Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totalnie zdołowna

powiększanie piersi w czechach.

Polecane posty

Gość totalnie zdołowna

witajcie,,, Czy którąs z was powikszała sobie piers klinic ew czechach..słyszałam ze to dobra klinika w dodotku tania...czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo
Właśnie też mnie to interesuje.Planuję powiększenie piersi u Zukowskiej lub w Czechach-gdyż tu i tu cena podobno ok. 7 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmumus
Witam ja takze zastanawialam sie nad Zukowska i Brzuchanskim z Czech.Dzwonilam i do kliniki w Lodzi i do Pana Martina... moj wybor to Brzuchanski poczytalam o nim i o Pani zukowskiej i na niego nie znalazlam negatywnych opini natomiast na pania Zukowska tak. Termin u Brzuchanskiego najblizszy to rok 2009 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWASSSSS
WITAJ A MOGŁABYS MI JAKIES NEGATYWNE OPINIE PRZYSŁAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmumus
przeczytalam opinie na forum beauty...tam P. Zukowska jest na czarnej liscie.i stad moj wniosek ze wole Brzuchanskiego choc liczylam wlasnie ze zrobie biust u zukowskiej bo blizej...ale jak poczytalam opinie to troche sie przestraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkkka
Dr Roman Kufa-ile kosztuje u niego operacja powiększenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1984
o matko dziewczyny, serio u dr Martina terminy sa juz na rok 2009 ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmumus
ja mam termin na kwiecien 2009.u Martina.Co do czarnej listy to owszem sporo jest lekarzy i oczywiscie Ci sami moga sie znajdowac na liscie plecanych ... jednak ja uprzdzilam sie do zukowskiej i wole brzchanskiego.choc przyznam ze przeraza mnie dojazd a jeszcze bardziej powrot po zabiegu z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESIA878787
operacja ksoztuje u romana kufy 54000 koron czyli na ansze neicałe 7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIECHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ZA MIESIąC MAM OPERACJE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia878787
kurcze boje sie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o to przyklad
mini1975 Witam wszystkie dziewczynki po mojej dlugiej nieobecnosci tutaj, troche mi to zajelo czasu ale juz nadrobilam zaleglosci w czytaniu.Jestem 5tygodni po operacji ktora mialam razem z madziulamm ktora serdecznie pozdrawiam i prosze odezwij sie na kafeterii bo ja tez mam sporo watpliwosci co do swoich piersi.Tuz przed wyjazdem z PL bylam na jeszcze jednej konsultacji u pZukowskiej bo niestety nie bylam zadowolona z wygladu piersi gdyz sa one nienaturalnie wysoko(sutki sa poprostu bardzo nisko i patrza na podloge)no niestety bylam zdziwiona reakcja bo dala mi do zrozumienia ze jest bardzo dobrze i ze nawet pasa nie musze juz nosic i ze niestety piersi po zabiegu nie beda wygladaly nigdy jak piersi naturalne i ze jest to tylko przyblizenie daleko odbiegajace od naturalnosci wrecz oburzona byla i zaskoczona moim brakiem zadowolenia.To juz 5tydzien po operacji,w staniku sportowym chodze 24h i w pasie uciskowym rowniez bo piersi mam nadal za wysoko i zyje nadzieja ze sie jeszcze opuszcza zebym sutki miala chociaz centymetr wyzej.Jeszcze musze napisac ze koszt w Lodzi to 7tys plus badania i usg zaplacilam ponad 200zl plus pas uciskowy 200zl ktory kupowalysmy w klinice i plaster syliconowy 100zl(tez w klinice)a dodatkowa doba w klinice to koszt okolo 250zl(a klinika pozostawia wiele do zyczenia)ja bylam tam 3doby i zainteresowane dziewczyny z mila checia odpowiem na wszystkie pytania co do operacji w Lodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o to przyklad cd
mini1975 podam moje dokladne wymiary choc uprzedzam ze to moze byc szok ,jak juz kiedys pisalam jechalam do PL zeby wlozyc max 290ml jesli sie uda bo jestem strasznie mikrej budowy waga44kg 160cm wzrostu pod biustem 68cm a w biuscie nie wiem ile bylo bo nie bardzo bylo co mierzyc tzn nawet po dziecku mialam malutkie A ale jedrne.Po konsultacji oniemialam jak mi zaproponowala 375ml ucieszylam sie ale nie mialam pojecia ze jesli jest zbyt duzy implant to o wiele gorzej i dluzej sie goja.Dzis pod biustem mam 68cm a w biuscie 82cm(wlasnie sie zmierzylam pierwszy raz w zyciu) Gryzie mnie strasznie jedno gdyz po operacji okazalo sie ze my wszystkie tego dnia w klinice mialysmy wlozone te same rozmiary implantu chociaz gabarytowo bardzo od siebie odbiegamy moze to byl hurtowy zakup implantow?jesli chodzi o zdiecie to na ta chwile nie jestem w stanie sie nim podzielic musze przywyknac do swojego wygladu moze jak obejrze Wasze zdiecia to nabiore odwagi rowniez na ta chwile nie prosze od Was foto bo sie boje ze wpadne w gleboka depresje bo same pewnie widzicie i czujecie ze z Waszymi piersiatkami jest wszystko OK a u mnie nadal nie chociaz skonczyly juz 5tygodni a w pasie czuje sie jak w gipsie ale nosila go bede jeszcze dlugo.Madziulamm odezwij sie wkoncu i gdzie ta nasza kolezanka z kliniki?Madziulamm jestesmy w gorszej raczej sytuacji bo juz nie mamy mozliwosci na konsultacje w PL ja tam bede za rok lub dwa oby tylko nic zlego sie juz nie dzialo pozdrawiam wszystkie odwazne dziewczyny ktore bardzo mobilizuja kolejne chetne do op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o to przyklad cd
madziulamm Mini ,kochana!Ciesze sie bardzo,ze sie odezwalas... Ja tez jestem STRASZNIE zdolowana wygladem moich...piersi po tych 5 tygodniach... NIC sie nie zmienilo,pomimo noszenia pasa( nosze go prawie caly czas,mimo,ze p.dr mowila tylko 2x po 3godz.). Nie wiem jak u Ciebie,ale ja mam jedna piers wyzej ,druga nizej ..naprawde wyglada to zalosnie i teraz zamiast cieszyc sie nowym pieknym biustem ,znowu musze sie zakrywac bo glupio by to wygladala pod obcisla bluzka na przyklad . A z profilu wyglada to jeszcze gorzej...Implant jest na gorze i piers z boku przypomina mi .. nos Snoopiego z fistaszkow,hehe,moze to dosc zabawne porownanie,choc mnie do smiechu nie jest. Mini ,podaj mi jak mozesz swoj adres mailowy.moze przeslemyy sobie wzajemnie fotki tych naszych... zeby sobie porownac ktore gorsze ,choc mysle ze moje "wygraja" te konkurencje :-/. Wiesz,ja nawet nie pomyslalam ,ze moze dr miala jakas znizke za zakup tych samych rozmiarow implantu w wiekszej ilosci ,ale moze to i prawda.... Dziewczyny,ktore zamiarzaja poddac sie operacji ,radze wam-zastanowcie sie czy lepiej zaplacic wiecej i byc spokojnym o efekt ,czy sugerowac sie cena i potem plakac.. ja juz mam nauczke Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek4
hej czy ktoś z was słyszał coś o klinice morava w brnie lub żylinie a może znacie adres strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek4
słyszałam że powiększenie tam kosztuje 15000 koron na pl 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek4
ale ja widziałam strone internetową tej kliniki morava i tam podawali takie ceny jest kilka odziałów tej kliniki między innymi w brnie i żylini dlatego szukam kogoś kto wie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrak
dziewczyny nie straszcie ze na operacje sie czeka tak długo u Brzuchańskiego! Ja włąsnie chce u niego zrobic piersi . Jak to jest z tym dojazdem tam? Zupełnie nie wiem gdzie to jest. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti22
Witam Wszyszystkie kobietki te przed i te po. :) Co do kliniki w Czechach to ja wlaśnie jestem przed zabiegiem i jestem przeszczęśliwa!!! Przemiły lekarz ,a co do ceny to owszem koszt operacji powiększenia piersi to tylko nieco ponad 2tysiące,ale moje drogie panie tu nie jest wliczony koszt implantów.Ja się dowiedziałam dokładniej i okazało się ze przy moim wyborze,a zażyczyłam sobie 350ml.pod mięsień teksturowane okrągle.Daje sumę 49.000koron co po przeliczeniu wynosi 8.000tyś.zł.To i tak nie dużo w porównaniu z klinikami w polsce.Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę nazwisko chirurga:powiększenie piersi MUDr. Libor Polk z Czech.Naprawdę uzdolniony fachowiec.Jak już będę miała moje piersiątka to na pewno się odezwe .Pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti23
Hej Kobietki!!! :D az jestem w szoku że po moim poście nikt nic nie napisal...powrócilam z nowym wyposazeniem. :)) jak ostatnim razem pisałam taaam powyzej :)) to byłam przed,pełna entuzjazmu,ale z obawami.Od ponad 7miechów mam swoje cycuchy.Powiem Wam że zajebiste! duze jedrne i nie za wysoko (tego sie strasznie obawiałam).Wybrałam takie jakie chciałam od poczatku okrągle teksturowane 350ml.pod mięsien.Poczatkowo były wysoko,ale teraz sa bardzo naturalne.Kocham lato! moge kupować sobie ladne ciuszki...ale i mezuś tak jak byl przeciwny,tak teraz nie przechodzi obok mnie jak ich nie dotknie:) w dotyku jak naturalne,tyle ze pelniejsze :) kocham je jak nie wiem co :) hehe trzuy\\ymam za Was wszystkie,te po i te przed kciuki.Nie obawiajcie się,ponieważ to naprawde może odmienić Wasze życie.Czuje sie teraz w 100ppro kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanti23 bardzo Cię proszę o jakiś kontakt z tą kliniką, sama poważnie myślę o powiększeniu piersi, jeśli możesz to opisz mi krok po kroku jak wygląda przygotowanie do zabiegu, zabieg i rekonwalescencja, no i oczywiście cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanti23 jesli mozesz przeslij mi na maila jakies foto,bylam zdecydowana na operacje a teraz zaczelam duzo czytac o lekarzach w czechach i jestem pelna obaw...pozdrawiam opowiedz mi jak to przebiegalo u ciebie i czy faktycznie bol jest nie do wytrzymania?ja mam piersi w rozmiarze A a chce miec duze C prosze odezwij sie marlena180@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi tez po jakim czasie lekarz zalecil ci wymiane implantow? z tego co sie orientuje to wystrczaja na jakies 10 max 15 lat i trzeba je pozniej wymieniac na nowe...napisz jaki masz rodziaj i czy nie nazywaja sie przypadkiem PIP? no i oczywiscie czy maja atesty i certyfikaty bo slyszalam ze to bardzo wazne? Rozumiem ze piersi robilas u Polaka? ja sie z nim kontaktowalam mailowo i wyslalam mu narazie foto swoich maluszkow,czekam na jego odpowiedz, i z tego co wiem to kosztuje wszystko ok 8 tysiecy zl. pozdrawiami czekam z niecperpliwoscia! dziwi mnie tylko to ze Polak ma ciagle wolne terminy i zaprosil mnie juz na konsultacje razem z zabiegiem?co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odradzam Wam czechy, moja koleżanka tam robiła... czuła się jak w fabryce na taśmie.Za to Niemki i Dunki były traktowane jak królowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM zastanawiam się nad operacją w czechch u dr. polak lub furmanek, błagam pomóżcie, wstępnie jestem już u obu umówiona, mam potwierdzić termin. sprawdzałam stronkę dr. żukowskiej ale zdjęcia po zabiegu są straszne! czy któraś robiła u tej Pani i jest zadowolona? chodzi mi o kształt. dziękuje i pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×