Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimbokimbokimbo

PRACA ZA GRANICA ocencie to

Polecane posty

Gość gość mirek
Możesz przesłać ten wzór , zobaczę w kancelarii czy jest zgodna z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezli z was frajerzy skoro dajecie sie na takie cos nabrac, wplacacie kase jakiemus gosciowi w ciemno za dobre slowo "dam prace". Takie praktyki sa niezgodne z prawem, ale oczywiscie wiecie lepiej. Sami jestescie sobie winni straconej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUST! chce wyłudzic tylko kase. Na mapie nie ma takiego gospodarstwa w podanej miejscowowsci. Jest tylko wiezienie... Nie dajcie sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4mbó kimbó
i wplacil ktos? Jaki z tego final?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontaktowałam się również z p. Ludwickim. Zostałam "zakwalifikowana" niemal natychmiastowo, ale po zapytaniu o numer licencji agencji dowiedziałam się, że "przecież wcale jeszcze nie jadę" i, że "wówczas, gdy zwolnią się miejsca zostanie podany mi numer licencji". Jak dla mnie zwyczajny oszust. I kaucja w złotówkach? Tego na pewno się nie praktykuje. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wcale nie zal ludzi, ktorzy wplacili kase i ja oczywiscie stracili. Wszyscy trabili, ze to oszustwo, a wy na co liczyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haski21
Myślę ,że policja się tym interesuje już... Jest sporo wątpliwości, ja wpłaciłem pieniądze dostałem umowę, ale dla sprawdzenia za 2 dni zadzwonił mój tata z innego telefonu to powiedziano mu ze nie ma już wolnych miejsc...? Poza tym jeśli 20 pojadę w wyznaczone miejsce i okaże się ,że nie ma żadnego wyjazdu to proponuje wszystkim oszukanym udać się prosto na najbliższy komisariat Policji. A ja osobiście dodam ,że od razu powiadomię mojego wuja który jest prokuratorem naczelnym i siostrę która jest (kimś ważnym) w TVP i sprawa tego samego dnia będzie w telewizji, Tylko pamiętajcie, jeśli będzie wałek nie zwlekajcie od razu walcie na komendę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalona
Dzieki za uratowanie kasy, trzeba to zgłosic jak najszybiej na policje! NIE DAJCIE SIE!!! TO OSZUŚCI! JAUCH nie istnieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratima7
Ja tez wplacilam jak bedzie oszustwo to zarzadam odszkodowania ze sie za panow cala familia przez dwa pokolenia nie wyplaci za ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na murzynowskiego w olsztynie,niema zadnej agencji. nic nie wplacajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wpłaciłem kasę, dostałem umowę na maila. Dzisiaj miałem czekać na telefon po 18-tej od pana Ludwickiego odnośnie wyjazdu i cisza. Po 19-tej zadzwoniłem sam,a tu tel wyłączony. No cóż jutro idę z tym na policję. Może byłem naiwny,ale gdyby w Polsce bło dobrze to ludzie nie szukali by zarobku na zachodzie. To tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczna sytuację, moja siostra pracuje w policji, powiedziała mi ,że umowa słowna jest też umową cywilno prawną więc zawiadomienie można złożyć dopiero po terminie planowanego wyjazdu czyli jak w moim przypadku w niedziele po 14. Na chwile obecna nie można powiedzieć ,ze zostaliśmy oszukani bo pan Ludwicki może jutro zadzwonić i bendzie obciach.... Ale z drugej strony jeśli przekręcił tak (patrząc po rozmachu dodawanych ogłoszeń) niech tylko 350 osób co da mu 89,6 tys czyli sumę która pozwoli mu spokojnie pobimbać do końca życia gdzieś w meksyku i żyć poza prawem, że o możliwości wyłudzania kredytów nie wspomnę ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos juz wie ze wyjezdza ja wplacilem kase a ich telefony milcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na policje zostałeś najprawdopodobniej oszukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wpłaciłem kase i kicha. ich telefony są wyłączone. więc to trzeba jutro zgłosić na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zostałem oszukany, nie chodzi mi o 365 zl tylko chodzi o to ,że maja moje dane serie dowodu itp, mając wtyczkę np w providencie na 1000% wystarcza to im aby wyłudzić z tysiaka chwilówki!!! I przyjedzie Ci kafar po spłatę raty a ty nie wiesz o co chodzi, mało tego weź i takiemu wytłumacz potem i dochodź wszystkiego, a ile jest takich firm działających jak provident?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś dostał dziś jaki kolwiek kontakt z p." Ludwickim"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zadnego kontaktu. Zlodziej jeden ide na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też z bratem wpłaciliśmy kasę czekamy do jutra do godziny 15, następnie w razie gdyby Pan Mariusz nie pojawił się osobiście lub podjął stosowne kroki celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, należy podjąć działania zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy na drodze prawnej. My z bratem zawiadamiamy Policję o popełnieniu przestępstwa zwanego dalej wyłudzeniem.Nie pojawienie się na miejscu wyznaczonym przez Pana Ludwickiego umożliwi mu wybrnięcie w razie złożenia powództwa cywilnego o zadośćuczynienie za poniesione szkody i krzywdy moralne a także ewentualne odszkodowanie co może być trudniejsze do wykazania. W żadnym wypadku nie można zlekceważyć tej sytuacji,gdyż będzie to generować kolejnych oszustów. Informacje co do popełnienia przestępstwa należy złożyć w najbliższym posterunku Policji co będzie dodatkowym dowodem w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo oszukal ten zlodziej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupich sie nie sieje sami sie rodzą....nigdzie do pracy za granicą sie nie płaci,jezeli są ewentualnie jakies koszta to tylko mieszkaniowe,które mozna odliczyc od pózniejszej pensji....tyle sie wszedzie pisze,gada o oszustach zal mi takich naiwnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmuje mieszkanie w niemczech 250 euro miesiecznie minimalnie kosztuje zalezy od landui sory albos ty głupi albo niedorozwiniety....skoro wszystko pan Ci powiedział to po co te głupie pytania....jedz i sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to nawet są gotowi płacić za to, żeby pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ! Rozumiem, ze można chcieć prace, ale NIKT uczciwy nie bierze żadnej kasy z góry. Poza tym podawanie dowodu osobistego komuś kogo sie w życiu nie widziało ? Jak głupim i naiwnym trzeba byc ??!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzzo ludzi zostalo oszukanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide juz na policje zglo sic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie sprawe zgłosić na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz byłem na policji zgłosiłem to a powiedzieli ze jak jest wiecej oszukanych to zeby isc a nie czekac pozbierajcie sobie wszystkie dokumenty z umowami co dostaliscie i z wplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×