Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasandrea

Jakim lakierem malujecie paznokcie ???

Polecane posty

Gość Kasandrea

Uzywalyscie lakierow pekajacych ??? Jakie macie doswiadczenia ??? Ktory odpowiadal wam najbardziej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandrea
Zadna tego lakieru nie zna ???? Warto wyprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bududbidbiid
ja uzywam czasem z Vipery, szału nie ma ale kosztuje niecałe 13 zł a nie mam zamiaru wydawać na tak a pierdole prawie 40. moze byc, nie mam zastrzezen, ale bardzo gruba warstwe trzeba nalozyc zeby ladnie pekal i wolno peka, ale ogolnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandrea
Ja kupilam spontanicznie pare sztuk i trzeba uwazac, bo one roznie pekaja.Odradzam firmy Butterfly. Czasami na jednym paznokciu uzywam dwoch, cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefessa
używam pękającego, zwykle czarnego z Inglota, świetna sprawa :) nie mam czasu siedzieć godzinami nad paznokciami, więc lakier pękający to dla mnie idealne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandrea
Inglota, tez polecam . Ja poprostu na podklad , mazne cienko czesc bialym, a czesc czarnym i tyle. Efekt ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
malablondynka, w inglocie na pewno a jakies tansze to w drogeriach typu rossman czy natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup.....
wklejcie fotke tego pekajacego bo nie wiem o czym piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio kupilam
w rossmanie dwa pekacze po 6,99 z lovely i sa super. nie trzeba nakladac kilku warstw by byl ladny efekt, wystarczy raz pociagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zakupilam inglota 307 i 969 i szczerze mówiąc nie jestem zbytnio zadowolona zeby ladnie wygladalo trzeba nalozyc co najmniej 2 grube warsty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup.....
a macie jakies fotki? na czym polega to pekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie,,,,,,,
masakra to pekanie:O nie podoba mi sie:O widzialam wlasnie filmik na yt jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup.....
extra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
Dla tej co nie wie o co chodzi.... To lakier na paznokcie co naklada sie na jakis lakier i on wysychajac peka tworzac taki marmurek na paznokciu. Chodzi mi o to jakie lakiery sa dobre i jak pekaja. Kupilam ich spontanicznie duzo, ale sa z rosji i tak sobie pekaja. Teraz zastanawiam sie na p-2, essene, i o.p.i- 16 euro. Ktory najlepszy , nie chce wiecej experymentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choooyowe są te pękające
lakiery niedługo zrobią tapetę co wam będzie pękać na ryjach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
Dziewczyna prosze o powazne odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
Znowu dzis czekam na kompetentna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w osiedlowej drogerii najtańsze minilakiery za 3,50zł:) Przetestowałam już prawie wszystkie firmy i nieważne czy lakier kosztował 2zł czy 200zł to i tak odpryskuje. Kupuję odzywkę nail tek formula 2 (polecam!!) i na nią nakładam lakier. Wytrzymuje jakieś 2-3 dni i wtedy zmieniam kolor. Nigdy jeszcze nie trafiłam na lakier, który wytrzymałby dłużej niż 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
Yavagrana , no nie ja jak mam lakier do paznokci to trzyma z 5 dni nawet podczas porzadkow w domu. Trzy dni byloby mi zakrotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittam
ja tych mini nie kupuję bo one odpryskuja w ten sam dzień kupuje wibo lub miss sporty za 6-8zł wytrzymują 3-4 dni w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
A co sadzicie o Safari i dor ?? One sa po 3 zl. Jeszcze nie probowalam. Ale slyszalam dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittam
ja tych o które pytasz nie miałam okazji wyprobowac, natomiast bardzo złe doswiadczenia mam z essence. lakier od poczatku jest zdecydowanie za gęsty, trudno sie rozprowadza, ogólnie ciężko nim osiagnąć zadowalajacy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×