Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimbokimbokimbo

PRACA ZA GRANICA ocencie to

Polecane posty

Gość kimbokimbokimbo

W internecie od kilku dni na wielu stronach jest to ogłoszenie "Oferta ta jest związana z wolnymi miejscami pracy w gospodarstwie i firmie państwa Jauch w Adelsheim w okolicach Stuttgartu. Przedsiębiorstwo rolne zatrudni chętnych na okres 3 miesięcy i dwóch tygodni poprzez zawarcie umowy do: zbiorów i przetwórstwa warzyw i owoców, oraz hodowli trzody chlewnej i drobiu, i ich obróbki. Zajmujemy się produkcją i przetwórstwem pomidorów, ogórków, marchwii, kukurydzy, szparagów, pieczarek, cebuli, fasoli, grochu, dyń, chmielu, kapusty, kalafiorów, brukselki, jabłek, gruszek, orzechów, wiśni, porzeczek, śliwek oraz hodowlą i obróbką kurczaków, krów i świń. Prezentujemy państwu warunki jakie zapewnia umowa. Firma stosuje system jednozmianowy dla zbiorów, a dwuzmianowy dla innych sektorów, nawet po 12 godzin dziennie za zgodą chętnego. Wynagrodzenie wypłacane jest regularnie co tydzień w każdy wtorek. Pracownicy zatrudnieni przy zbiorach otrzymują: 7,00 euro netto/1 godzinę 9,30 euro brutto Natomiast pracownicy obsługujący inne sektory otrzymują: 7,20 euro netto/1 godzinę 9,50 euro brutto/1 godzinę. Zapewnia się ubezpieczenie, odzież ochronną oraz 1 posiłek w dni pracujące. Przejazd i zakwaterowanie też gwarantowane. Rezerwacja zakwaterowania na okres 2 tygodni to koszt 365 zł. Kontakt od poniedziałku do czwartku w godzinach: od 7.45 do 18.15, piątek w godzinach: od 7.45 do 17.15, sobota w godzinach: od 10.00 do 14.00. 502-571-568 Mariusz Ludwicki 516-244-041 Maciej Kieroński mail: mariuszludwicki1@gmail.com Co o tym sądzicie? Zaznaczam,że dzwoniłem tam i gość powiedział,że chce CV wraz z numerem dowodu osobistego,a w dodatku ta kasa płatna z góry.... Nie wydaje się wam to jakieś dziwne? CO o tym myślicie,może to oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to jest "firma państwa Jauch w Adelsheim w okolicach Stuttgartu" to bez problemu powinno sie ja znalezc na necie. Zadzwonic i sie dowiedziec samemu. Nic nie placcie z gory ani nie podawajcie zadnych danych, bo to walek na 100% jakich duzo w okresie wakacji i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbokimbokimbo
też mi to wygląda na wałek, z tą kasą i numerem dowodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat temu w gospodarstwie rolnym niemieckim zabito dwóch polaków i zakopano gdzies w dole za gospodarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi morderstwami to juz nie przesadzajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ah nastepny temat o pracy za granica no i jak sie uklada to nigdy tak naprawde nie wiemy 33333 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komus numer dowodu osobistego? Agencje nie maja prawa pobierac kasy z gory, dla mnie to walek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktoś jakieś konkrety o tej firmie?Może ktoś już z nimi wyjeżdżał? (gosc mówi ze jak wpłaci sie kase to wysle umowe na maila i zajmuje sie mniejsce na 20 lipca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mówił ze umowę się podpisuje na miejscu i jest ona w dwóch językach oraz ze jak peniadze wpłyną na konto to wyśle nam dane firmy a wcześniej nie może bo nie ma upowaznienia wszystkim dawać bo Polacy zasypywali ta firmę telefonami i nawet się dogadać nie umieli. I ze to nie oszustwo bo już od 4 lat rekrutuja już ludzi od 4 lat i 60% osób jedzie już z nimi któryś raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wpłacił ktos już kase? może jest tu ktoś kto już współpracował z tym Panem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to oczywiste, ze to oszust. Facet nie ma zadnej agencji, skrzynka w gmailu, chcesz to wplacaj, ale potem nie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEN KOLES JEST PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY ( bynajmniej tak twierdzil) takze on nie ma zadnej agencji.. JA WPLACILAM I DAM ZNAC CO BEDZIE DALEJ. NIE JESTEM DOBREJ MYSLI ALE ZOBACZYMY ;) NAJWYZEJ KASA UTOPIONA W BLOTO ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma ktos jakies pewne dane o tej robocie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyslal ci umowe na maila ??? bo mi mowil ze jak wplace to mi wysle zeby looknac na co sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytal czy zapoznalismy sie ze wstepnymi warunkami umowy w sensie ile na godzine itd na tej stronie www.jauch.rox.pl i mowil ze umowa jest podpisywana tam na miejscu i wtedy wszystko dokladnie bedziesz mogl przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kase kiedy się mu wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wyslal ktos z was kase ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachuu
Strasznie szybko zmieniona domena, przeniesiona na inną, nie wiem czemu ale założona dopiero 25.06.2014. Domena zarejestrowana na zupełnie inną osobę niż te które podane są w ogłoszeniu. Ile osób dostało "zgodę" bardzo mnie to ciekawi. Pozdrawiam. StrachoO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbóombokimbo
jak się coś dowiecie to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostałem zgodę niby podają swoje imie i nazwisko ale czekam aż ktoś stąd potwierdzi ze to nie oszustwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie również się dowiem czy to nie oszustwo, choć tłumaczenia pana Ludwickiego brzmią rozsądnie to jednak wciąż mam pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawie pewny ze to walek.. ten numer dowodu i placenie pieniedzy przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.. No chyba ze ktos, sprobowal i to faktycznie nie jest zaden przekret, czekamy na opinie z praktyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Brak możliwości uzyskania nru NIP, cały czas zasłaniają się tajemnicą zakładu. Prośby o jakąś możliwość weryfikacji skutkują komentarzem że "Pan wcale nie musi z nami jechać"... Wklepywanie w google Jauch i nazwy miejscowości tez nic nie daje... Po mojemu oszustwo, rezygnuję raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×