Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askerka

praca magisterska / licencjacka - antyplagiat

Polecane posty

Gość askerka

Czekam na wyniki antyplagiatu i chodze cała zestresowana :P Prace pisałam sama, używałam tylko książek, badani robiłam na podstawie małej firmy, o której w internecie nie ma wzmianki,a mimo to boje się ... Mam strasznie populary temat magisterki, na moim roku piszę go chyba z 15 osób. Na licencjacie tez miałam podobne rozterki, ale fuksem się zmieściłam w wyznaczonych limitach ;/ - wtedy doznałam szoku, ze miałam taki wysoki współczynniki, ale promotorka powiedziala, ze to normalne i nawet by sie zdziwila, gdybym miala niskie. A u Was jak to wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askerka
no tak nie napisalam o cyckach, o tym, ze dziecko w nocy nie chce spac, o tym, ze chlopak mnie zdradza ... wiec zero dyskusji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) ja też czekam na wynik antyplagiatu i też bardzo się stresuję. Chociaż pracę pisałam sama opierając się na książkach i czasopismach. Jednak to dziwne uczucie...W ogóle dla mnie antyplagiat jest bez sensu, bo on nawet za plagiat uważa cytaty, które są dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy poszukać osoby piszące prace i zlecić im sprawdzenie pracy takim samym programem do testowania antyplagiatu. Kosztuje to 100 a wynik macie w ten sam dzień, lub na następny. Ja tak zrobiłem - napiszcie i spokój macie przed wynikiem: kontakt@korepetycjemgr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askerka
a po co mi to, skoro moja praca jest juz sprawdzana :P a swoja droga w zyciu nie wyslalabym pracy do obcej osoby ... a pozniej okaże sie, ze jest w sieci sprzedawana :P najbardziej wiarygodny jest https://www.plagiat.pl/webplagiat/main.action z tego uczelnie korzystaja, tyle tylko, że usluga sprawdzenia pracy na tej stronie jest nie do konca wiarygodna. program na stronie nie zawiera prac i pozycji naukowych z danej uczelni, wiec nie sprawdzi tak samo pracy (kazda uczelnia wprowadza je we wlasnym zakresie), jak to robia w dziekanacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz że z czego korzystają takie osoby? Z czegoś innego? Dokładnie ten sam program, po drugie nie opowiadaj bzdur, że ktoś taki opublikuje Twoją pracę w sieci, Prędzej zrobi to promotor, koleżanka, albo zrobisz to sama. Ten program zawiera wszystkie takie dane, o których piszesz że ich nie bada. Gdyby tak nie było, to nie korzystałyby z niego uczelnie. Zaprzeczasz sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askerka
czytales o czym pisalam ? pisalam, ze moja uczelnia z niego korzysta, ale dodtakowa ma pozycje z naszej uczelnianej biblioteki + prace naszych studentów. inne uczelnie do nich dostepu nie maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i doktoratów. Głównym obszarem mojej wiedzy są kierunki ekonomiczne: Ekonomia, Szeroko rozumiane Finanse, Stosunki Gospodarczej, Handel Zagraniczny, Analiza Ekonomiczna i Finansowa, Zadania z rachunkowości finansowej, zarządczej, Rachunek kosztów, Marketing i Zarządzanie. Na co dzień jestem analitykiem finansowym w sp. z o.o. i szkoleniowcem z zakresu zarządzania finansami i audytem. Każdą pracę piszę indywidualnie, od początku do końca sam zgodnie z sztuka pisarską prac dyplomowych. Jako profesjonalista zapewniam gwarancje jakości, nigdy nie podejmuję się zleceń z dziedzin, z których nie jestem ekspertem. Współpraca ze mną to gwarancja solidnie wykonanej pracy stały, miły kontakt, konsultacje, dyskrecja i profesjonalizm. Tomasz Romanowski dobrapraca33@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×