Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka być dziewczynha żeby faceci zwracali na mnie uwagę

Polecane posty

Gość gość

Taka sztuka uwodzenia. Proszę o rady. Jak się zachowywać w pobliżu lub w towarzystwie facetów żeby zwrócić na siebie uwagę? proszę o sprawdzone rad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało patrzeć w oczy i uśmiechnąć się sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu bądz sobą i tyle. Z czasem jakiś facet cie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Patrzeć w oczy. 2. Uśmiechać się. 3. Być miła i zabawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka, tylko wydaje mi się ze coś ze mną jest nie tak. Jakoś nie przyciągam ich uwagi, a wpatrywać się nie umiem bo nie chce żeby wyjść na jakąś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz powiem szczerze zgrabna sylwetka i ładna twarz to klucze do serca wiekszości mezczyzn,moze i smutne ale prawdziwe.Jesli chcesz byc zauwazalna to zmień wyglad,schudnij,albo poćwiccz jak robic idealny makijaz do twojej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dodam ze ubieram się ładnie. Dopasowane ciuchy mam kolorystycznie do siebie. Jestem brunetka, niebieskie oczy, 168 cm wzrostu. Lubie czytać krążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy są najważniejsze. Cwicz śmiale patrzenie ludziom w oczy np na ulicy w autobusie itp, do czasu aż przestanie Cię to krępować i przestaniesz uważać to za nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale faceci patrza tylko na wyglad,inteligencje kobiety maja zazwyczaj głęboko w poważaniu nie mówiac juz o dobrym sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegam i Schudłam 20 kilo,i maluje się dyskretnie, nie noszę tapety na buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przykro mi, skoro jesteś miła, zabawna, uśmiechnięta, dobrze ubrana itd a nikt nie zwraca na Ciebie uwagi to albo jesteś brzydka albo Ci się wydaje, że jesteś miła i zabawna a tak naprawdę jesteś smętną nudziarą. Swoją drogą to naprawdę żałosne udawać przed facetami żeby zwrócić na siebie ich uwagę. Trochę honoru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sobie tego żeby przed kimś kogoś udawać. Chce kogoś poznać bo nigdy nie miałam chłopaka, a i po drugie nieśmiała jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy szczerze,faceci to wzrokowcy i bycie miła i zabawną nic nie daje jesli nie jestes super ładna,ale na szczescie sa faceci którzy nie patrza tylko na wyglad,inaczej wszystkie otyłe kobiety były by same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj zaczynają się jazdy i obrażanie. Autorko napisz coś o sobie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestes niesmiała to nie dziwota,faceci sa wygodni i nie chce im się zagadywać cichych myszek..wola isc na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Moja siostra jakoś ma chłopaka, a jest dużo grubsza ode mnie. Ja nigdy jakoś nie umiałam nawiązać kontaktu z facetami, po prostu się wstydzę i boję. Ale przyznam ze na ulicy czasem zdarzy się ze jakiś fact popatrzy się głęboko w oczy, ale nie umiem tego wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i jak czytam co tu forumowe ekspertki piszą o facetach i wiedzę lepiej co oni wolą, to aż się odechciewa wchodzić w polemikę. Autorko tematu, kobiety piszą Ci takie komentarze żeby Ci dopiec. Może same nie mają powodzenia i muszą kogoś zjechać żeby poczuć się lepiej.. Jeśli jesteś miłą i fajną dziewczyną to na siłę nic w sobie nie zmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę coś w sobie zmienić, ale nie przestanę wierzyć ze za jakiś czas spotkam kogoś.:-) i nie będę kogoś udawać, będę sobą tylko ciut odważniejsza. Kiedyś muszę zlikwidować swoje wady. Dzięki za wypowiedzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Tobie się tylko wydaje, że jesteś miła i fajna. Może oni maja inne zdanie. Poza tym musisz być jeszcze do tego uwodzicielska, ale to raczej przychodzi z wiekiem i tylko pewnym siebie kobietom cxujacym się pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindymindy piszesz takie głupoty że ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reju
ubierz się jak d***** to zaraz zwróca na ciebie uwage ,gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie uwodzicielska tez g...o daje jak ma sie du/pę jak ciezarówka :D Sorry jak kogos uraziłam,ale wyglad zgrabna sylwetka to podstawa w relacjach damsko-męskich wiem o mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie się śmiać. Ale nie ukrywam ze mam swój świat. Kocham książki, słucham ciągle muzyki, nawet teraz:-) Mam 18 lat. Nie lubie tłoku koło siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×