Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Postanowiłam nie mieć nikogo

Polecane posty

Gość gość

Odrzucam facetów po kolei. Teraz jestem w nowej pracy i zarywa do mnie taki jeden gość, całkiem fajny, ale trzymam go na zupełny dystans. Zero facetów. Nie chcę mieć partnera. Nawet brat mówi, ze mnie w końcu wyswata, bo niebawem 25 i od 8 lat samotna. Również nie zakochałam się w nikim już masę czasu. Nawet potrzeby seksualne mam znikome. A dzieci mieć nigdy nie chciałam, czy rodziny. Ale ludzie tego nie rozumieją. Bo jednak kogoś potrzebują. A ja potrafię olać kogoś, kto mi się podoba. I nie żałuję... Jestem dziwna? Moze i tak. Ale są rożni ludzie na tym świecie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna? Mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mądra... Podobno to głupota rezygnować z 'chemii miłości' - i niezgodne z natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki męczą i zajmują cenny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chwile radości przeplatane z chęcią niezależności i odpoczynku. Maja i wiadome zalety i wady. Mozna dokonać wyboru podobnie jak w przypadku innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat? Nie ma sie czym chwalić, u mnie to już 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem w wieku, w którym ludzie się często już żenią (ile moich koleżanek ma dzieci i mężów..) znajdź sobie kogoś w końcu' jest mocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nacisk - 'znajdź sobie kogoś w końcu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź sobie kogoś w końcu' jest mocny Xxx Wyjaśnij, bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No - rodzina, koleżanki strzelają o tym gadki, ze 'taka ładna i mądra dziewczyna powinna kogoś mieć, jakim cudem nadal jesteś sama ' i nie rozumieją, że po prostu nie chcę. Mamuśce to odbija już od paru lat. ale to szczegóły :) ludzie zawsze coś będą gadać, radzić - normalka. Troszczą się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha mam to samo, prsja społczna mnie wkurza, a mama jak mi truje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I koleżanki, które ciągle chcą "pomóc kogoś pozanać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już nawet nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie poznalam odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa.. a mój brat ostatnio wyciągał mnie żebym -poszła na wesele z jego kumplem (nie zgodziłam się) -raz faktycznie byłam z innym jego kumplem w kinie bo miał dwa bilety, ale nie mógł iść ze swoja dziewczyna i dal mi - coś tam gość podbijał, ale szybko go spławiłam, na szczęście nie był bardzo uparty -wysyłał mnie za granice żebym popracowała mieszkając u kumpla jego kolegi (i prosił o jakeis moje zdjęcie żebym wybrała i mu dala a on mu wyśle XD jezu!) i dalej coś knuje :P kumpel jego kolegi mieszka za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama często mi wypomina, że moje koleżanki już są w związkach, a czasem mi wmawia, że na pewno bede mieć męża i dzieci i nie masz pojęcia jak mnie tym irytuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na szczęście nie ma takiej opinii co do dzieci, ale często mówi 'życzę ci abyś znalazła cudownego i uczciwego męża..'. Powtarzam po raz setny 'Mamo, nigdy nie będę mieć męża, to ustalone od dawna' a ona 'nie mów tak, nie wiesz co życie przyniesie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one myślą, że bedziemy szczęśliwsze niż teraz. I nie wiem skąd jej sie to bierze skoro sama jest rozwódką! Po co mam sie uczyć na swoich własnych błędach skoro moge na jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postanowiłem się tym nie przejmować ja mam to samo, prawie każdy w rodzinie albo znajomych poruszył ten temat :-) i jeszcze mi dają rady jaką mam mieć tą dziewczynę tylko nie rozumieją (albo nie wiedzą), że ja mam problemy nawet aby kogoś poznać a co dopiero chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sieć neuronowa, spoko faceci też niech sie wypowiadają skoro mają takie same postanowienie jak my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie chcesz meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie bez milosci jest puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie byc sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie chce męża ani dzieci. Jak mówię o tym otwarcie, niektórzy patrzą na mnie jak na nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce, bo wolna czuje sie dużo lepiej niż z kimś. Związki polegają tylko na rozwiązywaniu problemów, a bez związku nie mam problemów. Lubie życie bezstresowe i ogólnie jestem samolubna wole myśleć o sobie niż o faceciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jestem dziwna? Moze i tak. xxxxx Czemu dziwna ? nie chcesz nikogo, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla większości ludzi jesteśmy dziwne, bo społeczeństwo jest agresywne w obec każdego kto odstaje od "normy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×