Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
czy ty go dobrze znalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu tylko na chwileczke
Ale przynajmniej wiesz na czym stoisz a tak może być kilka miesięcy/lat traciła czas na cichym podkochiwaniu się w kolesiu u którego i tak byś nigdy nie miała szans... To tylko głupi kosz od jakiegoś palanta. Czym ty się przejmujesz ? Za tydzień nie będziesz o tym pamiętać. Ludzie...więcej dystansu miejcie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudaczniku ,ja tu nie piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat !? przed Tobą jeszcze nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka uważa się za śliczną, gość jej nie chciał i ego spadło do zera :) hehehe śmieszne to bardzo, plus taki że nie jedna laska zaczęłaby wyzywać takiego faceta co odmówił od ciot, pedałów, itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
Jakie 25 :O ? Gdzie ja tak napisałam ? 29 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest odpowiedni dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzuconaa
ej, nie wyzywałam go i nie zamierzam ...:O skąd takie pomysły, z jakiej patoli Ty jestes :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on śmiał ci odmówić, a to skur.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zachowuje prawdziwy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zaznaczyłem to jako plus, bo znam laskę co dostała kosza i w osiedle poszła fama że facet to pedał :P kobiety potrafią być bardzo mściwe. Nie udało się trudno, to nie powód do rozpaczy, może był zajęty, może nie chce związków, itd, jakby był tobą zainteresowany to byś to dostrzegła, a najwidoczniej on żadnych oznak zainteresowania ci nie dawał, a mimo to spróbowałaś i wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie robie 1 kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel__
Jak facetowi podoba się kobieta to on działa ! To prawda. My mamy naturę zdobywcy i tyle. Jak kobieta wychodzi z pierwszym krokiem...to na własne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A jak kobiecie się podoba facet to kobieta działa, a nie czeka jak księżniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przynajmniej wiesz jak to jest, więc może jak komuś dasz w przyszłości kosza, to zrobisz to subtelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore kobiety podrywaja facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego faceta sama poderwałam, bo nie zwracał na mnie uwagi, ale w końcu zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel__
Ja nie lubię kobiet, które mi się narzucają. Jak mi się kobieta podoba to po prostu robię ten pierwszy krok i wtedy wiem, że jak mi się uda to będę mieć tę konkretną dziewczynę która TO MI SIĘ PODOBA i na której mi zależało a nie taka która się przypadkowo przybłąkała. I tak właśnie drogie Panie działają faceci. Facet nie przejdzie obojętnie obok kobiety, która mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta wybiera mezczyzne, ktory najpierw wybral ja. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu tylko na chwileczke
jakby był tobą zainteresowany to byś to dostrzegła, a najwidoczniej on żadnych oznak zainteresowania ci nie dawał xxxxxxxxxxxxxx gdyby dawał to chyba nie musiałaby robić tego pierwszego kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak? Wkur...am go :) pracowaliśmy w jednym biurze i postanowiłam go opieprzyć bez powodu przy innych, od tamtej pory zaczął zwracać na mnie uwagę i dalej już sam zadziałał :) Więc może nie tyle poderwałam, co zwróciłam mu uwagę na to że w ogóle istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie facetow ktorzy mi sie narzucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby dawał to chyba nie musiałaby robić tego pierwszego kroku x No właśnie niekoniecznie, jeśli facet byłby nieśmiały to mógłby tylko okazywać zainteresowanie ukradkowym spojrzeniem, uśmiechem, itd. ale nie miałby jaj żeby podejść i zaprosić na kawę czy do kina, wtedy mogłaby pierwsza zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie przejdzie obojętnie obok kobiety, która mu się podoba. <><><><> Nie ma zasady. Nie każdy facet jest taki pewny siebie. Ja sama swojego faceta "wyrwałam" ;) On nigdy by nie zrobił pierwszego kroku bo nie wierzył (jak to sam ujął) "że taka laska mogłaby się nim zainteresować". Miesiąc temu minęła nasza 2 rocznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×