Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca za 1200 zł na zlecenie i jak tu mieć rodzinę?

Polecane posty

Gość gość

Nie chcę takiego życia, nic nie mogę zrobić :( Pozostaje wegetacja albo lina na szyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bez pracy, nawet ubezpieczenia nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to wszystko po to by nie miec rodziny nie zyc i nie egzystowac na tym swiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 21:07 coś w tym jest co napisałeś/aś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie rodziny przy takich zarobkach to kiepski pomysł, ale na pewno coś da się zrobić, żeby tę sytuację poprawić. Może nie od razu, ale w przeciągu np. 5-10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 21:10 ja mam 29 lat. Założyłam ten temat. Ja już nie mam szans na rodzinę i dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz se porządnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:17 to nie takie proste znaleźć porządnego faceta- autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli za 6 lat będziesz miała 35 - a 6 lat to naprawdę sporo czasu, by kogoś poznać i zbudować silny związek, nauczyć się języka obcego, programowania, księgowości, nowego zawodu, zaaklimatyzować się za granicą, rozkręcić firmę, skończyć studia itd. itp. Trzeba tylko się nie poddawać, obrać jakiś cel i do niego dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja już nie mam szans na rodzinę i dziecko" Masz szansę, możesz rzucić tę pracę i przyjechać do mnie, będziemy razem pracować na gospodarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś ładna to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest napisane, że każdy musi założyć rodzinę i się rozmnożyć? nie ustawiłaś się w życiu przez 30 lat to znaczy, że się nie nadajesz do zakładania rodziny - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie, trzydziestka na karku, nigdy nie zaloze rodziny ani nie będę mieć dzieci bo mnie po prostu nie stać. Bogatego męża też już pewnie nie znajdę. Każdy mój ex też był biedny, nawet mieszkania nie mam, moi byli też nie mieli, więc jak tu zakładać rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Masz szansę, możesz rzucić tę pracę i przyjechać do mnie, będziemy razem pracować na gospodarce... " - "Rolnik szuka żony" czy co? Chcę jak najbardziej rozwijać się dalej, uczyć języków ale przy takim zarobku niestety mam marne szanse- autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolniku możesz coś o sobie napisać, ile masz lat, jakiej kobiety szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądasz ? tak szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a gdzie jest napisane, że każdy musi założyć rodzinę i się rozmnożyć? nie ustawiłaś się w życiu przez 30 lat to znaczy, że się nie nadajesz do zakładania rodziny - proste!" Łatwo Tobie mnie ocenić nic nie wiedząc o mnie... Miałam pracę na normalną umowę, ale niestety ją straciłam. Załamałam się na kilka dni, ale wyszłam z tego. Nie siedziałam w domu tylko przyjmowałam różne zlecenia np. jako hostessa albo praca w sklepie. Nie lubię od kogoś ciągnąć kasy. Marzy mi się moja rodzina i ciepło domowego ogniska- autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rolnik szuka żony" czy co?" Jestem rolnikiem i szukam żony i możesz mi wierzyć, że nie jest to łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:29 mam 172 cm wzrostu, 60 kg, czarne długie włosy, zielone oczy. Wygląd to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystko jest w necie za darmo, można sobie ściągnąć kursy językowe i się samemu uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś łądna zarabiaj na kamerkach tyle zarobisz w tydzień hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Teraz wszystko jest w necie za darmo, można sobie ściągnąć kursy językowe i się samemu uczyć. "- uczę się na własną rękę z płyt i książek. "jak jesteś łądna zarabiaj na kamerkach tyle zarobisz w tydzień hehe"- nie satysfakcjonuje mnie takie zajęcie, tego imają się kobiety lekkich obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gość z 21:29 mam 172 cm wzrostu, 60 kg, czarne długie włosy, zielone oczy. Wygląd to nie wszystko... " Mam rozumieć, że jesteś szpetna czy sądzisz, iż ze mnie belzebub? Ja mam 181cm, 76kg, krótkie ciemny blond/siwe włosy, niebieskie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile miałaś partnerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam rozumieć, że jesteś szpetna czy sądzisz, iż ze mnie belzebub? Ja mam 181cm, 76kg, krótkie ciemny blond/siwe włosy, niebieskie oczy"- ani jedno ani drugie, po prostu nie tylko wygląd się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak jesteś łądna zarabiaj na kamerkach tyle zarobisz w tydzień hehe"- nie satysfakcjonuje mnie takie zajęcie, tego imają się kobiety lekkich obyczajów. xxx no to siedź w domu i czekaj na księcia - powodzenia! wątpię, zeby przyjechał do takiej starej du/py jak ty - 29 lat to już zaawansowane staropanieństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile Ty masz lat rolniku? Chyba z 50 skoro masz siwe włosy, przyznaj się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to siedź w domu i czekaj na księcia - powodzenia! wątpię, zeby przyjechał do takiej starej du/py jak ty - 29 lat to już zaawansowane staropanieństwo! " - a Ty ile masz lat że tak się mądrzysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ni jedno ani drugie, po prostu nie tylko wygląd się liczy. " To prawda, bo wygląd odnosi się do ciała, a ciało jest tylko statkiem naszego prawdziwego Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×