Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimbokimbokimbo

PRACA ZA GRANICA ocencie to

Polecane posty

Gość gość
A dla informacji wszystkich zainteresowanych, nr i seria dowodu osobistego + Imię i nazwisko + data urodzenia wystarczy dla sprawnego oszusta do uzyskania kredytu na te dane, np wzięcia sprzętu ze sklepu internetowego. Dlatego odradzam podawania ich w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilem i gosc chce CV oraz numer dowodu po co ? Tego nie wiem. CV rozumiem zeby wiedziec jaki pracownik gdzie sie pracowalo.. Numer dowodu itd nie potrzebuje. Nie jest tez zbytnio pogadany ani powiedzialbym uprzejmy.. Dziwi mnie tez to ze znalazlem to ogloszenie na kilku innych stronach i kilku miastach ktore sa od siebie polozone kupe km. Ja jestem z podkarpacia a znalazlem ogloszenie na kujawsko-pomorskim.. Samo to jest dziwne.. Az tyle osob by potrzebowali do tej pracy ? Jak podobno limit jest ograniczony i dostaja sie tylko ci co spelnia wymagania. Mysle ze jest to fake aby tylko zedrzec z ludzi pieniadze i tyle. Jak ktos pojedzie moze zostac tam z niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa, nie dosc ze skonczysz bez tych 365zl to jeszcze ktos wezmie na twoje dane pozyczke. Pomyslcie logicznie: - po pierwsze to jaki uczciwy pracodawca chce od was kasy i to za "rezerwacje"? - po drugie kolesie oglaszaja sie na wielu stronach w calym kraju i ciagle maja miejsca? to ile ta farma zatrudnia osob? tysiace? zwlaszcza ze 60% pracownikow z poprzednich lat tez jedzie? Pracowalam na farmie za granica i miejsca tam przechodzily na krewnych i znajomych pracownikow, rzadko kiedy trafial sie ktos z zewnatrz. - po trzecie stawka godzinowa przy zbiorach takich wisni czy porzeczek? jak zyje nie widzialam, to sie robi na akord. - po czwarte ta stawka jest za wysoka jak na prace w rolnictwie. Watpie zeby farma placila powyzej minimalnej, a swego czasu minimalna w Irlandii to bylo niecale 7 eur brutto i byla to najwyzsza placa minimalna w UE. Rolnictwo zawsze placi najgorzej. - po piate to nie moge znalezc nic w necie o rodzinie Jauch w Adelsheim, a farmy, nawet te male przewaznie maja swoja strone albo choc sa w ksiazkach telefonicznych. - po szoste: nawet jak ktos wam tu napisze ze to super oferta i on poleca to skad bedziecie wiedziec ze to nie naganiacz od tych naciagaczy? - i na koniec - jak cos wyglada zbyt pieknie zeby moglo byc prawdziwe to na 99,99% jest to sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dzwonił do mnie jeden z Panów, którzy załatwiają pracę i pieklił się strasznie kiedy zostaną wysłane pieniądze mimo że wcześniej nie przesłał danych do przelewu. Tez mieliście taką rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhjjj
U nas przy zbiorach w Belgii placa przeszlo 7 e..to bylo 5 lat temu.teraz wiecej idioto u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wysłał jeszcze te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indel
nic nie wysyłajcie to oszust na 100%, wasze dane wykorzysta aby otrzymać chwilówkę i potem bedziecie sie sądzić kilka lat o 500zl i nic z tego nie bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie plac zadnych pieniedzy jak wczesnie zglosisz to mozesz dostac sie legalnie przez urzad pracy na zbiory wtedy to sa pewne miejsca,a ci co prywatnie naganiaja ludzi to z wyplaty co miesiac pobieraja pare setek €uro nie dajcie sie oszukac !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś szukał e nwcie jakichś info o tym gospodarstwie panstwa jauch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jauch to dość popularne nazwisko w Niemczech, tym niemniej koło tej miejscowości nic sensownego nie wyskakiwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos dostał umowe po wplacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCIK
Podejrzane to wszystko najpierw karze wysłać CV potem do CV serie i nr dowodu osobistego a potem mówi że wpłata na konto i dopiero poźniej bedziemy mogli podpisać umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze przestancie histeryzowac z tym numerem i seria dowodu... Jak mozna na to wziac kedyt? Padl ktos ofiara takiego numeru? Podejzane to by bylo gdyby rzadali SKANOW dowodu, bo przeciez kazdy bank czy towarzystwo kredytowe by takiego czegos rzadalo matoly... Zakupy w sklepie internetowym? Wskazcie mi taki sklep, w ktorym mozna cos kupic na numer i serie dowodu... Zrobie sobie zakupy na chrzestnego bo mam bogatego tylko zyla straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie szanownego naganiacza, a resztę zapraszam do zapoznania się z artykułami które można znaleźć wpisując w google frazę "wyłudzenie numeru dowodu kredyt" Mała check-lista: - Imię, Nazwisko, Adres - jest - Nr dowodu osobistego - jest - Naleganie na wpłatę (nr konta) - jest - Nr PESEL - no, to by było za oczywiste, może jeszcze spytać jak pies reaguje na włamywaczy, niestety ten numer łatwo wyciągnąć dysponując pozostałymi danymi. Z takim kompletem dzięki wszechobecnej nieuwadze ludzi zapracowanych można sporo zwojować, więc miejcie się na baczności i owocnych poszukiwań pracy w jakimś uczciwszym środowisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość player7
czy ktoś po wpłaceniu pieniedzy dostał wzór umowy? jakieś dokumenty, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zaganiacza! Wiec wpisalem ta twoja fraze i to co znalazlem pokrywa sie bardziej z moja wersja. Matole. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Kredyt na kradziony dowod to nie to samo co kredyt na numer dowodu. Ehh ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kpisz. Pierwszy i piaty link na pierwszej stronie wyszukiwania wyraźnie mówią o numerze d.o., nie jest potrzebny fizyczny dowód. http://wyborcza.pl/1,76842,14505530,Jak_latwo_wrobic_w_kredyt.html http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Uwazaj-w-internecie-Wyludza-twoje-dane-i-wezma-na-ciebie-kredyt,wid,16167961,wiadomosc.html?ticaid=1130a0 Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Matole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie można umowy podpisać na miejscu i na miejscu mu zapłacić?, jestem chętny wyjechać ale już sam nie wiem czy to oszust czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dla tych co już wpłacili. Jaki adres dostaliscie do przelewu i w jakim banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie oszukany
730 821 926 tel porozmawiajmy, ja tez wplacilem pieniadze i mam ogromne podejrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Niwen no to grubo faktycznie. Opis metod przynajmniej z przed roku, dawno nie dzialajacych i do tego na bardzo fachowych stronach typu wyborcza czy wp... Gdyby to bylo np niebezpiecznik.pl albo bezpieka.org to faktycznie byloby o czyms aktualnym... No ale dobra... Widze ze mam doczynienia z imbecylem i szkoda mi czasu na tlumaczenie... BTW jesli jestes pewien ze mozna tak kogos wywalic to zrob doswiadczenie. Zaloz konto na siebie majac tylko takie dane i wyslij ta 1zl na jakies inne konto niz to od weryfikacji banku... Co sie stanie? Kompletnie nic... ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARIUSZ LUDWICKI UL. STANISŁAWA MURZYNOWSKIEGO 6/10 10-684 OLSZTYN 93 1090 0075 5339 0810 7090 2420 dostałem takie dane, oczywiscie po nadeslaniu im cv oraz po zgodzie od panstwa "jauch" moglby ktos to sprawdzic czy nie jest sciema ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnaSlab skad wiemy ze nie jestes podstawiona przez któregos z Panów z ogloszenia? ---nie ma zadnego adresu firmy co jest bardzo dziwne nawet ulicy zeby sprawdzic czy na niej jest jakakolwiek firma lub gospodarstwo w tej miejscowosci.P Ludwicki zasłania sie tajemnica firmy ---- stawki sa wysokie jak na taka prace zazwyczaj jest to 5 euro na godzine (pracowalem w wielu miejscach niemczech wiec wiem) nawet na bawari gdzie jest najbogatszy land tez 5 euro bo po co maja dawac wiecej jak i tak z 5 tke polacy beda pracowali a jak nie polacy to rumuni ,bulgarzy ---ogloszenie jest w wielu miastach w Calej polsce ja jestem z podkarpacia z miasta 50tys wiec smialo u mnie znalazl by tyle osób a nawet i wiecej chętnych ---po rozmowie z Ludwickim okazuje sie ze potrzeba im 40 osób i 20 lipca wyjazd.podobno juz byl wczesniej wyjazd pojechalo 17 osób --- raz sie wkrecilem wlasnie z podobnym ogloszeniem tylko ze do angli byl wyjazd strona ladna ,telefony dostepne do czasu az sie nie wplacilo pieniedzy.tu moze byc gorzej wplaci sie i pojedzie do jakiegos obozu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadome że to oszustwo, a czemu? Ta panna, która niby tam pracowała, na dowód dała linka ze zdjęciami stamtąd, jednak bardzo łatwo wyszukać , że każde zdjęcie pochodzi z innego źródła i takich samych zdjęć w internecie jest mnóstwo. Po prostu bezczelnie zerżneła zdjęcia i pisze że to są jej z tamtej pracy. Nie dajcie się naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykładowo trzecie zdjęcie z tego albumu pochodzi z tej strony :http://www.stimme.de/heilbronn/nachrichten/region/sonstige-Gurkenernte-geht-ins-Kreuz;art16305,2225713, gdzie autorem jest niejaki Mario Berger. A ostatnie zdjęcie z tym ciągnikiem jest ze strony http://www.bv-suedbrandenburg.de/. Nie dośc że laska kłamie, oszukuje to jeszcze bezczelnie kradnie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie sie nabrac moj maz tez dostal zgode na wyjazd wszystko pieknie wygladalo zadzwonilismy do znajomej ktora prowadzi agencje pracy i mowila ze przez 25 lat jak prowadzi agencje nie slyszala zeby placi za rezerwacje zkwaterowania pozniej szukalismy tego pana na necie nie ma zadnej agencji panstwa jauch tez nie ma nigdzie takze walek szkode tylko tych ludzi ktorzy wpalcili pieniadze sprawe mozna zglosci na policje dopuki ten pan naciagacz jest jeszcze w kraju jezeli naprawde tak sie nazywa jak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za AnneSlab podał sie Ludwicki oszust jeden a żebys skonczył w lochach rosyjskiego wiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuu
przepraszam że to napiszę ale muszę. Jakim trzeba być debilem żeby dać się na to nabrać? BARANY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mirek
wiadomo coś ? pytanie do osob które zapłaciły i sa wstanie potwierdzić autentyczność tego ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpłaciłam kasę w zeszłym tyg i dostałam wzór umowy na maila. nikt mnie nie prosił o żaden nr dowodu czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×