Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaprio

Jaka bieżnię kupić do domu

Polecane posty

Gość kaprio

Witam chciałabym kupić sobie bieżnię do domu elektryczną za około 2000zł ale nie mam pojęcia jaką wybrać .Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie proszę o rady , za co z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigslaw77
Za 2000 zl bieznia dlugo CI nie posluży. Lepiej dolożyć trochę i kupić sprzet, ktory nie bedzie co miesiac w serwisie. Polecam Ci sprzet, ktory ma kuzynka. Ma juz go od kilku lat i zupelnie nic zlego sie z nim nie dzieje, cwiczy po ok 10 godzin tygodniowo. http://lord4sport.pl/bieznia-hammer-life-runner-lr16i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JapaneessWaw
Ja kupiłam bieżnię Finnlo Endurance w salonie na Odrowąża 15. Mój chłopak był napalony na bieżnię z Decathlonu. Jednak jak zobaczył tą w salonie Finnlo, od razu kupiliśmy. Jest cicha i mega wygodna. Do tego po złożeniu nie zajmuje duzo miejsca. Polecam ten salon, fachowa obsługa no i można wypróbować co się kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LemingoFun
Haha ale zbieg okoliczności, właśnie mam tam jechać z Żoną. Teraz czytam jeszcze opinie na temat sprzętów. Polujemy na bieżnię Technum alub Endurance. Zobaczymy na miejscu co nam lepiej przypadnie do gustu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
To my też zastanawiamy sie nad zakupem jakiejś fajnej bieżni do domu. Wiem, ze na rynku jest spory wybór ale z tego co udało nam sie zauważyć to sporo osób polecało taka http://www.hop-sport.pl/product-pol-2713-Bieznia-elektryczna-HS-3202-30-4-gratisy.html bieżnie. Zawsze to wygodniej jak można sobie pobiegać spokojnie w domu zamiast latać po siłowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto zainwestować w sprzęt, który posiada wbudowane programy i możliwość regulacji kąta nachylenia. Trening jest wtedy ciekawszy, a przede wszystkim w miarę poprawy naszej kondycji i zwiększenia siły ciała można zmieniać intensywność treningu. Przed podjęciem decyzji warto porównać parametry sprzętów z podobnej pułki cenowej, w sieci dostępne są takie rankingi, np. http://webranking.pl/2206/bieznie/#.VFCYdvSG_Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyZosia
ja w te rankingi nie wierze bo sa robione przez firmy bezposrednio zainteresowane, nie ma w nich jakichkolwiek podstaw na jakiej bazie zostaly wykonane. kupilam bieznie z polecenia znajomego i jestem zadowolona. pracuje juz 5 rok, a nie ma jej w rankingu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiostraJolie
Mój brat i bratowa ma od roku tą bieżnię FINNLO ale nie pamietam czy techum czy endurance, ale jakis wyzszy model. Jest zadowolony. Co wazne to 3 letnia gwarancja. SPoro osob je chwali, maja nawet gwarancje komercyjna podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawiedzionaNaMaxa
Ja kupilam z chlopakiem w decathlonie bieznie... ostatni k*wa raz! pan zachwalal ze kettler ze to ze tamto. co sie okazalo? ze kettler nie ma w ofercie takich modeli jak oni maja na sklepie, to podróbki marketowe! nie dajcie sie oszukac! odechcialo mi sie juz tych cwiczen. bieznie na szczescie przyjeli do zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysta76
Zamiaruje kupić z mężem bieżnię, wiem to spory wydatek, dlatego nie chcę kupić byle czego. Z tego co czytam w internecie to wiele osób poleca właśnie Finnlo, ale decyzję podejmę jak zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edisonia
Krysta i dobrze polecają. Ja mam już długi czas i nie wiem co to serwis. Biegam dość sporo bo ok godziny co 2 dni. Mieszkam sam i to pozwala mi się zrelaksować po pracy. Kiedyś piłem, ale wolę biegać :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz456
Zależy na jaki egzemplarz trafisz. Ja kupiłem tutaj thisforyou cba pl/index.php?id_product=16&controller=product i powiem szczerze, że jeśli się ją odpowiednio użytkuje to posłuży na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę to zmienić. Na electro.pl już sobie wypatrzyłam bieżnię i chciałabym od października już regularnie na niej ćwiczyć. Pracuję w biurze i niewiele się ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję bieżnie bo da się ją fajnie złożyć i schować do szafy, na avans.pl są takie nie drogo sprzęty, naczytałem się że żeby schudnąć wystarczy jadać regularnie 5 posiłków i ćwiczyć, więc to żadna filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marcin

Polecam bieżnię Hammer lub Finnlo, u mnie sprawdziła się bieżnia Finnlo Endurance IV, 3 lata gwarancji i w razie awarii dojazd serwisanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia gość

Sprawdź sobie promocje w sklepie hop-sport.pl Teraz mają fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam sklep Media Arena, fajny wybór dobrych jakoście biezni, w całkiem dobrych cenach. Tu kupilismy ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×