Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety starajace się o dziecko

Polecane posty

Gość 21m
ja tez mam yorka - ma 4 lata i faktycznie na poczatku jak urodzila sie corka bylo mu ciezko. ale przyzywyczail sie, a teraz sie razem bawia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Jak tam wam mija wieczór dziewczyny ?:) ja od wczoraj zajadam sie sushi i krewetkami pychooota normalnie :D moja kruszynka spi sobie i budzi sie od czasu do czasu zje troche kaszki i spowrotem spac idzie prawie jak niemowle :) a do lekarza dalej nie jestem zarejstrowana bo przychodnia byla zamknieta i licho wie dlaczego ;/ na grill party juz mam wszystko poszykowane takze bedzie jutro wielka uczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Ja też jutro planuję grilla :) Mój shih tzu jak go przywiozłam też był jak niemowlak, jadł i spał na zmianę, nawet zębów nie miał ;) Teraz podrósł ale też jest przekochany :) Co do grilla to mam chyba trochę głupi dylemat. Pozwolić sobie na jakiegoś drinka czy nie? Miesiączkę mam dopiero w przyszłym tygodniu więc póki co nie wiem czy się udało czy nie. Ale raczej nie będę piła żadnego drinka, bo jednak jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży a dziecko jest dla mnie najważniesze. A Wy jak postępujecie? Gdy jest szansa że jesteście/będziecie w ciązy to automatycznie odżywiacie się jakbyście były w ciązy? Może trochę głupie pytanie ale ciekawa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena321
macie jakieś doświadczenie z inofoliciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Dzien dobry dziewczyny ja juz na nogach gdyz moj piesek nie daje pospac. Oswoil sie juz chyba bo dostal z rana adhd :D Zaraz trzeba wypic kawke i zabrac sie za drobne porzadki a jeszcze czeka mnie troche chwastow do wyrwania bo przed domem mi powylazily ;/ Madzialena321 niestety ja nie podleczalam sie zadnym specyfikami same witaminy w tabletkach zelazo i magnez z B6 takze niestety nie moge Ci pomoc ale moze ktoras z dziewczyn bedzie cos wiedziala na ten temat. Milego poranka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
A co do @ to nadal nie ma a ja juz jestem zielona ;/ przerypane nie wiedziec co sie dzieje z twoim organizmem jezeli nigdy przed tem to sie nie zdazalo achh pozostaje czekac na pn i udanie sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Zrobiłam dziś test choć od stosunku i owulacji minęło dopiero 9 dni ale nie mogłam się powstrzymać. I teraz mam mętlik w głowie bo na teście na pierwszy rzut oka nie ma drugiej kreski ale jak dłużej się przyglądałam to zobaczyłam taki jakby cień kreski, bardzo słabo widoczny, taki cieniutki. I nie wiem czy to coś oznacza czy po prostu tak bardzo chcę że już mam zwidy i schizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena321
nadia1989 ja też nic nie brałam prócz zwykłych witamin, do momentu jak lekarz stwierdził że pęcherzyki nie rosną, zapisał ten suplement, Pani w aptece bardzo zachwalała no zobaczymy... podobno 3 miesięczna kuracja cos może zdziałać...no ciekawa jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia81
inkaaa24 wklejam Ci link do artykułu o problemach z przyswajaniem, dość ciekawie napisane.. I życzę Ci oby starania trwały jak najkrócej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innka24 ja jestem na innym forum tez staram sie o dziecko i mialam identyczna sytuacje w tamtym miesiacu jak ty otóż zrobilam test bo spózniała mi się @ patrze a tam taka kreska ledwo widoczna po wybałuszeniu oczu szcześliwa jak holera a wieczorem dostałam okres byłam załamana :( w twoim przypadku może być inaczej czekaj cierpliwie najlepiej powtórz test życze powodzenia i drugiej grubej kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Lidzia dziękuję ślicznie za artykuł :) Gość ja dziś rano cała podekscytowana powtórzyłam test i nie ma już ani cienia kreski :( Od stosunku i owulacji minęło 10 dni, zostało mi jakieś 4-5 dni do miesiączki. Myślę że nic z tego skoro dziś nie ma ani cienia kreski, podłamałam się :( Ale nadzieja umiera ostatnia. Może jednak @ nie przyjdzie... Tak bardzo nie chcę żeby przyszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Witam kobietki :) Dziewczyny wstrzymajcie sie z tymi testami bo to na prawde roznie z nimi bywa ;/ mam kolezanke, ktorej kiedys jak zrobila test z rana wyszlo ze jest w ciazy a wieczorem juz, ze nie. Spanikowana leciala na bete i wyszlo, ze nie jest. Oczywiscie w wiekszosci przypadkow jest ze test moze nie wykryc ciazy ale widac, ze moze wykryc ciaze, ktorej nie ma ...;/ pierwszy raz spotkalam sie z takim przypadkiem. Jak nie mozecie wytrzymac idzcie na badanie krwii i wszystko jasne :) Mojej @ nadal nie ma i juz na prawde nie wiem co jest czy testy sie myla czy moj organizm plata mi figle. Jutro chyba kupie jeszcze jeden test ale tym razem innej firmy i zrobie z rana bo nie wiem czy dostane sie jutro do lekarza przed praca. A tak bardzo bym chciala juz miec wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21m
to nie jest tak, ze test pokazuje ciaze, ktorej nie ma, tylko wiele ciaz (podobno nawet do 60%) jest tracona przed data moesiaczki. wiec jesli nie chcecie sie rozczarowac, to nie robcie testow wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
21m zgodzę sie z tobą jednak tjw napisalam test byl robiony tego samego dnia takze moim zdaniem blad testow ale oczywiscie dlaczego testy pokazywaly dwa rozne wyniki w tym samym dniu pomimo braku ciazy tego sie juz nie dowiemy. Inkaa24 a jak tam twoje samopoczucie? musisz troche zdystansowac bo wydaje mi sie, ze stresujesz sie niczym przed matura głowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21m
nadia, moja kolezanka miala taka sama sytuacje - rano test pozytywny, popoludniu juz nie. lekarz jej powiedzial, ze prawdopodobnie poronienie na wczesnym etapie. test nie moze wskazac obecnosci hormonu, jesli go nie ma. lekarz jej powiedzial, ze w bardzo wczesnej ciazy tak sie dzieje, ze poziom hormonow szybko sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniii
cześć kobietki:)ja niestety w sobotę 37 dc dostałam@ :( teraz zaczynam od nowa..nowy cykl..,zła jestem że mam takie długie te cykle bo muszę dłużej czekać na następną @ i wyjaśnienie czy będzie czy nie:( ale co tam to dopiero 3 cykl..z WIKI czekałam 8:)i warto czekać na taka wspaniała nagrodę nawet 15....choć tego bym nie chciała:P 21m-nie ma szczepionki na typ c tylko na b ten ma właśnie moja koleżanka,ja na szczęście nie ,ale się zaszczepię bo w większości łapie się go właśnie w służbie zdrowia,a też bywa niebezpieczny nadia1989-super prezent:) jejku podejrzewam w jakim zawieszeniu teraz jesteś , bardzo możliwa ciąża:)trzymam kciuki za to że CI się udało ! inka- ja sie staram postępować tak jak bym była w ciąży, aż do czasu jak dostane okres:) potem przez te dwa tygodnie ewentualnie jakiś słaby drink czy piwo z żalu w sobotę jak dostałam ale ogólnie ,raczej zdrowo:) co do pozytywnego testu to jest też inne wyjaśnienie, które było u mojej koleżanki też , miała pozytywny wynik a potem wieczorem negatywny,lekarz powiedziała że podczas torbieli ,i niektórych kobiecych schorzeń też wychodzą testy pozytywne ,pojechała sie przebadać i faktycznie miała torbiele,organizm przez to produkował hormon... zresztą kiedyś przeczytałam potem ulotkę całą i faktycznie było o tym napisane.. idę się biorę za robotę ....i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Witam kobiety :) wlasnie wrocilam od lekarza i powiedzial mi w ten sposob bete mam podwyzszona 0,5 ale to jeszcze nie jest wystarczajaco na potwierdzenie 100% ciazy i mam poczekac do nastepnego terminu @ a jezeli nie przyjdzie to kolejna beta i jak bedzie podwyzszona to bedziemy myslec a jak nie to tez bedziemy myslec ... ja pierdziele i co tu myslec zwariowac mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21m
mini, a pytalas, czy mozesz sie szczepic i starac o dziecko rownoczesnie? co do testu to faktycznie niektore choroby wywoluja taki efekt np. policystyczne jajniki, no ale zakladalam, ze mowimy o zdrowej kobiecie. jesli z narzadami rodnymi jest ok, to niea opcji, zeby beta byla w moczu bez ciazy. nadia, masz tak dlugo czekac? a usg ci nie zrobil? moze pecherzyk juz by byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
tutaj zeby dostac skierowanie na usg to chyba musi ci na prawde cos dolegac a usg robia od 8 tyg ciazy juz tak slyszalam od nie jednej osoby. Najgorsze jest ze nie wiem nawet jaka mialam norme ;/ ale na pewno ponizej 5 skoro mowil ze ciazy raczej nie ma ale beta podwyzszona z tego co udalo mi sie wypatrzec to chyba bylo napisane beta 1.0 wiec brak ciazy na moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Nadia to fakt, stresuję się bardzo, już taka jestem, jak o czymś myślę to bez przerwy. Tłumaczę sobie że nie powinno tak być, ale to silniejsze ode mnie :) Póki co czekam na @, będę się musiała pogodzić z tym jeśli przyjdzie. Choć czuję ze będzie mi ciężko, bo za bardzo się nastawiam. Czytam o objawach ciąży, wkręcam sobie coraz to nowe rzeczy, wiem że muszę to opanować bo zwariuję. Poza tym dużo się modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
No Inkaa24 wiem łatwo sie mówi trudniej wykonuje. Ja staram sie juz 3 rok i moze juz przywyczailam sie do tego, ze nie warto wpierac sobie cos czego nie ma. Mi teraz pozostaje czekac jakies 2 tyg czy przyjdzie @ czy nie. Jezeli nie kolejne klocie ;/ po ostatnim jeszcze mam siniaka. Juz chyba wolalabym zeby @ przyszla i zebym sie niepokoila dlaczego jej nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Czasem po długim czasie starań człowiek staje się bardziej obojętnym, chłodniej patrzy na to wszystko, nie chcąc się później rozczarować. Podziwiam Cię za Twoją wytrwałość. Ja jestem na początku swojej (mam nadzieję bardzo krótkiej drogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21m
nadia, a moge spytac z czego to wynika, ze tak dlugo sie nie udaje u was? bo 3 lata to juz chyba jakas diagnostyka porzadna...czyzbys mieszkala w uk, ze maja to w tylku :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa24
Dziewczyny zrobiłam dziś test i widać drugą kreskę, nadal jest słaba ale już nie trzeba się przypatrywać. Po prostu ją widać. Jestem dwa dni przed okresem. Co o tym myślicie? Używałam testu nordtest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
nie mieszkam w uk tylko w nl niestety czy w uk czy w nl jedno i to samo... tutaj jak kiedys bylam u lekarza to mi powiedzieli ze po 2 latach moge zaczac sie martwic. Niestety w PL nie moge sie leczyc gdyz bywam w niej 2 razy do roku a tutaj niestety prywatne leczenie troche kosztuje nawet na moje dobre zarobki;/ Nawet po skierowanie do ginekologa musisz sie prosic, przyklad mojej kolezanki w 8 mc ciazy, ktora nie czula ruchow dziecka co ja zaniepokoilo. Wybrala sie do lekarza to powiedzial, ze dziecko malo *****iwe a przy porodzie okazalo sie, ze dziecko ma zanik miesni takze podziekowac za diagnoze lekarzowi... porazka jedna wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
Inka jezeli rzeczywiscie widac ta druga kreske to moje gratulacje najszczersze!! :) idz szybko na bete zebys miala 100% pewnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniii
inka24!!!jak dla mnie to CIĄŻĄ!!:)JEJKU ALE FAJNIE!!widocznie ostatnio miałaś jeszcze niziutki poziom hormonu dlatego raz była kreska słaba a raz nie ,w zależności od pory dnia:) patrząc na godzinę o której pisałaś to dziś z pierwszego moczu więc najwyższy poziom hormonu:) mam nadzieje że się nie pośpieszę składając gratulacje!!:)chyba mamy pierwsza przyszłą mamę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniii
nadia1989 ja w Holandii mieszkałam dwa lata,wróciliśmy właśnie z powodu leczenia tam..,masakra trzeba być umierającym żeby dostać mocniejsze leki...,szwagierka tam rodziła w domu naszym wspólnym...po porodzie dostałą zakażenia krwi jakiegoś ...dramat ,córka moja na wiele rzeczy jest uczulona również na antybiotyki różnych grup i za każdym razem kiedy coś jej było bałam się podawać tamtych leków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniii
21m- co do szczepienia to na wzw typ b można szczepić się nawet podczas ciąży i podobno to jest teraz w zaleceniach dla przyszłych mam, tak słyszałam od pielęgniarki.. sorki że tak na raty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×