Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sławomir85

ośrodek Campoverde

Polecane posty

Gość Sławomir85

Poproszę o pomoc wszystkie osoby które zatrzymały się w Campoverde, były tam na imprezie, weselu itp W czerwcu 2015 biorę ślub i chciałbym zorganizować tam wesele na ok 100 osób. Obiekt widziałem tylko raz na zorganizowanym przez dyrektora spotkaniu. Poproszę o wasze opinie. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekEZG
Cześć Sławek ja mogę polecić Ci w 100 % sale na dole nie tą na 1-szym piętrze jeśli to jest do 100 osób. Jedzenie było super i dużo cena można negocjować z Panem Michałem jeśli dobrze pamiętam. Aha my dostaliśmy noc w apartamencie nr 4 gratis od hotelu na nową drogę życia. Jak coś to pisz piotrekezg87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaLODZ
Hej, Poprosze o pomoc w sierpniu mam wesele a jeszcze nie mam sali. Ogladalismi juz kilka sal ale niestety albo malo ciekawe albo juz zarezerwowane albo cena zaporowa. Poprosze o jakies sugestie - moze byc sala do 20 km od Łodzi. Z góry Dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marcin Nostroń
Piszesz w temacie o ośrodku Campoverde - więc moim zdaniem sama odpowiadasz sobie na pytanie, skoro szukasz to zadzwoń do nich (jak oni nie to pewnie polecą ci kogoś kto z nimi w jakiś sposób współpracuje), swoją drogą byłem tam co prawda nie na weselu, ale na szkoleniu (3 dniowym) - rewelacja, czystko,przyjemnie, super obsługa i rewelacyjne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×