Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralczarna

Jakie buty i dodatki do tej sukienki na wesele?

Polecane posty

Gość koralczarna
Aż taka kiepska ta sukienka że wolicie to przemilczeć ? :( Jestem załamana i ogromnie niezadowolona z wyboru, zakupu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie przekombinowana. Jakby choć tej wystającej halki na dole nie było to już byłoby lepiej, i a tu i to, jeszcze ten kontrast czerń-arbuz... Z dodatkami nie poszalejesz, srebro i czarne albo w kolorze tego arbuza buty. A najlepsze wyjście to sprzedać i kupić coś lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralczarna
Mam jeszcze taką na poprawiny, ale skoro mówicie że tamta jest przekombinowana to moze pojde w tej bo mam mało czasu i nie zdążę sprzedać i kupic czegoś nowego. Co myślicie o tej? Na zdjęciu kolor jest ciut jaśniejszy w rzeczywistośći to taki chabrowy kolor. http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=105e7fc28d47f022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralczarna
Jeśli chodzi o to co wystaje spod sukienki bez problemu mogę sie tego pozbyć bo to jest przymocowane do halki nie do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ta chabrowa. ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chabrowa wygrywa , jest bardziej elegancka, ma bardzo fajny kolor i fason. Idź w tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralczarna
dzięki pójdę w chabrowej. Bardzo nie lubię pasteli stąd takie u mnie wyraziste kolory sukienek. A jakie dodatki do niej by pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz wyraziste kolory , to może będzie ci się podobało połączenie kolorów jak w tej tunice http://www.solar-company.com.pl/sklep/tunika,6291.html Sandałki na szpilce mogą być czarne, a torebka, bransoletka czy kolczyki w szmaragdowej zieleni albo żółte . Kolorowe dodatki dodadzą smaczku i z sukienką stworzą oryginalny i niebanalny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chabrowa o niebo lepsza :) I przy niej możesz już z dodatkami poszaleć, możesz pójść w bardziej stonowane (cielisty, pudrowy róż, jasny szary), i w kontrasty (fuksja, taki arbuz jak w tej pierwszej sukience, limonka, fiolet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdź sobie jaieś kremowe sandałki w sklepie Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszłaś na wesele w torebce ??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wejdź sobie na www.eobuwie.pl - prócz butów maja też torebki, więc wszystko za jednym zamachem można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×