Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimbokimbokimbo

PRACA ZA GRANICA ocencie to

Polecane posty

Gość gość
zadzwoncie do banku i zastrzezcie swoj dowod, zeby nikt nie wzial zadnego kredytu na was. Oczywiscie trzeba od razu isc wyrobic nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do oszukanych, tak z ciekawosci. Czy ktos z was pofatygowal sie, aby wpisac nazwe tego gospodarstwa w google, zeby zobaczyc czy istnieje? Czym sie kierowaliscie wplacajac pieniadze? Przeciez ludzie tu pisali, ze to pewnie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona z całą ta oferta pracy od wczoraj juz nie istnieje a w piątek jeszcze istniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto byl juz z ta sprawa na policji? i co wam powiedzieli? Jeśli p. "Ludwicki" calkiem inaczej sie nazywa co policja moze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra wplacila i dzis wieczorem mial byc wyjazd a tymczasem Ludwicki jest nie osiagalny na dwoch numerach,teraz nie wie gdzie ani o ktorej wyjazd czy jeszcze ktos mial dzis jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak bardzo duzo ludzi zostalo oszukanych. Ludwicki mial dac znac w piatek po 18 o ktorej jest wyjazd. wstepnie wyjazd podobno mial byc o 14 z Płocka. a telefon ma wylaczony od piatku. Strona internetowa zostala usunieta, poczta e-mail tak samo. Probowalem wyslac wiadomość na e-maila ale nie da sie, poniewaz adres zostal usuniety! radze isc jak najszybcie na policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sie zgadza ,szkoda ze tak wyszlo bo bardzo liczyli na ten wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbokimbokimbo
i jednak oszukał i żadnego wyjazdu nie było? Ciekawe ilu ludzi nabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy z kuzynem w Płocku od godziny 13 czekaliśmy na umówionym miejscu a po godzinie 14 zgłosiliśmy sprawę na najbliższym posterunku Policji. Funkcjonariusz który podjął się czynności związanych z dokonanym przestępstwem które jest w tym momencie ścigane z urzędu . Kuzyn sfotografował miejsce żeby nie było wątpliwości że byliśmy sprawdziliśmy nie doczekaliśmy. Na pewno my z kuzynem nie odpuścimy tej zaistniałej sytuacji i na pewno wystąpimy na drogę sądowną z powództwem cywilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób policja może go namierzyć jeśli podał fałszywe imie i nazwisko? Czy to jest wgl możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra z chlopakiem tez jutro jada to zglosic na policje .A ten skorwiel jeden i drugi powinni gnic w pierdlu za to ze dorabiaja sie ludzka krzywda i checia podjecia pracy ,bo moze nie maja z czego zyc i sie zapozyczyli na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze był na policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwny 1972
jutro ja idę na policję i tak po pieniądzach, jesteśmy naiwni ale łatwo komuś osadzać, jak ktoś szuka pracy to zrobi wszystko nawet zapłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa zajmuje sie już policja, czy wcześniej czy puźniej panowie wpadną w ich ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niwen
Cóż... Ostrzegałem. Wszystkim oszukanym przypominam by mieli na uwadze też to że wyłudzili wasze dane osobowe, nie tylko gotówkę. Sprawdzajcie co jakiś czas w Biurze Informacji Kredytowej (https://www.bik.pl/) czy nie zostały wykorzystane bez waszej wiedzy by wydębić jeszcze więcej pieniędzy, no i warto zgłosić kradzież danych osobowych oraz zastanowić się nad nowym dowodem. Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych poszukiwań uczciwych pośredników, Niwen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1974
to oszust juz skasował stronke i numery ide na policjie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem wam w 3 poscie ze to walek, ale widac duzo ludzi jest naiwnych. Szkoda nas jako Polakow, ze takie s****wa potrafia zrobic w h**a swojego rodaka i okrasc go w bialy dzien. X X gość 2014.06.30 Jezeli to jest "firma państwa Jauch w Adelsheim w okolicach Stuttgartu" to bez problemu powinno sie ja znalezc na necie. Zadzwonic i sie dowiedziec samemu. Nic nie placcie z gory ani nie podawajcie zadnych danych, bo to walek na 100% jakich duzo w okresie wakacji i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z gorzowa i jest tylko z yego miasta bardzo duzo odzukanych a gdzie pozostali masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rodzine w Niemczech. Prosiłem aby sprawdzili to gospodarstwo i okazało się że istnieje ale nie potrzebowali ani nie potrzebują oni żadnych pracowników a wręcz osoba z gospodarstwa była bardzo zdziwiona że ogłoszenia takie widnieją na polskich stronach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam? policja coś z trym zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobiła, a śledztwo zostało umorzone. Wiele osób pisało wam, kretyni, że to oszustwo. Zapłaciliście za swoją głupotę, zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi przyszly mi juz papiery z prokuratury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konkretniej? Złapali go czy co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
365 zl to w sumie niewielka cena za nauczke na cale zycie, cieszcie sie naiwniacy ze nie daliscie sie wydymac na tysiace. Pisali wam tutaj ludzie ze to przekret to nie wierzyliscie. Jak gosciu byl sprytny to go w zyciu nie zlapia: lipne nazwisko i adres, telefon na karte, po przekrecie wyrzucil aparat, konto w banku zalozyl na bezdomnego slupa, z IP tez mozna pokombinowac albo laczyc sie z netem w publicznym wifi. Po paru miesiacach przyjdzie wam pismo ze sledztwo umorzono i tyle bedzie. A nawet jesli gosc byl glabem, policja sie przylozy do sprawy i zlapie oszusta to daje sobie reke uciac ze po kasie zostanie wtedy co najwyzej wspomnienie, a gosc bedzie golodupcem i nic nie odzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam? Coś z tym policja zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i? Jak tam z tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w Belgii jako opiekunka do dziecka i bardzo dobrze mi tam. Dużo zarabiam i cieszę się, że pracuję tam. W Polsce to długo bym musiała pracować żeby tyle zarobić co ja tam przez miesiąc. Mam w Polsce rodzinę i przyjeżdżam do nich w odwiedziny. Jeżdżę z zaprzyjaźnioną już firmą transportową http://www.artour.pl/. Oni mają wygodne busy i przystępne ceny za bilet do Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×