Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzastinkaa

Ostre zapalenie oskrzeli i tchawicy, powinnam się bać?

Polecane posty

Gość Dzastinkaa

Dusi mnie tragicznie.. Nie wiem czy nie wyladuje dzisiaj na pogotowiu bo ledwo oddycham... Lekarka przepisala mi antybiotyk i sterydy ale jakos nie czuje roznicy.. Mam sie martwic? Nie wzielam l4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia orange
a jakas eufiline? jakie sterydy?wziewy?jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna lekarka. Powinnaś wylądować w szpitalu z takim rozpoznaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk Klacid a steryd Metypred. Zadnych wziewow tylko thiocodin na wstrzymanie kaszlu.. A to w ogole nie pomaga! Oddech mam bardzo plytki i tak mi sie ciezko oddycha jakby mi slon siedzial na klatce piersiowej.. ;/ l4 chciala dac ale nie wzielam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia orange
thiocodin czyli kaszel suchy? jesli bedziesz czula dusznosc to jedz na duzur lekarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostre zapalenie oskrzeli powinnaś leczyć w domu, do pracy nie możesz iść... a co do oddechu to raczej typowe przy tym schorzeniu, jednak jak będziesz czuła się gorzej pojedź na pogotowie. Metypred to silny steryd, klacid chyba też dość silny, więc na pewno będzie poprawa, ale nie od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się tak dorobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie wiem od czego az tak mnie wzielo.. Moz byl chory jakies 2 ty temu- zwykle przeziębienie. po tyg wzielo mnie. W zeszla srode 39.1 pote utrzymywalo sie 38 mimo ze codziennie aspiryna, teraz caly czas 37.5.. wybralam cale pudelko i dalej nic od piatku zeszlego kaszel mnie tragicznie meczyl az poszlam przedwczoraj do lekarza a to takie info. . Nie chce isc na l4 i dratego sie nie zgodzilam ale czuje sie coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz iść na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kierownikiem oddzialu banku... Na oddziale mam 2 chore osoby, ktore nie poszly na l4. Dodatkowo koniec miesiaca czyli najciezszy okres bo kazdy chce nadgonic wynik i nie moge sobie pozwolic na l4.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia orange
ale mozesz miec pozniej astme jak ja to tak na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie da sie poprostu na antybiotykach jakos przehulać? Ewentualnie jakies inhalacje dodakowo. Masz jakies inne sposoby na inne inhalacje? Z sola strasznie mnie draznia i dusze sie doslownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia orange
nie doleczysz sie to pozniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soli nie używaj, zwykla woda goraca jest najbezpieczniejsza, chodzi o nawilzenie blon sluzowych. Kladz sie do snu na pol siedząco. A pogoda na zewnątrz jest teraz zdradliwa. Pamietaj nie ma ludzi niezastapionych. Nie tak dawno znajomi pochowali 40-letniego syna, ktory tez czul sie niezastapiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszcie mnie kurcze bo az mnie serce boli :p jak nie przestanie mi sie pogarszac to pojde na l4. Generalnie nie czuje sie bardzo chora. Jestem tylko mocno oslabiona i mam stan podgoraczkowy ale nie tak jak w przypadku grypy. Meczy mnie tylko oddychanie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, jednoczesne zapalenie tchawicy i oskrzela? Moja rada idź w pon. do jakiegoś lekarza prywatnie, niech Cię skieruje do szpitala. I w pracy będzie to mocniejsze usprawiedliwienie i pomogą Ci szybciej, bo zaaplikują co trzeba. Przecież Ty naprawdę cierpisz, to nie będzie udawane. Ratuj się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego jak nie ustępujący stan podgorączkowy. Bo jak masz 38 i ponad, to organizm się broni, walczy. A jak utrzymuje się 37,5 to trzeba się wziąć za leczenie i to ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek z oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dusilo zapalenie płuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×