Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak całował się kiedyś z mężczyzną

Polecane posty

Gość gość

Podobno nie doszło do niczego więcej. Dziwnie mi z tą świadomością ale w sumie intrygujące:) A Wy jakbyście zareagowały na taką wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaa3456
Czemu miałaby go rzucić, sama mam pewne epizody z kobietami:) Chociaż po nim się nie spodziewałam. Mieliśmy chwile szczerości i mi się do tego przyznał. Poczułam delikatną ekscytację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałabym. Biseksualiści to w 99% krypto-geje. Poza tym facet, który całuje się z innym facetem byłby dla mnie mało męski i zniewieściały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gej fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę w tym nic ekscytującego, jak już to odpychającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów podniecają całujace się kobiety, więc kobietę moga podniecać całujący się faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba jedynie te młodsze nastolatki, które lecą na emoboyów i inne zniewieściałe chłopaczki ;) dorosłych kobiet to nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa3456
Wręcz przeciwnie, jest przystojny i wysportowany (trenuje windsurfing):) Ma 185. Uwierzcie niczego mu nie brakuje, jest bardzo zadbanym mężczyzną. Z jakiegoś powodu z nim jestem:P Zastanawiam się na ile to jest kontrowersyjne dla Was. Bo dla mnie to nie jest odpychające ale bardziej intrygujące:) Sama miałam pewne lesbijskie epizody ale mojego chłopaka do dzisiaj bym o to nie podejrzewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo pociagaja mezczyzni, ktorzy nie boja sie panicznie bycia posadzonym o homoseksualizm. Niby nic, ale wiekszosc tak zwanych facetow tak przed tym trzesie portkami, ze az przykro patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, te verde czyli mnie rozumiesz!:) Szczerze mówiąc dla mnie lęk przed homoseksualizmem to zacofanie. Nie rozumiem w czym problem. Nie oceniałabym nikogo przez pryzmat płci partnera a raczej po zachowaniu itd. Szczerze mówiąc to trochę mnie ekscytuje wyobrażenie sobie jak mój chłopak całuje się z innym... (może kiedyś się odważymy na taką scenkę):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, i to dobrze. Taki mezczyzna, ktory nie musi sie starac by wypasc mesko to jak kobieta, ktora jest piekna bez makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak "przykro patrzeć" na normalnego hetero faceta, lepiej jakby był ciotą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaaaa345
Hihi te verde uwielbiam Cię:) Dobrze, że mnie rozumiesz. Przynajmniej jedna normalna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest NORMALNE. Zdrowemu, heteroseksualnemu facetowi nic tak nie ujmuje męskości jak oskarżenia o homoseksualne ciągoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Zdrowemu, heteroseksualnemu facetowi nic tak nie ujmuje męskości jak oskarżenia o homoseksualne ciągoty.'' Zenskie hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, właśnie nie jesteś "normalna" skoro jarają cię ciotowate ciągoty u faceta, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wyroslam z klocenia sie z trolami, ale tym razem sie nie powstrzymam: wlasnie o to nam chodzi, z ta meskoscia. Jesli meskosc faceta zalezy od tego, co ktos tam o nim mysli, to ja za taka meskosc podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja również jako nastolatka w gimnazjum oglądałam jakieś homo pocałunki z emo na yt :D Ale wtedy też gust miałam inny, taki hmm niedojrzały? Podobali mi się zniewieściali równieśnicy z grzyweczką na boku :D Teraz (mając ponad 20 lat) diametralnie zmienił mi się gust i oczywiście wolę gdy facet wygląda jak facet (w dodatku wolę starszych) a żadne filmiki z homo mnie nie jarają. Faceta z takimi skłonnościami nie miałby u mnie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaa345
Ja mam 20 lat a mój facet ma 24 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nigdy nie podobali faceci z grzyweczka, nastolatka tez nie jestem, i co z tego? Nie wiem, czemu nie zauwazyliscie, ale ludzie diametralnie sie od siebie roznia gustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to co kto o nim myśli, ale bycie homo (lub posiadanie takich ciągot) powszechnie kojarzy się z byciem mało męskim. W każdym razie dla wielu ludzi hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, przyznaje, od dziecka gustowalam w facetach o ladnych, delikatnych twarzach. I ostatnia wypowiedz mnie sklania do refleksji: ja nie moge zrozumiec, ze kogos tak oburzaja moje preferencje, ale za to kiedy kolezanka pisze, ze woli starszych, geba sama mi sie wykrzywia. Wiec w sumie troche was rozumiem, ze tak bronicie tej swojej normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''powszechnie kojarzy się'' = ktos o tym tak mysli ;) Moze sobie darujmy te prowadzaca do nikad wymiane zdan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat wiele kobiet hetero woli starszych ;) Rówieśnicy są dla mnie prawie że aseksualni, dzieciaki takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam. Nie mam ochoty byc jedna z wielu, nawet gdyby takie rzeczy dalo sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×