Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wenezo

Jestem uzalezniona od suszarki, w nietypowy sposob.Posluchajcie..Czy to normalne

Polecane posty

Gość uiojkljkl;jkl
w pupie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloxAlex
Czasem to zaskakujące czytać jak ktoś usypia przy odkurzaczu-zważywszy na ryk jaki z siebie potrafią wydać znane mi modele(znane z uciążliwości w tym zakresie):) Co do probloemu to tak jak tu ktoś napisał-jedni robią to a inni tamto by się odprężyć,odreagować-to kwestia indywidualnych sprzężeń psychiki z reakcjami systemu nerwowego.....tylko staraj się nie zasypiać z suszarką...na łóżku bo to akurat z pw norm i zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego nie jast do końca w porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak samo jak ty
Rowniez uwielbiam szum suszarki i te przyjemne cieplo , tylko , ze ja tak od razunie zasypiam. Pozdrawiam Cię autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna89
Hej nie martw się, ja mam tak samo. Jako dziecko usypiałam przy odkurzaczu, uwielbiam też suszarkę i ciepłą wodę kierowaną na brzuch w czasie okresu, zawsze mi to pomaga. Wszystko z Tobą ok, jedyne co to może brakować Ci np potrzeby bliskości, miłości, może jako dziecko czułaś się samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kosmos :-) Mnie od zawsze usypia dźwięk dzieciaków bawiących się na podwórku popołudniową porą, ale przy odkurzaczu w życiu nie dałabym rady choćby się tylko zrelaksować. Nawet przechodząc obok ulicy ze sporą ilością jadących samochodów robię się wnerwiona i nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba norma, zostaja ci pewne nawyki z dzieciństwa :D Dziecko bedąć w brzuchu, słyszy tylko właśnie takie szumy i bicia serca swojej matki. Po urodzeniu dalej ciche, jednostajne szumy je uspokajają :) Nawet gdzieś tam są do kupienia specjalne urządzenia, które wydają podobne szumy, co w brzuchu... Wydaje mi się, że wielu ludzi takie szumy uspakajają :) To jest instynktowne, skrawki pamięci z dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna89
Mój chłopak usypia jak mu żaby za oknem kumkają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kourtney
ja puszczam wode w umywalce w łazience zwłaszcza rano i tak moge tego słuchać bez końca ,ten szum strasznie mnie relaksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo monotonny szum usypia
ja zasypiam na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgnbvjfbvhf
trzeba bylo napisac na macierzynstwie ;p niemowleta od razu uspokajaja sie i usypiaja przy dzwiekach odkurzacza i suszarki i niektire mamusie wlasnie tak co wieczor usypiaja swe pociechy.... twoja widoczie robila to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identycznie, najbardziej usypia mnie odkurzacz i właśnie suszarka lub wszystko co wydaje takie dzwięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też lubię
słyszeć wokół siebie dźwięki. dzięki temu wiem, że nikt nie słyszy mojego pierdzenia i to mnie uspokaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajdzano
Witam mam 29 lat i nadal zasypiam przy odkuzaczu i suszarce moja dziewczynę to strasznie irytuje jak tylko jej nie ma odkuzacz pracuje :-) Teraz tez jestem sam w domu :-) przez zasniecie spalilem juz 2 suszarki i jeden odkuzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuuujek Offermy
Ja zasypiam jak sasiad swidruje sciane, zawsze go prosze by choc godzine pracowal wiertarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełekkk
ja mam dosłownie to samo co Valiente , od dziecka uwielbialem szum odkurzacza , a od niedawna suszarki . klade sie na łóżko biore suszarke i sie nia grzeje i po chwili zasypiam . Uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Energia coraz droższa, to będzie uzależnienie dla najbogatszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianek444
Ja od kilku lat jestem uzalezniony od dzwieku suszarki albo odkurzacza. Co kazda noc zakladam sobie sluchawki i przez cala noc z lapka puszczam sobie szumy suszarki z yt :), bo inaczej nie potrafie zasnac :D a to mnie mega relaksuje, jak juz wczesniej bylo mowione, to pozostalosci z dziecinstwa i chyba bede mial juz tak do konca zycia :P Ale to jest naprawde mega swietna sprawa. Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem sprostować to 1000W. To jest moc urządzenia i w ciągu godziny pracy zużycie prądu jest 1kWh, czyli jakieś 60 groszy, średnio 2 godziny dziennie i miesięczne za prąd masz ponad 30zł za tą przyjemność, więc nie tak mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiprzaj z ta nedzna prowokacja, naogladala sie o uzaleznionych w TLC i mysli, ze teraz na kims zrobi wrazenie, emitowali tam dokladnie taki sam przypadek, kobiety spiacej przy suszarce od lat z bliznami od poparzen, idz do psychiatry ale nie na suszarke tylko na leb przypisujacy sobie czyjes przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F_
Mam tak samo jeśli chodzi o farelkę do dzisiaj. Myślę, że to poprostu wynika z tego, że dźwięk miło się kojarzy z dzieciństwem .Kilka razy już obudziłem się poparzony, szczególnie po imprezach. Na rachunki nie patrzę, to daje mi relaks jak innym nie wiem narkotyki. Bylem ciekaw czy ktoś tak ma i wygooglowałem ;p nie jest to raczej normalne, ale co tam:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufuffff
ja też lubie dzwiek farelki. na TLC też widziałam ten przypadek, ale przeciez na yt pełno jest tych szumow i mozna sobie sluchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
@04.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Patrz na date frustracie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam od zawsze odglos suszarki i odkurzacza dziala a mnie relaksujaco i usypiajaco, uwielbiam tez odglos deszczu zasypiam jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian87
Czesc, i ja mam dokladnie tak samo, uwielbiam glos farelki i szum suszarki, w dziecinstwie zasypialem odrazu przy pralce wirnikowej Swiatowit... To taki przyjemnie relaksujacy dzwiek.. Robi sie basniowo przyjemnie i sie odplywa... glownie soboty mi sie z tym kojarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj ludzie z tego wyrastają ale widocznie Ty nie.... to nic złego, każdy powinien miec w sobie cos z dziecka, lepsza suszarka niż infantylność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniieek
kocham zasypiac przy suszarce;) trwa to ju przeszlo 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię dzwięk odkurzacza , suszarką się grzeje jak mi zimno i jeszcze lubie spać w pociągu jak jedzie i słychać takie tudum tudum haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×