Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsza kobieca figura wg was, wrzucajcie propozycje.

Polecane posty

Gość gość

Najlepsza wg was figura kobieca, piszcie czy jestescie mezczyzna czy kobieta. wrzucajcie foty. zobaczymy jak wyglada ideal kobiecego ciala wg was.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lopez, beaonce idealne kształty a nie płaskie z każdej strony i suche jakby z obozu zagłady wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jennifer Lawrence :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o same dupiaste:) ciesze sie ze jeszcze meski gust istnieje nie skoslawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jestem kobietą. :D Ale sama jestem "dupiasta" i z doświadczenia wiem, że istnieją wielbiciele takich figur. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę ze facetom podobają się takie, ale nie pokaza się i nie zwiąża się z taka kobieta (w wiekszosci) bo albo koledzy wysmieją albo ma zakodowany obraz chudziutkiej midelki i pisze to mezczyzna lat 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
jesli chodzi o znane kobiety z telewizji , to musze przyznać , że zadna z nich nie ma super sylwetki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Zgadzam się. Nie mówię o otyłości, bo to już jest niesmaczne, ale sylwetki podanych wyżej kobiet są fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, bo zaraz ktoś napisze, że temat założyła gruba, brzydka, zdesperowana kobieta, więc zaznaczę, że chodzi mi o sylwetkę właśnie tych pańwyżej wymienionych, które nie są otyłe, dbają o siebie i jest na co popatrzeć. zresztą uważam, że najważniejsze jest, żeby to kobieta akcetowała swoje ciało, bo w Polsce naswet jakaś z taka własnie sylwetką uwazałaby ze jest gruba i chowałaby się w workowate dresy , a za granicą taka figura to skarb, nawet pani Kim stała się rozpoznawalna tylko dzięki swojemu tyłkowi, a w PL panują nie wiedzieć czemu dziwne standardy piękna wiec i kobiety chodzą zakompleksione i znów pisze to facet lat 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem iealna sylwetka to wieksza pupa ale nie za duza i uniesiona cwiczeniami do tego wciecei w talii i biodra szersze w miare rowne z ramionami no i biust taki sredni albo troche wiekszy i jest idealnie i bez celulitu i brzuch plaski najlepiej wyrzezbiony i nogi dlugie szczuple wyrzezbione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce i tak ktoś powie, że Beyoncé czy Kim to grubaski, bo ideał to szkielet w rozmiarze XXS. Mam podobną figurę i nawet za darmo nie chciałabym być taka szczuplutka i drobniutka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem tak: jedni mają predyspozycje genetyczne i są szczupli, trochę siłowni i już super się wygląda, drudzy są po prostu otyli i jeszcze sami sobie szkodza dodatkowo a trzeci mogliby miec fajne ciala ale nie stac ich na silownie itd etc moze byc jeszcze kilka rozwiązań ale zmierzam do tego, że jak ciało jędrne to i rozmiar 44 jest fajny, bo mam taka koleżankę która nosi 42/44 ale zero celulitu i bardziej wysportowana niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego jej brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Kim ma dziwne proporcje .. Beyonce ma za grube uda .. Chociaż podobno zaczęła sie odchudzac .. Jennifer lopez czasem wyglada lepiej czasem jej sie utyje Shakira jest zgrabna i nigdy sie nie zapuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
z tej czwórki tylko shakire mogę ocenić pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na myślę tę kobietę z filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shakira nie ma cycek, a co powiecie na sofie vergare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salma Hayek. Niska klepsydra z dużymi cycami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salma hayek jest git. a sofia vergara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby nie jestem otyła,ale jestem grubawa i powiem wam ze faceci sa wzrokowcami nie oszukujmy sie lubia sobie popatrzec na zgrabne ciało.Niestety szczupłe kobiety zawsze beda lepsze pod wzgledem atrakcyjnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
grube uda uznaje za jedną z najwiekszych wad w figurze kobiety .. A Jennifer lopez jak sie zapusci , to własnie wyglada jakby miala pobad 60 cm w udzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kobieta powinna miec w udzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
jesli mam być szczery- to nie interesuja mnie ciała aktorek czy piosenkarek i nie przeglądam ich fotek, bo wiem ze wiekszosc i tak nie jest zgrabna .. ... Sam wynajduje anonimowe kobiety ktorych budowa uważam za atrakcyjną http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0b2b9e75e80462f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
le kobieta powinna miec w udzie? nie wiem ..około 48 cm jak sądze jest dobre.. To jednak powinno byc dopasowane do danego rodzaju sylwetki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×