Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety starajace się o dziecko

Polecane posty

Gość pataaa000000
Cześć , jestem tu nowa. A wiec tak staram się z chlopakiem o dziecko 2 cykl . Moje cykle trwają 32 dni +/- . W tamtym miesiącu uprawialiśmy sex bez żadnych wyliczeń wiec tak chybil trafil no i nici z tego . W tym miesiącu kupiłam testy owulacyjne . W tym miesiącu mieszaczka byla 5.maja.2016 i trwala do 10.maja.2016 . Pierwszy test zrobiłam 18.maja.2016 i pojawila się druga kreska ale taka lekko widoczna . 19.maja.2016 zrobiłam kolejny test i kreski byly obydwie takie mocne widoczne wiec wychodzi na to ze test wyszedł pozytywny . Wiec dzisiaj rano 20.maja.2016 odbyliśmy stosunek 2 razy Rano , po poludniu zrobiłam znów test (20.maja.2016) i druga kreska juz bladsza niz wczoraj. Nie wiem co mam myśleć czy ta owulacja byla ? Czy dopiero będzie . Dodam ze śluz jest wodnisty . Dziewczęta jak myślicie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnienie malego cudu
witam. Pozwolcie ze wlacze sie do dyskusji. mam 26 lat i bardzo pragne miec dziecko. co miesiac testy i wyliczanie dni plodnych doprowadza mnie do szalu. Popadam w taka obsesje ze w poszukiwaniu tematow o ciazach obiawach itp. sama zaczynam to wszystko odczuwac po czym przychodzi ta nieszczesna malpa co miesiac i o ciazy moge znow zapomniec. w tym miesiacu pominelam kalendarzyk i wszystkie mozliwe metody pozwalajace sprawdzic dni plodne. ze wzgledu na wyjazd mojego ukochanego. pomeczylam go w 9, 10 i 12 dniu cyklu. juz trace nadzieje. zdrowi ludzie a tu nic. mam nadzieje ze teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i od 4 lat sie staram o drugie dziecko niby zdrowi,a ciazy nie ma.Zostala laparoskopia,potem aby in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez staram sie o dziecko od dluzszego czasu.Myslalam,ze mam cos z jajnikami,ale lekarka powiedziala ze wszystko jest ok,a mimo tez nie moge zajsc w ciaze.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Staramy się z narzeczonym już parę miesięcy o nasze pierwsze dziecko i nic. Może ma któraś jakieś wskazówki jak w końcu zajść w ciążę? Koleżanki zachodzą szybko i ja też bym chciała żeby w końcu mi się udało. Dodam że wszystko z nami w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuki

Wyluzuj, nie wyliczaj.

Jak nie potrafisz to zapisz sie na monitoring u ginekologa zeby zlokalizowac dni plodne. Moze po prostu nie trafiacie kiedy trzeba.

Rzuccie fajki oboje.

Wiecej seksu i czesciej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×