Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polki by tylko szybko za maz wyszly i dzieci rodzily

Polecane posty

Gość gość

Nie macie zadnych pasji ani zainteresowan. Jedyny cel w zyciu to maz i dzieci. Szkoda mi Was ograniczone umyslowo istoty. a jak juz urodza to tylko o tych dzieciakach gadaja bo o niczym innym pojecia nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyna ale też mnie wkurzają takie baby :o Jeszcze próbują namawiać innych do takiego życia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matki polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za merytorycznie rozwinięta wypowiedź .. ty pewnie nie tylko dzieci nie masz ale sama dzieckiem jesteś bo taką głupotę to tylko nastolatka mogła wysmażyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat, zwiedzam swiat, mam partnera ale za maz swiadomie nie wyszlam, mam dobra prace, duzo zainteresowan i syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno. Kobiety ktore maja dzieci gorzej pracuja bo im sie usta nie zamykaja i gadaja gadaja i gadaja jakie to genialne dzieci maja. I telefon do dziecka, ba.. zeby jeden dziennie. Wiecej zadnej matki nie zatrudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem kobieta i nie
rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chooy ci do tego? ich życie ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska to nadal wiocha i wiejskie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
to prawda, najgorsze jest to, ze taka postawa naklaniaja tez inne kobiety . dzieki bogu ja nie mam takiej presji, ale nie powiem - mialam. kolezanki pytaly wziaz kiedy moja kolej. zenada mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma rodzenie dzieci czy wychodzenie za mąż do umysłowości, kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mnóstwo ograniczonych umysłowo kobiet, które nie mają ani dzieci ani męża, często też pracują, a ich "zainteresowania" to jedynie ciuszki, kosmetyki, serialiki i imprezki... Żałosne są takie proste generalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to lotto, niech sobie każdy żyje jak chce. Dopóki nie komentuje mojego życia i się do niego nie odnosi z pogardą czy wyższością, może wychodzić za maż choćby w wieku 16 lat i do 25 roku urodzić gromadkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy chodzą odbębnić 8 godzin, podzielić się przepisami na obiad i poopowiadać o swoich bachorach co to nie zrobily danego dnia. Większość z nich nie była dalej od swojego domu niż 50km i mówią jak to mogą sobie wszystko w tv obejrzeć. Nic się nie zmieniło w naszym kraju, nadal jest zacofany i zacofane baby, które jak ktoś już napisał oceniają inne kobiety przez pryzmat tego czy mają męża i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa świata_
Znam mnóstwo ograniczonych umysłowo kobiet, które nie mają ani dzieci ani męża, często też pracują, a ich "zainteresowania" to jedynie ciuszki, kosmetyki, serialiki i imprezki... Żałosne są takie proste generalizacje. x x właśnie, jest dużo głupiutkich bab, które w ogóle nie mają dzieci także nie obrażajmy matek. nie każda matka gada tylko o swoich dzieciach. wiele z nich chce dokształcać sie i wybijać się na szczeble kariery dla siebie i pokazać wzór dla swojego dziecka. autorka tekstu to żałosna baba, która spycha matki do jednego worka. popatrz na siebie i dokonaj krytycznej oceny, na pewno wiele jest do naprawienia. łatwo napisać głupiutki temat, gorzej już uzasadnić swoje stanowisko. dno dnem pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisuje co widze dookola. Mamuski musza miec urlop latem bo dzieci maja wakacje, mamuski nawet w polowie nie pracuja tak jak osoby wolnego stanu. Prowadze firme wiec to wiem. Wykorzystuja inne osoby, chodza na zwolnienia a inni za nie pracuja. Pracowalam kiedys u kogos i rzygac mi sie chcialo z monotematycznosci tych bab. Jedyna ksiazka jaka braly do rak to kucharska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa świata_
halo, też jestem matką i czytam różne książki, kucharskie rzadko. a swoją drogą jak matki mają nie brać wolnego, gdy np. dziecko zachoruje? zastanów się co piszesz gościu z 18:01. nie mogę się doczekać kiedy to wy paniusie zostaniecie matkami i na was będą patrzeć z góry. zresztą matki muszą być, społeczeństwo musi się rozmnażać. ale czy to wolna panienka bez zobowiązań zrozumie? potrafi pierd/olić trzy po trzy. wszystko ok, dopóki nie znajdziemy się w tej samej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak szczerze czemu tak się dzieje, że to matka musi brać zwolnienie skoro dziecko ma oboje rodziców? Bo jeśli facet chciałby wziąć opiekę to zaraz się dowie, że jest pantoflarzem i od czego jest baba. To przykre, że krytykuje się kobiety bo to czy tamto, jak kobieta ma zaplanowaną delegacje a dziecko w tym momencie choruje to jest wyrodną matką jak ojciec jedzie to normalna sprawa. Halo co tu się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wystarczy, że musimy się użerać z męskim szowinizmem na każdym kroku po co skakać sobie do gardeł wzajemnie? Odpuście nikt wam nie karze przyjaźnić się z matkami polkami i vice versa. Pisze to ja kobieta jeszcze bezdzietna 30 letnia która szanuje wybory innych, choć nie musi ich do końca rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tez wyjść szybko za maz, urodzić dzieci, poczekać trochę odchować je i do pracy można isc spokojnie a nie.... potem pozne macierzyństwo dzieci gdzies z babciami , w zlobkach bo się przypomni ze do pracy trzeba isc.... wiec zastanow się co lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa... wiocha, zacofanie, ciekawe co przeciwniczka dzieci robi na forum dla mam. To ile lat sie juz starasz bezplodna krowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! czasem mam wrażenie,że matki nie potrafią o niczym innym gadać tylko o dzieciach, z reguły nie mają zainteresowań jeśli już do jedzenie dla dziecka i ciuszki, ewentualnie seriale telewizyjne. Strasznie przykre ,że stają sie takimi ograniczonymi babkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda , która się negatywnie wypowiada chce mieć dzieci więc nie rozumiem tych wyzwisk od bezpłodnych krów ;) ja bym się bardzo cieszyła gdybym była bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszylabys sie,stad siedzisz na forum dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim forum dla mam? a gdzie to jest napisane ,że dla mam? Forum jest dla wszystkich, że akurat weszłam na ten wątek to jest przypadek,bo wyświetlało się na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat, zwiedzam swiat, mam partnera ale za maz swiadomie nie wyszlam, mam dobra prace, duzo zainteresowan i syna x taak....za mąż świadomie nie wyszłaś :) bo pewnie jakiś facet z odzysku albo nie chce się z tobą żenić więc wolisz być w nieformalnym związku niż sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×