Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jejku, moim marzeniem jest auto z automatyczną skrzynią biegów.

Polecane posty

Gość gość

Dla mnie manual to koszmar. Muszę sobie kupic auto z automatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
automat to koszmar. a jak sie zepsuje to koszmar do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jejku , jakie to słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu słodkie? Zwyczajnie ogromną trudnośc sprawia mi prowadzenie auta z manualną skrzynią biegów. Nie raz mi zgaśnie silnik w najmniej odpowiednim momencie i ciągle muszę zmieniac te biegi przez co nie jestem w stanie dostatecznie skupic się na znakach i sytuacji na drodze. Automat wszystko rozwiąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko wiesz ile kosztuje remont takiej skrzyni w przypadku awarii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata też mi tak mówił i dlatego kupił mi auto z manualem. Dostałam od niego kie ceed. Wolałabym tańsze auto ale z automatem:( Dla mnie manual to KOSzmAR. NIe radzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ,jaka z ciebie słodka idiotka nie czująca ironi. Tata mi kupił ,a mama co ci kupiła ? mieszkanko ,ale z prysznicem a marzysz o jejku o wannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawa takiej skrzyni biegów może trochę kosztować, wiadomo, ale najlpeij oddać auto do jakiegoś sprawdzoengo serwisu, najlepiej takiego, który ma podpisaną umowę w prodeucentem. Ja swoje auto oddaję do http://www.renz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto daje prawo jazdy komus kto nie jest w stanie poprawnie obslugiwac skrzyni biegow? Kolejna kobieta za kolkiem...tragedia. zagrozenie wieksze niz pijany facet za kolkiem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój, super facet ma takie auto z automatyczną skrzynią , super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś jakims deklem, czemu obrażasz autorke? dobrze,że rodzice jej kupili, a niby komu mają kupować ? jakiejś przybłędzie ? mają córkę to kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna jędza
Automat super sprawa. Każdy teraz ceni sobie wygodę. Najśmieszniejszy argument polaczka- cebulaczka- a co jak się zepsuje?Odpowiedź prosta: W ogóle takie Bolki nie powinny nabywać samochodów, bo coś może się zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie :D w ich golfach nic się nie psuje albo mogą przyczepić części zapasowe z tico albo z roweru :D Polaczki cebulaczki mają się też za mistrzów formuły jeden bo potrafią obsługiwać skrzynię biegów :D często nawet sportowe auta mają automaty :) ja mam auto z automatem i nic nikomu do tego, o dziwo nie popsulo się jeszcze ani razu, ale jest nowe z salonu, żaden kretyn go przede mną nie zniszczył, w manualnych za to latwo spalic sprzęgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nic się nie psuje.Teraz każde następne auto będzie kupował z taką właśnie skrzynią.Kto ją ma to wie o czym piszę i jaki jest komfort w prowadzeniu samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olónia Kóchta z Bókowiny
Doskonale cię rozumiem ja też wole automat ale tak to jest jak się myśli o lewarku instruktora zamiast zmianie biegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>komfort w prowadzeniu samochodu<<< Jeden wybiera komfort, a drugi lepsze osiągi, mniejsze spalanie i stuprocentowe kontrolowanie zachowania auta (o kosztach potencjalnych napraw już nie wspomnę :D ). Nie rozumiem: o co tu się kłócić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o skrzyni tiptronic lub multitronic pewnie nie słyszał? O osiągach to raczej też nie podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drifter nastroszony
Nie wyobrażam sobie jazdy bokiem z automatem :classic_cool: No ale wy dziewczynki możecie sobie jeździć używając dwóch pedałów, tak będzie bezpieczniej dla wszystkich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna jędza
Widzisz, u nas są 2 pedały. A u ciebie 4 - wliczając oczywiście ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A o skrzyni tiptronic lub multitronic pewnie nie słyszał? O osiągach to raczej też nie podyskutujemy.<<< O różnych słyszał :D, z kilkoma jeździł :D i dlatego ma swoje zdanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała czarna jędza dziś 2/10 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Automat to przede wszystkim komfort i wygoda. Nie każdego na to stać i stąd te rozbieżne opinie i dyskusje na tematy ekonomii czy osiągów. Niech każdy jeździ czym go stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Automat to przede wszystkim komfort i wygoda.<<< Popieram :). x >>>Nie każdego na to stać<<< Z tym też się zgodzę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma swoje preferencje, ja wole manuala mimo ze jezdze glownie krotkie trasy w miescie; moj maz woli automat z tempomatem - mniej sie meczy jazda w trasie. Ja probowalam jezdzic jego autem z automatem i brakowalo mi zmiany biegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotrowe auta maja sekwencyjna czesto polautomatyczna skrzynie biegow z manetkami ! Wiec nadal mozesz zmiemiac biegi jesli chcesz. A jak sie zepsuje to sie naprawi i wcale to takie drogie nie jest. Poza tym jak kogos nie stac to sie w to nie pcha. Ja wole manual badz wyzej wspomniane manetki bo musze sam zmieniac biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie jezdzic driftem z automatem, ale albo trzeba miec "tysiac koni" albo zmieniac biegi gora,dol "+,-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam się nie moge przekonać :) Ale autorko nie jęcz tylko załóż, ze jesteś młodym kierowcą i pewnie jeszcze dojdziesz do wprawy. A wiecie, ze np. w takim HK, zadaje się na dwa rodzaje prawka? Właśnie na automat i manual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,a to nie ty czasem się tutaj z alias ze zdajesz 10 raz egzamin? Kierowca ma mieć oczy dookoła głowy wykonując przy tym wszystkie inne czynności związane z prowadzeniem auta,ja codziennie spotykam idiotów którzy kompletnie nie potrafią prowadzić.Nie jestem przeciwniczka automatu ale tylko w przypadku kierowcy który równie dobrze poprowadzi auto z manualna skrzynia,wtedy ma sens gadanie o wygodzie czy spalaniu natomiast autorka na wstępie przyznała ze nie potrafi pogodzić skupienia i obsługi auta wiec ja się PYTAM - ILE ZAPŁACIŁA ZA PRAWKO? Moim zdaniem powinien być limit zdawania na prawko bo później na drodze mamy do czynienia z wariata mi.Ja musiałam w ciągu jednego dnia przestawić się na *****lewo stronny i nikt mi się nie pytał czy potrafię, czy mi wygodnie,komfortowo.Jestem kierowca I to mój z****** obowiązek, nie stwarzając przy tym zagrożenia, autorce trzeba jeszcze do automatu dołożyć auto samoparkujace i poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×