Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mart992

Jaka sukienka na ślub cywilny?

Polecane posty

Gość Mart992

Kochane! Jestem w 20 tygodniu ciąży. Rozwiązanie jest planowane na 6 października. Z narzeczonym planujemy się pobrać latem (najprawdopodobniej sierpień). W związku z tym mam pytanie - jaka sukienka pasowałaby do ślubu cywilnego? myślałam o kroju podobnym do tego: http://www.suknie-slubne.poznan.pl/suknia-slubna-grecka-bogini.html Tamta, upatrzona przeze mnie różni się tym,że nie ma takiego paska na brzuchu, tylko pod biustem, a w brzuchu - luźno. W pasie jest przewiązywana paskiem podobnym do złotego sznura. Jest tylko jeden problem, a właściwie dwa. Pierwszy jest taki,że ta sukienka jest do kostek lub do ziemi - czy nie byłaby za długa do USC? No i ta sukienka ma kilka kolorów - są dostępne ecri, beż, błękit, zieleń i cudny, żywy granat. Czy tak długa granatowa sukienka będzie odpowiednia dla ciąży i do USC? Jak uważacie - jakie buty wybrać do takiej sukienki, tylko takie, żeby nie były tylko na jeden raz? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam, Mart992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie długa ? Jak najbardziej może być długa, to jest twój dzień i to że to cywilny nic nie zmienia :) Granatowa ok, do tego bym dodała żółte lub złote dodatki by jakoś rozświetlić wizerunek ( żółty bukiet lub kwiat we włosach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,v,vm kvm e
kup taka sukienke ktora jeszcze potem bedziesz mogla zalozyc, nie bedac w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z jaheirą jednak na ślubie w USC możemy sobie pozwolić chyba nwiększe szalęnstwa :P jak ktoś chce granat to jak najbardziej :) Ostatni byłam na ślubie ( w USC ) gdzie dziewczyna miała białą grecką suknie z czarnym pasem i czarnymi butami super wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
Na ślub cywilny każdy idzie, jak chce. Moja znajoma była w 9. miesiącu, kupiła sobie białą bluzkę, a do tego miała normalną spódnicę ciążową, w której na codzień chodziła. Dopiero na kościelny kupiła sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
Chyba macie rację, dziewczynki! ;* Moge wkleić zdjęcie sukienki, którą wypatrzyłam, ale nie wiem, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
PS. a jakie buty do tego? jeśli byłyby żółto-złote dodatki do sukienki, to czy pasowałyby czarne buty? Myślałam o jakichś sandałkach na płaskim obcasie, lekko dekorowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubna_mała_aga
Ja też miałam mieć ślub gdy byłam w ciąży, kupiłam sobie turkusową śliczną suknie odcinaną pod biustem. Niestety do ślubu w trakcie ciąży nie doszło, ale to nie stanowiło problemu żeby założyć ją gdy brzuszka nie było bo ta sukienka nie była "specjalnie" dla ciężarnej. Później dałam ją do krawcowej i mi obcięła i nawet nikt się nie orientuje że była kiedyś długa a na wesela czy inne okazje jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdgbfdbg
mrówa- w ciazy takie szpile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdvdgbfdbg - bardziej chodziło mi o kolor niż o fason :) choć osobiście znam dziewczyny które w takich szpilach latają w mniej zaawansowanej ciąży - kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
Wklejam zdjęcie wypatrzonej sukienki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf63df74429fbafd.html na brzegu wisiała akurat biała, ta moja, jest taka granatowo-chabrowa z takim samym paskiem. Mrówa - buty za wysokie dla mnie, szukam sandałków na płaskim, ale takich ładnie zdobionych nie ma. Nie mówiąc już o tym, że szukanie sandałków w kolorze nude jest naprawde nie lada wyczynem. Chyba łatwiej byłoby znaleźć czarne, ale czy będą pasowały do granatowej sukienki, złotej biżuterii i żółtych kwiatów? Mam jeszcze pytanie, bo jak widać na zdjęciu, sukienka ma pasek. Ja w sierpniu będę miała duuuuuży brzuchol. Gdzie wtedy (na jakiej wysokości) najlepiej przewiązać pasek, żeby ładnie to wyglądało? Pod brzuchem? Pozdrawiam, Mart992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mart to możesz mieć racje :)W sumie kierowałam się tym że na swoim ślubie też miałam dodatki złoto miodowe i buty nude :P moim zdaniem czarny może być, pasuje do wszystkiego a nie myślałaś ewent o granatowych ? Pas raczej nad brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
Mrówa - myślałam o granatowych, tylko szukam raczej takich,żebym mogła je też na codzień założyć, a nie od święta. chyba sie zdecyduje na tą sukienke, a najwyżej po ślubie pójde do krawcowej,żeby skróciła ;) CO prawda jeszcze jej nie mierzyłam,żeby zobaczyć, jak z brzuszkiem wygląda, ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do granatowej sukienki dałabym beżowe dodatki. bukiecik z kremowych kwiatków z chabrową wstążką. biżuteria moze byc złota buty bym wolała zakryte ale skoro ty wolisz sandałki to moze takie http://moda.allegro.pl/eleganckie-sandalki-wizytowe-szpilki-6cm-beige-38-i2373816272.html http://moda.allegro.pl/zodiaco-c116p-eleganckie-sandaly-lakier-rozm-37-i2365591511.html http://moda.allegro.pl/hit-czolenka-balerinki-male-koturny-bez-nude-38-i2387225181.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
Te czółenka są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie :):)
dziewczny to poradzcie mi tez mam krotka popielata sulienke z czarnym kwiatem z boku tez na moj slub cywilny moze byc do tego czarne bolerko krotki rekaw? bo ktos mi powiedzial ze z czarnym bolerkiem bede wygladac jak na pogrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musisz koniecznie zakładac to bolerko? to nie o to chodzi że w czarnym bedziesz wyglądała jak na pogrzebie bo to jakiś durny zabobon, ale bolerka są juz troszke niemodne. ja do szarej sukienki dodałabym malinowe dodatki albo chabrowe. tzn żakiet, buty, jakieś kolczyki czy co tam wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart992
Lipsss - Ty też uważasz,że lepiej w tej mojej wymarzonej sukience lepiej by wyglądał pasek nad brzuchem? Jakie buty radziłybyście do ślubu cywilnego - sukienka chabrowa, kwiaty żółte, złota biżuteria - odkryte czy zakryte? Będę wtedy już w 7 miesiącu ciąży, to ważne, bo muszą być wygodne. Szukam takich butów, żebym mogła je normalnie później założyć np do spódniczki... No i jaki kolor.. co powiecie na czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooooooooooppppppppppp
OSTTANIO MOJA ZNAJOMA BRAŁA ŚLUB CYWILNY i miała biała kórka sukienke przed kolano, rozkloszowaną. Granatowe bolrko, granatwy stroik we słosach- cos ala kapelusik z taką siateczka, bukiet także w tym kolorze. Fajnie to wyglądało.Napewno inaczej.No ale sukienka była biała;) a znajdiesz moze gdzies kokretne zdjecie tej sukienki? Jesli jest faktyczne granatowała, wypadało by ja rozjaśnic jakimis dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoplastikon
Najlepiej prosta, do kolan - ewentualnie z lekkimi dodatkami w stylu jakiegoś kwiatka, czy broszki. Nie przesadzajmy też - bo to źle wygląda. Najlepsze sukienki znalazłam na www.vera-fashion.pl - znajdziecie tam różnego rodzaju sukienki poczynając od tych wieczorowych, wizytowych i kończąc na codziennych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoplastikon
Najlepiej coś prostego + ewentualnie jakiś kwiatek czy broszka. Nic wymyślnego ;- ) Super sukienki znalazłam na www.vera-fashion.pl, pełno sukienek wizytowych, wieczorowych i na wszelkiego rodzaju bale. Warto zajrzeć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja koniecznie chcę mieć białą lub ecru ale skromną, nie taka bombkę jak na koscielny może byc długa ale nie bardzo rozkloszowana taka skromniejsza koleżanki w pracy kilkakrotnie pytały o kolor sukni jak mówię że biała to robią dziwne miny tak jakby tylko kolorowe do USC sie nadawały jakieś zacofane są teraz można isc i w białej i w kolorowej jak kto chce ja chce białą i juz w kolorowej to sobie na sylwestra pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×