Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łatwa studentka

Mój wykładowca skorzystał z moich usług... chyba rzucę studia

Polecane posty

Gość łatwa studentka

Mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję na dość prestiżowym kierunku, na 3 roku. W roku akademickim mam stypendium socjalne, w dodatku dorabiam jako kelnerka więc jakoś wiążę koniec z końcem. Ledwo bo ledwo, ale jednak. Teraz rok się skończył, stypendium nie wypłacają a z pensji kelnerki to nawet mieszkania bym do końca nie opłaciła - dałam więc ogłoszenie seksualne na stronie z anonsami, popularnej zresztą. I w taki oto sposób od początku lipca jestem k***ą. Źle mi z tym, z dnia na dzień czuję się coraz bardziej brudna i zeszmacona... ale potrzebuję kasy, przynajmniej do października. Do domu wrócić nie mogę. A wczoraj dostałam telefon od faceta, umówiliśmy się, wszystko przebiegało standardowo dopóki nie otworzyłam mu drzwi i nie zobaczyłam swojego wykładowcy. Nie mogłam się wykręcić, że to nie ja, że pomylił drzwi itd. bo otworzyłam mu w samej bieliźnie. Oboje w sumie nie wiedzieliśmy co zrobić, ale powiedziałam, że seks w tym wypadku już niewiele zmieni, skoro oboje zrobiliśmy coming out i straciliśmy anonimowość, to możemy pójść na całość, oczywiście przy wzajemnym zaufaniu i trzymaniu języka za zębami. Przystał na to. Kochaliśmy się... seks był lepszy niż z innymi, oboje byliśmy na siebie bardzo nakręceni, może świadomość, że robimy coś zakazanego i perwersyjnego zrobiła swoje? Facet też w sumie niczego sobie, jest około 40-stki, dość zadbany... na zajęciach zawsze mi się podobał. Mimo to teraz żałuję, że to zrobiłam. Mogłam się wycofać, powiedzieć, że nie, bo to nieprofesjonalne. Jak się zachować w październiku? Myślicie, że on naprawdę bedzie trzymać język za zębami czy pochwali się kolegom? Jeśli się rozniesie na uczelni jak dorabiam, to się zabiję. Pocieszam się, że jemu też POWINNO zależeć na zachowaniu tego w tajemnicy, w końcu on też tam był. Rozważam rzucenie studiów. Mleko się rozlało... ale co teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
A może ktoś pomoże? Czy tylko obrażać potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawaj przed sobą i przed nim, że to się wcale nie zdarzyło, zachowuj się normalnie. Nikomu się tym nie pochwali. A co? Będzie się chwalił kolego, że przeleciał studentkę za kasę? No weź i pomyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no i w żadnym razie nie rezygnuj ze studiów. Chcesz potem przez całe życie zarabiać tyłkiem? Jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha cienka historyjka, wymyśl coś lepszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jak seks. Było i jest po wszystkim, nie ma co się spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon mol
na mojego zgnitego hebnowego dronga reflektujesz brudna zdziro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Wykładowca obiecał, że następnym razem przyprowadzi swojego owczarka niemieckiego, przystałam na to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz prostytutki tak mają że czasem dają d**y nawet rodzinie. Skoro dla kasy potrafisz się oddać to w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nic złego się nie stało - jesteście dorośli, umówiliście się i wywiązali z umowy ;-) Myślę, że powinnaś zapomnieć o sprawie, nie mówić absolutnie nic nikomu i nie myśleć, że on powie. Dalej będziesz studiować chociaż po to, żeby mieć szansę na lepszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Tak, zrezygnowanie ze studiów byłoby głupie. Po prostu moje zażenowanie sięga zenitu teraz... Mam nadzieję, że on się nie wygada. W sumie dla niego to też obciach. Płacenie za seks jest trochę uwłaczające dla mężczyzny. Chociaż dziwię się, że on korzysta z takich rzeczy. Wiadomo, ma już 40 lat, Adonisem też nie jest, ale ma coś w sobie. Mógłby sobie za darmo poszukać jakiejś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Myślę, że jednak rzucę to prestiżowe zarządzanie, w końcu odnalazłam powołanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Ej, nie podszywać się pode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Uwłaczam mężczyznom, taka jestem wyzwolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
hebanowym poetom daję za darmo i bez gumy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się nie pochwali. Mógłby stracić robotę i zrobiłby się niezly syf gdyby wyszło na jaw że pukał swoją studentkę za kasę. Dlaczego na czas wakacji nie wyjechałaś do pracy za granicę? Teraz jest masa ofert pracy przy zbiorach owoców czy warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa_studentka
Założyłam sobie konto żeby nikt nie przypisywał sobie moich zasług na polu prostytucji, TYLE WYGRAĆ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pIIIIIIII
Boże ale wy macie chamskie komentarze... dziewczyna chciała się wyżalić, poczytać jakieś rady od ludzi a wy po niej jedziecie. Weźcie się ogarnijcie! Nie pasuje ci coś to tego nie komentuj! Porażka ludzie. Ja na Twoim miejscu bym poszła normalnie na studia. Bedzie pewnie tak, że on sie do Ciebie usmiechnie ale sprawa na pewno nie wypłynie ! A jak nie pójdziesz będziesz sobie pluc w brodę do końca życia. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwa studentka
Praca przy warzywach? Jeszcze nad tym nie myslalam... ale czy takiemu warzywu podpietemu do respiratora stanie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz podac gg? to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plllllllll
Szanuje prostytucje, do mnie moze tez sie kiedys byly klient usmiechnie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwa studentka
jak będę miała problemy z zaliczeniem przedmiotu to zrobię mu ze dwie laski gratis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś kontynuować studia. Umowa i umowa - on nie powinien się wygadać. A ile bierzesz za godzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam się w necie o prowadzących, którzy szantażują swoje studentki, że jeśli nie będzie seksu, nie dostaną zaliczenia. Martwi mnie to. On wprawdzie wygląda na miłego faceta, ale kto wie, co mu tam może po głowie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwa studentka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie studiujesz prawo:D chyba Cię znam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×