Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oczko879

On ma żonę i dziecko a ja narzeczonego

Polecane posty

Czy to w ogóle ma sens? On ma żonę i dziecko ja narzeczonego. Przed paroma laty on chciał się ze mną spotykać ja nie chciałam, jak mi się wtedy wydawało za duża różnica wieku to nie ma sensu... A teraz on się pierwszy do mnie odezwał, stwierdził, że zawsze miał do mnie słabość. Zaproponował mi pracę nie ukrywam, że spotkałam się z nim tylko wyłącznie dla pracy. Teraz się w nim zakochałam a on mi nie wierzy. To on chciał tworzyć ze mną tzw związek żeby zawsze było miło, że mu nie chodzi tylko o jedno i takie tam. Na jednym ze spotkań śmiałam się, a on uważa że to z niego i wszystko się popsuło. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno sie tak nie uśmiałam, poradź się narzeczonego może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przyjmujesz propozycje pracy u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w ogóle nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wątpliwości co do przyjęcia pracy bo pomyśli że zależy mi tylko na pieniądzach, a nie na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba jeden facet i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto czy ty żartujesz czy nie masz rozumu ?chcesz byc dupodajką ,wycieruchem .A jak ty bys sie czuła jak byś miała męża i dziecko a taka jak ty swiadczyła by mu usługi .Tylu jest wolnych facetów a ty chcesz zadowolić sie żonatym ,żle cie rodzice wychowali ,zal czytać o takim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę zdradzamy oboje ON swoją żonę Ja swojego narzeczonego. Kurcze czemu Ja to robię mój związek był udany do czasu aż On się nie pojawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjmuj pracy,urwij kontakt i skup się na narzeczonym. Chyba go kochasz skoro z nim jesteś zaręczona? I po problemie. Nie utrudniaj sobie życia bo i tak łatwe nie jest. Po co Ci to? On i tak nie zostawi rodziny a Ty koniec końców zostaniesz sama bo stracisz narzeczonego a on i tak będzie z żoną. Jeszcze raz radzę nie pakuj się w to i kończ jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, bardzo go kocha i d******py temu starszemu co ma dać jej pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaka roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×