Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość odrzuconaa

Jestem tego żywym dowodem :( Tyle czytałam tu o tym, że jak mężczyzna podoba się kobiecie to powinna ona zrobić pierwszy krok, że mamy 21 wiek, że kobiety to ksieżniczki.... Więc odważyłam się i zrobiłam to ! Teraz przeklinam chwile, w których czytałam te rady. Niestety dostałam kosza :( Prawda jest taka drogie Panie i koleżanki, że jak kobieta podoba się facetowi to ON DZIAŁA :( nie łudźcie się, że jest inaczej. Chyba, że chcecie się osmieszyc jak ja wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się takiego stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gosciuu tu jeden
pojęłaś oczywistą oczywistość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co się takiego stało? To tylko kosz, zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Chyba napisałam. W subtelny sposób dałam mu do zrozumienia, że jestem nim zainteresowana. On dał mi do zrozumienia, że nie ma na to szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Tylko, że facet to facet, jest silniejszy psychicznie. Odrzucona kobieta traci swoje poczucie atrakcyjności fizycznej i gorzej to znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ile to razy facet dostaje kosza od kobiet z którymi chce zwyczajnie pogadać, zawrzeć przyjaźń to wam się w tych kobiecych główkach nie pomieści. Ile to razy miałem nieprzyjemność zostać wyśmiany czy chamsko olany przez kobietę. A tu raz dziewczyna zagadała do faceta dostając kosza i już dramat robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak zrobiłam bo wydawało mi się ze facet nieśmiały i musze wziąść sprawy w swoje ręce ;) bolesne doświadczeniem:( zgadzam się z autorką kobieta nie powinna robić pierwszego kroku, jeśli facetowi zależy to bedzie działać, góry przeniesie i znajdzie ją na końcu świata, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewrażliwiona jesteś na swoim punkcie. Trzeba mieć dystans a nie pisać, że "kobieta nie powinna nigdy czegoś". To zalezy kto ma jaki dystans do siebie. Ja jakbym dostała kosza miałabym to w 4 literach i bym sobie powiedziała "Pfff, nie ten to inny". Więcej luzu i dystansu. I nie przejmuj się. Każdy kiedyś dał kosza i dostał kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie.teraz wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Faceci są bardziej uczuciowi i wrażliwi niż kobiety, tylko społeczeństwo wymaga od nich by być twardymi samcami alfa i nie okazywać uczuć, a szczególnie tych negatywnych odczuć. Dla potwierdzenia mych słów zobaczcie sobie statystyki samobójstw. http://pl.wikipedia.org/wiki/Statystyka_samob%C3%B3jstw_wed%C5%82ug_pa%C5%84stw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej dostałaś kosza i już tragedia, bo dziewczynka została skrzywdzona i odrzucona, to teraz wyobraź sobie faceta, który to z 10 razy próbował i 10 razy został tak potraktowany :) Czekaj dalej i łudź się że książę sam zapuka do twych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podobal mi sie facet .ale jak go poznalam to czar prysnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie dziw się teraz jak żaden facet do ciebie nie podejdzie, bo nie jeden facet wielokrotnie został tak potraktowany i mylisz się że faceci są silniejsi psychicznie, nam też zależy na atrakcyjności i laska da nam kosza, zwłaszcza taka na której nam zależy to boli i to cholernie, samoocena drastycznie spada w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Czekaj dalej i łudź się że książę sam zapuka do twych drzwi. xxxxxxxxxx No właśnie, wzięłam sprawy w swoje ręce i co ?? Z jakim skutkiem ? I też żaden książę... Moje znajome mają facetów. Każdy z tych facetów pierwszy wyszedł z inicjatywą do nich więc najwyraźniej tak trzeba robić :( Przynajmniej jak czekasz to sie nie osmieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tutaj przesiadują przegrańcy Facet chce to zawsze zagada pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez podobalam sie roznym facetom ale ja ich nie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Facet dal ci kosza z innego powodu niz to ze zagadalas xxxxxxxxxxxx no to wiem sama. Po prostu mu się nie podobałam tylko sobie wmawiałam, że "jest nieśmiały". Jednak prawdą jest, że jak kobieta podoba się facetowi to on działa i tyle :( Facet nie przechodzi obojętnie wobec kobiety, która mu się podoba więc jak drogie Panie widzicie zero reakcji faceta w swoją stronę radzę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslalas ze mu sie podobasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel__
Jak facet potwierdzam, że jak jestem zainteresowany kobietą to robię wobec niej jakiś ruch więc jak tego "ruchu" nie ma to kolo nie jest wami zainteresowany. Tyle. I nie ma co sobie wmawiać "nieśmiałości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tutaj przesiadują przegrańcy Facet chce to zawsze zagada pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Nie myślałam w kategoriach, że ona się we mnie buja czy się mu podobam czy coś takiego ale jestem ładną kobietą to myślałam,ze jak zaproponuje mu wspolne wyjscie to ...bardziej sie ucieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety czuja to ze sie podobaja facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się frustratko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś ładna, to nie znaczy że każdy na ciebie poleci, atrakcyjność to pojęcie względne, widocznie dla niego zbyt ładna nie byłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×