia tylko w wózku niestety wieczorem kładę do łóżeczka, jak marudzi czytam bajkę, śpiewam kołysankę i zasypia; czasem cały rytuał trwa godzinę - zje, bawi się w łóżeczku, wędruje po nim, marudzi, czytam śpiewam, przytulam, śpi; polecam http://dziecisawazne.pl/cry-it-out-cio-czyli-wyplacz-sie-sam-kilka-powodow-dlaczego-to-nie-jest-dla-nas/ najbardziej mówące do wyobraźni: "dzieci z domów dziecka nie płaczą..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizka24 no to sorry, ale jak inaczej chcesz odzwyczaic dziecko od siiebie podczas pory spania,jelsi dla ciebie odkladanie dziecka do lozeczka to jest zlym pomyslem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×