Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

napisalam do jasnowidza, czy wierzyc?

Polecane posty

Gość gość

Zaczne od tego, ze jestem zdesperowana 32 letnia kobieta. Ostatni raz bylam z kims 6 lat temu. Moje zycie w tej chwili to nieustanny smutek i zal. Jest mi okropnie zle tak bardzo pragne milosci i innego zycia. W chwili zwatpienia postanowilam napisac do jasnowidza, liczylam na jakas nadzieje i pocieszenie. Odpowiedz niestety bardzo mnie przybila, bo facet napisal, ze nie mam szczęścia w milosci, ze w najblizszym czasie nie widzi nikogo w moim zyciu, ze kiedys sie z kims zwiaze lecz nie bede szczesliwa. Zalamalam sie strasznie, nie chce w to wierzyc ale szczescia w milosci nigdy nie miałam bo inaczej nie bylabym samotna w wieku 32 lat. I teraz ten jasnowidz napisal mi, ze jest szansa na odmiane mojego losu, ze moze odprawic rytual dzieki czemu odpedzi ode mnie niepowodzdnie. Kosztuje to 60 zl i ja nie wiem czy warto, czy to jest prawdziwe. Facet ma same pozytywne komentarze na alle, poradzcie co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz jak ten czas szybko leci, już 6 lat nie masz wianuszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochana to jest sredniowiecze. A facet zeruje na zdesperowanych ludziach. Dokladnie kazdemu mozna powiedziec, ze nie mial szczescia w milosci i bedzie to prawda, bo kazdy kiedys sie zawiodl. No a poza tym skoro desperacko kontaktujesz sie z tzw jasnowidzem, to nie trzeba byc Einsteinem, zeby zgadnac ze cos ci sie nie uklada i potrzebujesz pocieszenia. I z osoby w takiej sytuacji latwo wyciagnac kase. Lepiej wydaj tw 60 zl na jakas przyjemnosc, szminke czy kawiarnie i opracuj inny plan dzialania. Masz dopiero 32 lata, wiem ze w polskiej mentalnosci to starosc, ale w normalnym swiecie to poczatek zycia. Trzymam kciuki za ciwbie i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za mile slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterka z porcelany
Osoba powyżej ma 100% racji. Z drugiej strony...jeśli masz wydać 60 euro na sukienkę, buty i makijaż, a potem siedzieć przed lustrem w tym wszystkim, i płakać, zes sama i nie masz komu albo z kim się w tym pokazać... to może wydaj te 60 złotych czarodziejowi, jeśli to ma sprawić, ze uwierzysz, ze twój zły okres w życiu został czarodziejski zakonczony, możesz spokojnie i śmiało wyjść z uśmiechem do ludzi i natychmiast kogoś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Twoją desperację, ale nigdy nie baw się w tego typu rzeczy, bo możesz sobie energetycznie nieźle namieszać w życiu. Rytuał? Za pieniądze? To śmieszne. Pomyśl sama logicznie. To ty sama masz odnaleźć w sobie moc, siłę i wiarę, żeby znaleźć tego jedynego. Pamiętaj, że nic nie zostaje bez śladu. Młoda jesteś i nie głupia, więc wierzę, że ty sama masz moc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam się oszukać, życie zalezy od nas i jest w naszych rękach, to Ty musisz coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×