Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jejku, moim marzeniem jest auto z automatyczną skrzynią biegów.

Polecane posty

Gość gość
W końcu się przyznałes, nic nie potrafisz.Taki pseudo facecik który dużo gada a nic nie robi,współczuję i żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam po prostu lubie jeździć z automatem. nie dorabiam sobie żadnej ideologii. Długo jeździłam na maualu, teraz wolę automat. koniec kropka. Jak dbacie o swoje auta? Słyszałam, że naprawa takiej skrzyni biegów jest bardzo kosztowne... Ja swoją serwisuję w http://www.renz.pl/, mam nadzieję, że mi trochę posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialem dwa auta w automacie nigdy wiecej moi znajomi mieli udawali ze jest super po jakims czasie przyznali mi racje jest tak walnie skrzynia zawiez na zlom bo naprawa cie zrujnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draz_kokosowy
Psuje się wszystko nawet humor dziewczyny. Ale naprawa skrzyni w tanim autku z manualem jest tania. U nas rynek automatów mały więc naprawy drogie, ale powoli automatów przybywa. Moim marzeniem jest autko sprawne np bmw e46 318i albo nawet e90 ale sądzę że skończy się na oplu lub fiacie w mniejszym budżecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tivoli w automacie i przydatne to jest. Nie wiem czy tylko mi się to zdarzało, że w manualu czasem 2 z 4 mieszałam... A teraz same biegi przeskakują. Dla mnie wygodnie, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://eltronic24.pl - Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o naprawdę skrzyni biegów, to to będzie dla ciebie najlepszy wybór. Zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za jazda.piszecie ze mieliscie auta z automatyczną skrzynią i nigdy wiecej :) ludzie o jakich autach piszecie? Renault?Citroen? a moze Peugeot lub jakis volkswagen tudzież Daevo czy opel.. to nie są auta tylko jeździdła.Mam merca cls a wczesniej mialem Ske nikt z moich znajomych jak i ja czyli posiadacze tych marek nie mielismy najmniejszego problemu z biegami,nawet nie wiem czy one wogole istnieją. Kup porzadne auto to i bedziesz mial powod do tego by sie szczycic a nie kupujecie jakies wynalazki i narzekacie potem ze sie psują,kupując goowno w słoiku nie wymagaj żeby był tam miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×