Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wenezo

Jestem uzalezniona od suszarki, w nietypowy sposob.Posluchajcie..Czy to normalne

Polecane posty

Gość gość
Ja też usypia przy suszarce włączone jeżeli pomaga to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
valiente priv please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kocham suszarke, uspokoja mnie , jak jestem sama włączona jest cały czas. Tylko trochę nie bezpieczna . raz przypalilam kawałek poduszki w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to chore i nie zrozumiale. Ktoś by sprobowal włączyć suszarke albo odkurzacz jak śpię to by dostał w dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo, wszystkim to przeszkadza, a dla mnie to po prostu taka przyjemność jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe szumy, białe szumy od sedno waszych zmartwień ;p ja do tej pory zasypiam przy pralce czy tez przy suszarce a mam 2x lat :) Również jak mam problem to je puszczam, wystarczy spojrzeć na ich popularność i w yt wpisać white noises : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączona suszarka trochę zagłusza po:je:banych sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś sama :)

Też uwielbiam dźwięk odkurzacza, pralki, farelki i suszarki oraz to ciepło które daje. Również potrafię zasnąć podczas gdy włączona suszarka skierowana jest w moją stronę. Kilka razy nawet się poparzyłem. Ten nałóg mam już od wielu lat. LUBIE TO ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze to chodzi o to, ze szum powoduje, ze nie slyszymy innych bodzcow, jakiegos stuku itp, po prostu szum zaglusza wszystko i wylacza zmysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszarka ❤️

Szum suszarki jest podobno to szumów, które słyszymy jak jesteśmy w brzuchu Matki. Po urodzeniu nie które dzieci nadal usypiają przy suszarce u niektórym przeszkodzi, a tobie po prostu tak zostalo. Ja tez uwielbiam dźwięk suszarki, nawet w lato gdy jest ciepło ja włączam. A co do ciepła to po prostu jeżeli ogrzejesz swoje ciało to zasypiasz !! Ja co roku kupuje nowa suszarkę bo zimy nie wytrzymują bo w zimę częściej używam !  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

To uzaleznienie jest popularniejsze niz wam sie wydaje. Zobaczcie liczbe wyswietlen pod filmami na youtube na ktorych jest szum suszarki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Hej wiem ze juz dawno był dodany ale dopiero teraz mnie tak naszlo zeby sprawdzic w necie czy ktos tak ma jak ja i jednak sa takie osoby co mnie zdziwilo. Ja to normalnie uwielbiam klasc sie na podlodze i właczyc sobie farelke lub suszarke i odleciec i nawet latem gdy jest goraco tez tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Hej wiem ze juz dawno był dodany ale dopiero teraz mnie tak naszlo zeby sprawdzic w necie czy ktos tak ma jak ja i jednak sa takie osoby co mnie zdziwilo. Ja to normalnie uwielbiam klasc sie na podlodze i właczyc sobie farelke lub suszarke i odleciec i nawet latem gdy jest goraco tez tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×