Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wenezo

Jestem uzalezniona od suszarki, w nietypowy sposob.Posluchajcie..Czy to normalne

Polecane posty

Od malego uwielbialam spac przy odkurzaczu. Kiedy mama odkurzala ja kladlam sie na podlodze niedaleko odkurzacza i usypialam ;/ Teraz uwielbiam spac przy suszarce, lubie taki szum, i taki powiem cieplego powietrza ... Latem, kiedy balkon mam otwarty , to czasem slysze jak kursuje taki pojazd do czyszczenia ulic (nie wiem jak on sie nazywa) -wydaje takie dzwieki przy ktorych rowniez usypiam.Kazdy dzien zaczynam od wlaczenia suszarki na 3 minuty ;/ Zastanwiam sie czy ja wogole jestem normalna, i skad sie to wzielo w mojej psychice ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej -wskazana
wizyta u psychiatry:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak ze mna zle ? ;/ echhh Widze, ze w tej dziedinie jestem calkiem sama... nikt tak nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze podczas miesiaczki zdarza mi sie usypiac w lazience , kiedy cieple powietrze kieruje na dolna partie brzucha ... (wiem tak nie mozna ... ) kiedy tak leze i ledwo trzymam ta suszarke, to w koncu odpadam, ledwo ja wylaczam i tak sobie przysne czasem z tym bolem brzucha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można za darmo
Jak to ludziom do szcześcia dużo nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać szum i ciepło dział na Ciebie uspokajająco i relaksacyjnie to dlatego zasypiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady Cezar ... chyba jestem ufolutkiem ;/ o mamo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy tym sie najlepiej czuje :) Jednak zastanwiam sie czemu tak ejst, bo wiekszosc ludzi to bardzo drazni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam jescze o pralce, kiedy robie w niej pranie, to po porstu z niej nie schodze, siedze sobie tak i jej slucham, albo cyztam ksiazke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jedni lubią ciszę inni aby sie odstresować np rysują a Ciebie uspokaja szum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś sama przynajmniej
jeśli chodzi o odkurzacz:) Uwielbiam zasypiać przy włączonym odkurzaczu, ten szum mnie rozluźnia i odpręża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia-ot-co
Niektore male dzieci tez tak maja, usypiaja jak slysza odkurzacz lub suszarke. Inne usypiaja od razu w samochodzie. Nie masz sie czym martwic. Moi znjaomi nagrali na plyte dzwiek suzarki i dziecko przy tym usypialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
...jak tylko ktoś z domowników włączy odkurzacz to zaraz lece do łóżeczka i lulu :D czesto do snu puszczam sobie farelke, bo tez wydaje zajebiaszcze odgłosy - Pozdrawiam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tacy ludzie nie przejmuj
sie, Valiente :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem pod wrażeniem bo ja jak chce zasnąć to nawet najmniejszy szmer doprowadza mnie do szału i dopuki tego nie zlikwiduje nie dam razy zasnąć. Problem mam nawet śpiąc zz chłopakiem bo gdy ten przewraca się na drugi bok ja się budzę....strasznie mnie to męczy. Powinnaś się cieszyć że możesz zasypiać w każdych warunkach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to nie jest prowokacja??? mi tam sie podobają takie dziwactwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiupiupupup
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morza szum ptaków śpiew
Ciekawe to jest, ale skoro Cię uspokaja i kołysze do snu, to czemu nie. Może Twoja mama będąc z Tobą w ciąży gdzieś w takim hałasie przebywała, czy pracowała i Ty to słyszałaś. Pytałaś jej? Pewnie fajnie by Ci było mieszkać nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaRozmaryn
nie martw się, ja mam podobnie ;P może nie mam aż takiego "kręćka" na punkcie suszarki ale jak kiedys pracowałam w kiosku to zimą była tam włączona farelka. Już dawno tam nie pracuje ale przy farelce uwielbiam siedziec, co konczy sie zasypianiem :D kiedys jak skierowalam na siebie farelke i zasnelam to plecy byly poparzone od ciepła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l..o
Kocham dzwiek i ciepły strumień suszarki ale rachunki potem kosmiczne za energie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiojkljkl;jkl
ja sobie wsadzam w pupe dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765476
Też tak mam. Uwielbiam suszarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×