Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety starajace się o dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam 3 letnią córkę Sare. Dokładnie 3 lata i 3 miesiące. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Z Sarą udało nam się za drugim razem, a teraz staramy się 4 miesiące i nic. Są tu kobiety, które także się starają o malucha ? W grupie raźniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Hej! Ja staram się o swoje pierwsze dziecko. Jestem świeżakiem, bo to mój pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
czesc dziewczyny usmiech.gif Podobnie jak reszta forumowiczek staram sie o małe bobo usmiech.gif od dluzszego czasu staralam sie jednak nic z tego nie bylo ale w tym mc sie zdziwilam jak @ nie nadeszla. Ostatnia byla 4 czerwca a cykle 32-34 dni. Sluz to mnie zalewa i z sciekawosci zbadalam szyjke(ogolem nie robie tego bo boje sie o infekcje) a ona zamknieta ledwo dosiegalna. Robilam test 2 dni po spodziewanym okresie jednak negatyw normalnie poszlam bym na beta hcg ale nie mieszkam w Polsce i trudno tutaj o badanie krwii. Jutro mam umowiona wizyte u lekarza zobaczymy co z tego wyniknie. Dodatm, ze nigdy nie zdazyla mi sie spozniona @ no moze 1 dzien ale tak to nic poza tym usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deedee1111
Hej dziewczyny, My staramy sie o pierwsze dziecko tak okolo 9 miesiecy narazie nic. Mam 30 lat i tak jak nadia nie mieszkam w polsce. Zycze wam wszystkim powodzenia :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Sary
Fajnie, ze nas przybywa. Ja także nie mieszkam w Polsce. Mi dzisiaj spóźnia się okres od 3 dni, ale to pewnie od stresu. Nadia no to co trzymamy kciuki ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Dziewczyny powiem wam, ze chyba nalezy sobie wyluzowac :) ja zawsze myslalam o dziecku az w koncu pogodzilam sie z mysla, ze moge go nie miec a tu nagle takie cos no ale nie nakrecam sie podchodze do tego na luzie. Jutro sie mam nadzieje wyjasni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Ja nie potrafię się wyluzować, nie potrafię przestać myśleć o tym i tego pragnąć. Ale jestem dobrej myśli. Dopiero zaczynam swoje próby, ale kto wie? Może za pierwszym razem się uda? Jak myśicie? Są duże szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Nadia1989 Daj znać jutro czy się udało :) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deedee1111
Tak powodzenia jutro. Tez mi sie wydaje ze trzeba sie wyluzowac ale jest ciezko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Sary
Szansę są. Oglądamy właśnie finał mundialu. Sara powoli zasypia, ale mówi, że ogląda i dzielnie kibicuje w teorii, a w praktyce to trochę inaczej wygląda ;-). Trzeba wyluzować, ale cóż nie da się, kiedy znów się nie udaje. Czekam na mój okres, zobaczymy czy nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Inka24 jutro to ja dopiero sprobuje wydukac od lekarki skierowanko a wtedy na krew :) wyniki pewnie beda we wtorek bo do 12 jakbym zrobila to bym miala w ten sam dzien a na 15 mam dopiero wizyte u mojej panie doktor. A wy dziewczyny meczyku nie ogladacie? ja tylko slysze jak moj w salonie przezywa i cos tam sobie krzyknie od czasu do czasu hehe :] dobrze, ze posiadamy dwa telewizory bo bym chyba nie zniosla ogladac co chwile tych meczy masakraaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy z mężem sie starali 7 miesięcy, taka radość ze sie w końcu udało a wczoraj był tydzien jak poronilam. Dalej mi cieżko. wam starającym sie życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Gosc Bardzo wspolczuje nie bede mowila, ze wiem jak sie czujesz bo nie wiem! ale mam kilka kolezanek, ktore tez poronily ale sie podniosly i nie poddaly sie a teraz smigaja na spacerki ze swoimi pociechami. Tobie rowniez zycze abys zaznala szczescia jakim jest macierzynstwo. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Pora spac drogie Panie jutro postaram sie cos naskrobac a wy tam pracujcie ze swoimi męzami :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Ja mecz oglądałam, za to dziś do pracy już się tak lekko nie wstawało :) Kolejny dzień myślę dziś czy @ nadejdzie... Mi wypada dopiero 25 lipca. Ale jak znam siebie to wcześniej zrobię test, bo nie wytrzymam... Wczoraj współżyliśmy ale to tylko tak dla przyjemności raczej, bo jestem już po owu (prawdopodobnie) No właśnie, jak sprawdzacie czy macie owulację i kiedy? Ja na podstawie wyliczeń, obserwacji śluzu i bólu jajnika ale nie wiem czy to wystarczy i czy dobrze wyliczam dlatego w przyszłym miesiącu mam zamiar kupić testy owulacyjne. Pozdrawiam Was, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
No witam drogie Panie ja właśnie wróciłam z pobrania krwi. Nawet nie sadziłam, że tak szybko to pojdzie. Skierowanie dostałam od razu później do szpitala a tam przyjęli mnie poza kolejką! normalnie byłam w szoku :) ale za to na wynik trzeba czekac 4 dni. Musze zabrać się za obiad i małe porządki ale cholernie mi sie nie chce. Zaczęło mnie przymulać jak byliśmy u znajomch i chyba będę musiała sie kimnąć na godz ale wypije jeszcze kawkę z expressu i może mnie pobudzi. Inkaa24 ja nigdy nie robiłam obserwacji owu bo byłam zdania, że jak ma być dziecko to będzie. Postaraj się odprężyć i cieszyć się sexem a nie ,,robić'' tylko dziecko i odliczać kolejne dni do owu bo sama się katujesz. Powodzenia Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
czesć dziewczyny :) przyłącze się do was :) No więc mamy już synka która ma niecałe 3 latka :) udało się za pierwszym razem. Teraz staramy się o drugie to jest 2 miesiąc starań okres mam mieć 31 lipca. Jestem w trakcie owulacji ( wizyta u gina ) więc działamy :) Życze wszystkim wam powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniii
cześć dziewczyny::)ja się staram drugi cykl, dziś lub jutro powinna dostać okres...a tak bym go nie chciała:) mam nadzieje że ta wredna @ nie przyjdzie,ale jak będzie to będzie:)mam już córeczkę 7 letnia:0 o nią starałam się osiem miesięcy i się udała...teraz zobaczymy:) brzuch mnie pobolewa, piersi o dziwo nie, ale czuje że dostane, miałam nerwy przez ostatnie parę dni...wyszły mi pryszcze których ogólnie nie mam tylko przy @ i dwa dni temu choć byłam padnięta to sprzątałam jak zaczarowana:( więc nie sądzę że się udało ,zresztą 4 dni temu robiłam test i wynik negatywny,wiem ,że to za wcześnie ale nie mogłam wytrzymać:) mam nadzieje że się rozkręci i przyjmie na forum ten temat ,będę zaglądać miło jak nie trzeba czytać 500 stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Witam minii i nuta :) mam nadzieję, ze bedziecie czesciej zagladac na nasze forum. Mnie wlasnie moj obudzil ale z ledwoscia bo nie moglam wstac niby weekend spokojnie spedzilam a czuje sie jakbym odsypiala dwa dni imprezy :) a jak tam reszta forumowiczek? jakies nowosci dziewczyny? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Nadia1989 fajnie że już masz pobranie krwi za sobą, teraz tylko czekać :) Wiem że nie powinnam tak odliczać do owu tylko cieszyć się seksem, ale to silniejsze ode mnie ;) Nutaaa dałaś mi nadzieję pisząc że w pierwszą ciążę zaszłaś podczas pierwszej próby. Może i ze mną tak będzie:) Kusi mnie żeby juz robić test ale wiem że za wcześnie jeszcze, minąły dopiero 4 dni od owulacji. Minii życzę aby @ nie nadeszła w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam dosc nieregularne cykle, co 30/35/28 dni. Różnie, nawet jest ciężko wyliczyć. 26 czerwca zaczął mi się okres, a w 4 dniu okresu tj. 30 czerwca , współżyłam (gdyz okresuu nie było juz prawie ani śladu) bez zabezpieczenia z "finałem" , później 5 lipca( te daty pamietam , a bylo ich znacznie wiecej). Staramy się o dzidzie, i byc moze sama ukladam w glowie różnie scenariusze. Zastanawia mnie jednak to co ie dzieje z moim organizmem gdyz mam taki bialy sluz, jakby zostawic krem do wyschniecia , polaczony a taka bialo przezroczysta mazia, latam jak glupia do lazienki, boli mnie nerka, glowa , nie mam ochoty czegokolwiek jeść, a w dodatku podniosła mi sie temperatura. Co o tym myslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Gość jezeli boli Cie nerka i masz podwyzszona temp powinnas isc do lekarza gdyz nie wyglada to zaciekawie. Zeby stwierdzic czy jestes w ciazy jest zdecydowanie za wczesnie. Proponuje wybrac sie do lekarza aby wykluczyc jakies problemy z nerkami i czekac czy nadejdzie @ zycze aby nie nadeszła :) Inkaaa24 ty dopiero zaczelas starania wiec nie ma co sie martwic na zapas :) nawet jak nie uda ci sie za 1, 2 czy tez 3 razem. Oczywiscie zycze Ci zeby udalo ci sie za 1 :P ja dzis strasznie zmeczona jestem nic mi sie nie chce jakas masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole jest to mozliwe zebym akurat w tych dniach "zaskoczyla" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
trudno powiedziec gdyz przy nieregularnych cyklach owu mozna obliczac pi razy drzwi ale wiesz ja mam kolezanki ktore wg ich obliczen zaskoczyly rzekomo w dni nieplodne. Ja nigdy nie obliczalam sobie owu ani nie zwracalam uwagi na sluz bo dla mnie to zbedne bylo chyba w glowe bym dostala rejestrujac kazdy dzien jaki sluz kiedy owu itp. Zawsze jak przychodzila @ wiedzialam, ze nie zaskoczylam i tyle. Chociaz sie tez wkurzalam nie powiem, ze nie. Dopiero jak nie przyszla bardzo sie zdziwilam i zdecydowalam wybrac sie do lekarza po skierowanko :) gdzy nigdy nie mialam zeby tak mi sie @ spozniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Sary
Hej dziewczynki. Moja Sara dzisiaj obudziła się z gorączką, bólem gardła. Ma anginę. Mój okres nadal nie nadszedł, koleiny dzień spóźnienia. Co do liczenia owulacji. Nie liczę, bo to w naszym wypadku nie ma sensu. Mąż jest w rozjazdach, zaczął się sezon, więc jest zmęczony. Muszę kończyć, bo moja księżniczka ze spalonego teatru znów jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Mama sary zycze szybkiego powrotu do zdrowia twojej coruni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam starania po najblizszej miesiaczce. mam juz corke - 21 miesiecy, udalo sie w pierwszym cyklu, w tym roku w kwietniu rowniez udalo sie w pierwszym cyklu, ale w 10 tc na usg okazalo sie, ze ciaza obumarla jakies 2 tygodnie wczesniej. mialam luzeczkowanie, mam zaczekac do miesiaczki i rozpoczac starania. troche sie boje... ale bardzo chce miec drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Życzę zdrówka dla Sary :) Co do tego, że za bardzo przeżywam, bo to dopiero pierwszy cykl starań, to nie widzę w tym nic dziwnego, skoro niektóre kobiety tutaj piszą, że zaszły właśnie w pierwszym cyklu starań, na to nie ma reguły, wiadomo że chciałabym jak najszybciej, to że ktoś starał się dwa lata nie znaczy o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka dziękujemy. Wiadomo, że najlepiej chciałabyś być już w ciąży. I mam nadzieje, że Cię się uda, życzę Ci tego z całego serca. Nadia kochana kiedy będziesz miała wyniki ? gość bardzo Ci współczuje poronienia. Jeśli mogę Cię pocieszyć, ja także mam za sobą poronienie - 4 lata temu, a teraz mam 3 letnią córeczkę. Miniii zapraszamy. Jestem.ciekawa jak Twoja córcia zareaguje na rodzeństwo... Nuta no to mamy dzieci w tym samym wieku. Moja córka w marcu obchodziła 3 urodziny. U mnie okresu jeszcze nie ma, ale brzuch mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×