Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia z Łodzi

odsysanie boczków...

Polecane posty

Gość Kasia z Łodzi

witam wszystkich... mam pytanko... jakie są koszty odsysania "boczków"?? mam z nimi ogromny problem... wszystko chudnie-tylko boczki zostają:/ dodam, że najlepiej byłoby w Łodzi:) lub gdzieś w okolicach... czy ktoś już to robił? jak efekty? pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sandra_70
ja sobie robiłam, ale już dość dawno i ceny na pewno się zmieniły od tego czasu, poza tym z tego co pamiętam to są uzależnione od przypadku... Wiem, że mogę polecić klinikę w Warszawie- Malia. Mają ponad 40 letnią tradycję, są sprawdzeni, poprawiają się u nich "gwiazdy". Moje boczki są teraz eleganckie od ponad 6 lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula26
Ja natomiast szczerze polecam ModelMed też w Wawie.Ceny nie podam Ci, bo ja robiłam cały pakiet liposukcji.Chyba już se wszystko oddessałam i jestem super zadowolona zwłaszcza z plecków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Łodzi
chętnie odessam bączka jakiemuś miłemu panu po 60-tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Łodzi
jakiś pacan podał się pod mój nick, ale nieważne... dzięki za odpowiedź:) tylko szkoda, że nie wiem ile mniej więcej to może kosztowac:D żebym później szoku nie doznała, jak się zdecyduję. pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaSTsSUKasZUKA
a powiedzcie czy po liposukcji są blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula26
Blizn ja nie mam. Miałam BodyJeta brzuch,boczki,podbródek i trochę plecków za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobisd
blizn nie mam tez, robilam u dr Pawla Szymanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1233
Moja siostra robiła boczki w Sulęcinie za 2 tysiące, laser któy rozbija tłuszcz z jednoczesnym odsysaniem. Efekt masz od razu, widziałąm, bo byłam z siostra na zabiegu, ale później są siniaki. Pani Doktor odessała jej po litrze tłuszczu z kazdego boku. Siostra wcześniej orientowałą sie po całej Polsce, tu było najtaniej i najnowsza metoda. Siostra jest bardzo zadowolona, ale musiała zmienic cała garderobę, bo wszystkie ciuchy na niej wisiały. Podaję ci maila do Sulecina gabinet@chiropraktyka.com. Wiem, że trzeba przesłac maila ze zdjęciami i wyniki badania krwi, ale nie wiem jakie, jak chcesz moge zapytac siostrę i ci napiszę. Po zabiegu trzeba robic zastrzyki przeciwzakrzepowe. Robiłam je siostrze, bo sama sie bała. To nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynkaaaaGda
ok blizn nie ma a jak wygląda ten zabieg i podajcie proszę jakieś nazwy tych zabiegów? mnie interesują tylko boczki bo mam taką przypadlość,że nogi szczupłe wszystko inne też a jak przybieram pare kilo to wchodzi zawsze w boczki tak brzydko nieproporcjonalnie, i gdzie w Trójmieście to robią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSuperGwiazdąChceByć
CZ JEŻELI WAŻĘ JAKIEŚ 62 KG I CHCIAŁABYM ZROBIĆ SOBIE BOCZKI BODY JETEM A RESZTE MAM OK TO DAMA RADĘ? CZ BODY JET JEST NA POWAZNIEJSZE ZWAŁY TŁUSZCZU TYLKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka123
To włąśnie moja siostra robiła Body Jet na boczki. Wiem, że przy tej maszynie nie ma lasera na ujedrnienie skóry, żeby skóra nie wisiała i dodatkowo miała jeszcze laser. Przy dużych boczkach jest niebezpieczeństwo, ze skóra może wisiec i trzeba ja ujędrnic laserem. Z tego co wiem to tym Body Jetem mozna usuwac i małe i duze tłuszcze. Podobno jest to najszybszy zabieg odsysania i najmniej inwazyjny ze wszystkich które są dostępne u lekarzy. Wiem, ze pani doktor zawsze każe przysłac mailem zdjęcia, jak wysyłąła siostra. Moje kolana widziała nazywo, bo byłam u niej na makijazu permanenetnym i usta razem z siostrą, ona miała boczki. Te jej boczki trwały 1,5 godziny. Wcześniej siostra wysyłała zdjecia do innych klinik i ceny niekórych były powalające z nóg. W jednej zaśpiewali jej 6000zł. To szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulukajka
Też mam podobny problem. Dobrze, że ktos go poruszył. Jestem osobą szczupłą a boczki mam jak z innej bajki. Nie mogę chodzic w biodrówkach, bo cały tłuszcz wylewa mi się nad spodniami. Mysle nad zabieg odsysania tłuszczu, robiłam lipolize iniekcyjną 4 razy i nie dało to żadnego efektu. Boje sie tradycyjnego odsysania, bo podobno niebezpieczne. Naczytałam sie o Body Jet, Smart Lipo, Slim lipo i nie wiem którą metodę wybrac. Podobno Body Jet najkrócej trwa ze wszystkich tego rodzaju zabiegów i najmniej boli. Zrobiłam sobie zdjecia, bo gdzie pisałam do lekarzy to chca zobaczyc zdjęcia, a później wycenią. Porozsyłam i opiszę. Cieszę się, ze nie tylko ja mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Łodzi
właśnie się dowiedziałam ile kosztują boczki w Łodzi body-jet... i zamurowało mnie!! 4-5 tys zł....to jakieś szaleństwo...niestety nie stać mnie. Myślałam, że w 2 tys się zmieszczę...a tu niespodzianka... będę szukała taniej, może się uda.... dziewczyny, gdybyście znalazły coś tańszego, to dajcie znać...może w innym mieście będzie taniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawił
robiam z córką nogi w Solumedzie-była Klinika dr Bieleckiego na bildordzie i jestem bardzo zadowolona z opieki i całego leczenia. zapłaciłam 4 tysiące-ale myslę, że było to tego warte, bo zrobiono mi to laserem do oddsysania tłuszczu. badania to morfologia, czasy krwawienia, HBS i HCV ale w Klinice wszystko powiedza nie można mieć miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam wszystkich. zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumaraoku
Wysłałam zdjęcia do 5 lekarzy na Body Jet, ceny za boczki od 3 tysięcy do 8tysiecy. Czemu takie różnice w cenie, przecież to to samo. Jedna z lekarzy zaproponowałam Smart Lipo za 2 tysiące. Jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Zapytaj w Sulęcinie, ja zapłaciłam 2500zł za bryczesy, to podobnie, podaję stronę www.chiropraktyka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i miec wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe jak tym i tym podobne zabiegi. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek55
Pani o nicku Swarcel jest niekulturalna osoba na innym wątku każe spadać z owego forum osobom grubym i starym-zal Swarcel tez kiedyś będziesz jak to pięknie ujęłaś STARA,a uroda to pojęcie względne....Ty tez musiałaś być GRUBA skoro poprawiałaś brzuch uda i inne rzeczy.Nie obrażaj STARYCH i GRUBYCH dziewczyn,one nic Ci nie zrobiły-Twoja wypowiedz była nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
Witajcie Czytam i czytam wasze wątki i jestem przerażona,bardzo się cieszę,że zabieg miałam wykonywany zanim Wy pojawiłyście się na kafeterii i rozpoczęłyście wojnę słowną. Swarcel możesz mieć swoje zdanie,nikt Ci tego nie odbiera,ale z tymi "grubymi i starymi" to naprawdę przegięłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badia26
nie piszcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beztluszczowa Babka
Moje drogie, polecam wszystkim walczacym z boczkami i bryczesami zabiegi SPM Digital firmy Weyergans. Metoda super skuteczna i dajaca bardzo szybko dlugotrwaly efekt. Po zabiegu moga pojawic sie siniaki i w niektorych przypadkach troche boli . Sama metoda nie jest inwazyjna, nie narusza tkanki - odsysania naprawde bym sie bala:)i uwazam ,ze jest to niepotrzebne. Zebynie robic nikomu reklamy , powiem tylko ,ze wykunywalam zabieg w Krakowie w gabinecie, ktory jako jedyny posiada wyroznienie za zabieg SPM miesiecznika Uroda. Kto szuka , ten znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa dziewczyna
Przeczytała parę stron i zainteresoawla mnie wrzawa i nagonka na pewna osobę z tej kafeterii.Wpisałam ją sobie w google.no niestety dziewczyny mają rację,zresztą sama wpadła dokonując wpisu,który pokazał,że dziewczyna o niku Swarcel reklamuje pania X z miasta Y.Na końcu zdania napisała _Zapraszamy cytuje: "..ja polecam gabinet w Sulecinie. Jak chce mogę podać link. Przystępne ceny. Zapraszamy..." a to strona http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219444& start=1680 i to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasze
A ja polecam klinikę z Wrocławia ale tylko na maila żeby nie robić dodatkowego bałaganu. Tak, byłam i robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Wiatroszaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z tą swoją reklamą kliniki z wrocławia wszędzie wpisujesz się , szukaj idiotów na innych forach zjebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×