Odpowiedz na ten temat

krem pod oczy - moze byc zwykly tlusty nivea albo bambino?

• dsadsa 2007.09.05 [14:52]
    pytam bo tak sie zastanawiam...maja duzo skladnikow mocno nawilzajacych, natluszczajacych.... kremy przeciwzmarszczkowe bazuja glownie na nawilzaniu okolic oczu bo te do 200zl to raczej rzadnych specjalnych skladnikow nie maja....
    co o tym myslicie? jest sens inwestowac w krem pod oczy za 30-50zl gdy rownie dobrze moze nawilzac zwykly z lazienki?

dodam ze moja mama ma 50 lat i skore w swietnym stanie a uzywa od lat...tlustego bambino.... nie ide w jej slady poniewaz bo nawet minimalnej warstwei tego kremu swiece sie jak zarowka usmiech.gif ale pod oczy na noc...

co o tym myslicie?
  • psyho.ona 2007.09.05 [15:50]
    no pewnie usmiech.gif sama używam pod oczy iwostin oczko.gif albo żel ze świetlika i habra (w aptece za 6 zł)jezyk.gif

• BRAVIA 2007.09.05 [15:52]
    a nie lepiej zel pod oczy zflos leku z apteki, za 4-6 zł ?? bardzo dobrze nawilża, zmniejsza opuchliznę i ciemne plamy

• Thierry Mugler 2007.09.05 [15:55]
    ja uzywałam do tej pory maści z wit.A z apteki, pod oczy, była fantastyczna(2,50 tubka...)! Teraz kupiłam glicerynę w żelu za 6 zł, też jest super, tylko oczy mnie szczypią przez chwilę po nałozeniupechowiec.gif
    Skórę wokół oczy należy przede wszystkim nawilżać, wtedy nie robią się zmarszczki.
    ...beLIEve...
  • dsadsads 2007.09.05 [16:17]
    zelu nie lubie,mialam flosleku i nie pasowal mi.

zastanwiam sie po prostu, tak hipotetycznie czy zwykle tluste kremy nie dadza tego samego efektu przeciwzmarszczkowego czyli po prstu nawilzania skory?bo chyba kiedy jest sucha robia sie zmarszczki prawda?ja to zauwazylam po waacjach kiedy sie opalalam odrazy wysuszona skora pod oczami i widoczne zmarszczki! nawilzylam i zniknely ale bylo to ostatnie ato kiedy sie opalalam!
  • dsadsads 2007.09.05 [16:18]
    co do wit.A to czy mozna ja uzywac bez przerwy?czy nie jest za bardzo skoncentrowana?bo jest w kremach ale moze w mniejszych stezeniach?
  • normalnee 2007.09.05 [17:43]
    krem bambino natłuszcza a nie nawilża, więc nie wiem czy to dobry pomysł
  • dddddddddddddddddddddss 2007.09.05 [18:41]
    to nie to samo? krem tlusty nie nawilza? wiec po co sie go stosuje?

nikt nie odpowie ma pytanie autorki? czy nie lepiej uzywac zwyklych kremow zamiast drogich pod oczy?
  • Miluie 2012.02.14 [09:51]
    Ja używam pod oczy i na powieki zwykły krem nivea, ten w granatowym opakowaniu. Poleciła mi tak robić kosmetyczka i się sprawdza, widzę wyraźną różnicę w nawilżeniu tych okolic
  • lililolo o 2012.02.14 [09:55]
    dla mnie to jest niezrozumiałe ale moja mama całe życie używała tylko kremu nivea
    zadnych pudrów podkladów ma ciemna karnacje i w wielu 50 lat cere 30 latki
  • Maja13 2012.02.14 [10:42]
    ja uzywam oliwki z oliwek lub omega 3
    czesto robie maseczki z alg zwlascza spirulina dziala super ujedrniajaco jeste czestym uzytowniczka sklepu
    http://www.estien.pl/spirulina-p-61.html
    ktory polecila mi przyjaciolka i teraz czesto spotykamy sie razem na maseczki i ploteczki, ale sa to super chwile, nie musze sie spieszyc biegac, tylko muzyczka maseczki peelingi po prostu wlasne spa
  • kreciak 2012.02.14 [21:45]
    W przeszłości kobiety nie miały aż takiej fobii na punkcie zmarszczek a i kremów było mniej. I chyba to było skuteczniejsze skoro piszecie, że wasze mamy mają ładną i młodo wyglądającą cerę. Ja też nie szaleję najważniejsze by skóra wokół oczu była odpowiednio nawilżona. Bardzo fajny i lekki jest krem nawilżający pod oczy z Flosa do skóry wrażliwej. Poza tym zwykła oliwka lub maść z witaminą A.
  • gość 2014.03.13 [21:03]
    Moja teściowa ma 76 lat i od lat używa kremu Nivea i mniej zmarszczek niż ja co mam 35lat a ja używałam już wszystkich specyfików i bez rezultatów i żałuję , że wcześniej nie stosowałam Nivea
  • gość 2014.03.13 [21:09]
    witam. Moja mama też ma ładną skórę-mało zmarszczek-używała codziennie od wielu lat nivea tego niebieskiego.Dopiero po 40 stce używała od czasu do czasu czegoś mocniejszego. Mojego kolegi mama też ma piękną skórę-też codziennie ta nivea. Nie wiem..mi ciężko się przekonać. Bo ten krem jest tani i nie wiem czy skuteczny...bo może one tak młodo wyglądały bo jedzenie było lepsze, powietrze czystsze. Sama nie wiem co sądzić o tym kremie.
  • gość 2014.03.13 [21:12]
    podobno bardzo fajnie się sprawdza też odrobinka olejku rycynowego pod oczy, mega tanio wychodzi usmiech.gif sama czasem stosuję, chociaż na co dzień mam żel z flosleku ze świetlikiem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...