Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dziecko kocha parówki i co mam mu odmwiać bo wy mówicie, że to syf?

Polecane posty

Gość gość

durne oszołomki ktore jedzą tofu i trawe i myslą ze na raka nie zachorują :D i tak zachorujecie, do 2030 co drugi Polak zachoruje na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie koło d/u/py lata, czym karmisz swoje dzieciory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast z miesem 10% kupuj powyzej 90% miesa i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu lubi parówki?bo je mu dałaś kretynko,mój nie zna tego smaku i mam nadzieje ze pozna jak najpóźniej,nie jestem nawiedzona ekolożką ale dawac dziecku taki syf to juz przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko one karmią dzieciaki szczawiem i mirabelkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cos ma 97% miesa to nie jest syfem wiec bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:30 dzisiaj wszystko jest syfem, nawet jeżeli wygląda pięknie i zdrowo. Więc parówki z zawartością 93-97% mięsa, a do tego odtłuszczone- to wcale nie aż taki syf jak ci się wydaje miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w parówkach jest mieso oddzielane mechanicznie,wiesz co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w kurczakach sa hormony, wiesz co to i jakie ma znaczenie dla rozwijającego sie organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega masarza
kolega w zakładach mięsnych pracuje,mowił że do parówek papier toaletowy dodają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko nie powinno jeśc monotonnie, parówki- jasne,ale 2 razy w tygodniu, a nie kazdego dnia. Moje dziecko jada sery kiełbasy twarogi sałatki z pomidora jajka etc. Ale rozumiem ze podgrzanie parówki to taki sposób na lenistwo rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale parowki to naprawde syf ogarnij to.. sa robione z resztek miecha najgorszego sortu mieli sie wszystko kopyta penisy uszy jak leci i troche miesa a jak pisze ze maja 80% miesa tzn ze zawartosc penisow jest duzo wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyscie nieraz afery w tv afery z różnymi produktami spożywczymi i nadal uważacie że 97% mięsa to rzeczywiście mięso??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma jeść twoje dziecko jak ma taką nudną matkę je to czym go karmisz. pewnie nawet nie zna smaku tofu, soczewicy, soi, szpinaku, łososia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy macie pojecie co jest w parówkach ? resztki zwierząt z ktorych nie da sie zrobic juz nic innego . Nóżki kury , kopytka , uszy ,ryki , penisy .itd to tego dodaje sie duza ilosc słoniny i kostki lodu i robi sie jednolita masę czyli tzw paróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soi ...o k..a! Smacznego ! Rak gwarantowany... boze widzisz a nie grzmisz ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le co wy macie za joba z rakiem?! Nowotwór to choroba jak kazda inna SM jest duzo gorsze jak i wiele innych. Co ta tv robi z ludżmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba jak kazda inna.. myslisz ograniczona osobko ze chemia i genetycznie modyfikowane produkty nie sprzyjaja powstaniu tej choroby? Przestan juz gliscic swoje puste prawdy.. zdrowe zarcie jest w lesie ja mam dojscie u jednego mysliwego jem przewaznie dziki moi rodzice maja po 67 lat za nue do zajechania jak konie wyscigowe jedza dziki cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się przejmujesz tym co mówią kafeterianki i aż musisz założyć o tym temat i się nam wytłumaczyć? "bo wy tak mówicie" a nie tam nie obchodzi durna kuro co mówią na kafe, nie płacz już idź sie paszy nażryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s kurczaki to ten sam syf same sterydy czasami jak gotuje dla psa to odcedzam wode ze sterydami i pozniej gotuje drugi raz na rosol zawsze kaczka lub kurka od rolnika jak jade do pracy to zawsze je widze jak sobia dziobia trawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuje kury i wcale nie mam zaprzyjaźnionego rolnika,normalnie można u nas kupic na bazarze w sklepiku mięsnym,kurczakow nie jemy prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od rolnika :D weźcie już skończcie z tym rolnikiem zaprzyjaźnionym :) W sklepach (niektórzy nie latają po wszystko do hipermarkietu) można dostać z normalnej hodowli kurę, kaczkę, gęś czy indyka ale wy macie rolników kuźwa hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde wierzycie w to ze jak kupujesz na bazarze to one nie zra paszy? :D ahaha ... ja jak kupuje swibie to od rolnika ale nie byle jakiego tylko wiem ze karmi je tylko ziemniakami!!! Widzisz roznice miedzy pasza i ziemniakami??? Watpie ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w parówkach jest mieso oddzielane mechanicznie,wiesz co to znaczy? gość dziś a w kurczakach sa hormony, wiesz co to i jakie ma znaczenie dla rozwijającego sie organizmu? xxxx Istnieją wieprzowe. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gość dziś Ale parowki to naprawde syf ogarnij to.. sa robione z resztek miecha najgorszego sortu mieli sie wszystko kopyta penisy uszy jak leci i troche miesa a jak pisze ze maja 80% miesa tzn ze zawartosc penisow jest duzo wieksza xx Kopyta???? A od kiedy to świnia, czy kura ma kopyta? Penis? Samcze prosiaczki się kastruje, a parówki z kurczaka to MOM, więc penisów na pewno nie ma. :) Uszy? Uszy świńskie są super. Można powiedzieć, że rarytas. Ja bym się bardziej czepiała dodatków typu soja, konserwanty itd. O, wspomniany wyżej papier toaletowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszy sa super... psu daje jedna wedzone raz na miesiac zeby mi nie zdech za wczasu a sam mam je jes w parowkach no prosze cie :D penisy sa w parowkach dlatego kobiety tak je lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Rarytaski Indykpolu albo Piartki z Lidla. Najbardziej wartościowe parówki na rynku. Bez konserwantów, barwników i glutaminianu, wystarczy skład poczytać. Mój też uwielbia i dostaje raz na tydzień właśnie te 2 rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartosciowe parowki :D widze ze tutaj niektore wyrazy nabieraja nowego znaczenia... wartosciowe to moze byc udko z krolika dorsz pomidor nawet woda mineralna ale nie parowka..uwierz mi na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:08 A myslisz ze kastracja prosiat to odciecie penisa???? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parowki = trucie dziecka , brak parowek = mil♥sc do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×