Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łatwa studentka

Mój wykładowca skorzystał z moich usług... chyba rzucę studia

Polecane posty

Gość gość
autorko jesteś tam? coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
Jestem. Był znowu i znowu... a ja zachowuję się coraz mniej profesjonalnie. On zresztą też. Całujemy się i przytulamy. A jak wychodzi to ja potwornie tęsknię. Tak jak teraz. No. To teraz możecie po mnie jechać, że jestem głupia i naiwna i czego to ja w ogóle oczekuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jakiś kontakt, też chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam love story?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twójrozsądek
Chce mieć za darmo - to proste. Albo za cenę milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
kolejne spotkanie za nami :) ja się w nim ZAKOCHUJĘ. Ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6/10 :D to było w jednym z odcinków "Ukrytej Prawdy" ahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie prowokacja - on ma do stracenia więcej, niż Ty. Wystarczy, że na zajęciach będziesz zachowywać się neutralnie - przecież nie poleci z tekstem "och, zaliczyłem moją studentkę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa studentka
O rety, zaraz eksploduję :D Zaprosił mnie na weekend na Mazury! We dwoje :D Huraaaaaaaa! Mam wrażenie, że on też COŚ TAM zaczyna do mnie czuć. Inaczej by mnie nie zapraszał a zadowolił się zwykłym same wiecie czym. Ale on mnie zaprosił. Przed chwilą ode mnie wyszedł, przyszedł wczoraj po południu. Spędziliśmy razem cały dzień. Siedzieliśmy w łóżku, oglądaliśmy francuskie komedie z Danym Boonem i jedliśmy... parówki :D Było tak zwyczajnie, tak cudownie. Pytał czy sypiam z kimś poza nim aktualnie. Na szczęście nie sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej dobrze płaci? bo nie można tak na krzywy ryj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj. Ja to robię od dawna, robiłam jak studiowałam też. Nikt się mnie nie czepiał. Praca jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci, zaopatruje lodówkę... ale głupio mi brać od niego kasę teraz. > Nawet się nie wygłupiaj :) nie ma nic za darmo, może całkiem dobrze wyjdziesz na tej znajomości. Lepiej mieć sponsora niż być dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest taki... DOROSŁY :D Inny niż mężczyźni, z którymi wcześniej się spotykałam. Jest inteligentny, zabawny, miły :D idealny. Zakochałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci i studenci mają wakacje i wymyślają głupoty :O pewnie laska brzydka jak noc i sobie pisze tu bajeczki bo nic innego do roboty ni ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, same plusy. No nie każdy tak może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwki na start
Ratunku! Okazało się, że jego narzeczona pracuje w dziekanacie. Chyba mi nie podbije indeksu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dzisiaj bikini :D Była mega przecena w intimissimi. I białe szorty marynarskie w lumpie za 5 zł z ZARY. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno:P Mam nadzieję, że pogoda będzie dobra. Nigdy nie byłam na Mazurach. Wyjeżdżamy w piątek z samego rańca. Dzisiaj i jutro się nie widzimy, nie wiem jak to wytrzymam. Myślę o nim bez przerwy. Napisał mi dzisiaj smsa na dzień dobry :D Pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam cały temat i... zazdroszczę autorce ;) chciałabym coś takiego przeżyć, to bardzo romantyczna historia :) Może niekoniecznie z tym aspektem o sponsoringu, ale cała reszta jest ok. Też zawsze mi się podobali starsi mężczyźni i zawsze sobie marzyłam o romansie z wykładowcą. Mieliśmy na roku takiego cukiereczka :D Ale był żonaty i wierny żonie. Wiem, bo koleżanki próbowały. A wracając do tematu - wydaje mi się, że on rzeczywiście coś do Ciebie zaczyna czuć. Facet, któremu chodzi tylko o seks zachowuje się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taki stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wczesniej myślałam że jest koło 60, seks z takim 38 latkiem to sama przyjemność jeszcze jak jest przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest jakimś typowym przystojniakiem, Bradem Pittem albo innym Kevinem Costnerem :D Taki zwyczajny facet w sumie. Ale zdziadziałym polskim 'tatuśkiem' też nie jest. Nie ma piwnego brzuszka, ma wszystkie włosy i zęby (wbrew pozorom wszystkie zęby w tym wieku to luksus)... siwieje na skroniach - bardzo mnie to kręci... ma ponad 1.80 wzrostu (tak na oko), zadbane dłonie, czyste i równo obcięte paznokcie. Cudowny uśmiech, niebrzydkie oczy :D Fajny zarost. Nie jest chudzielcem. Kręci mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze jestes mloda, naiwna i chyba zakochana, ale wiesz jakich problemow na uczelni mozesz sie nabawic jak to wyplynie? kolezanka ze studiow wyleciala przez romans z wykladowca - oczywiscie oficjalnie powodem byly niezdane egzaminy o co juz potem szanowne grono sie postarało. Byla afera na kilka lat. On z zona sie pogodzil, stanowiska nie stracil a ona dzisiaj pracuje w sklepie spozywczym :) Zastanow sie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złamać komuś życie przez to że miał z kimś romans? Kpina. Mogła studiować gdzie indziej. Ten facet powinien stracić wszystko i ja bym się o to postarała gdyby - faktycznie, piszesz - miała miec złamane życie przez jakiegoś padalca. Zgłosiłabym gwałt i robiłabym wszystko żeby go zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniaro znajdz młodsza pałe do lizania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×