Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Przeczytajcie to głośno i wyraźnie, bo brokeninside musi sczeznąć

Polecane posty

In nomine dei nostri satanas luciferi excelsi! W imię Szatana, Władcy ziemi, Króla świata, nakazuję siłom Ciemności obdarzyć mnie swoją Piekielną mocą! Na wszystkich Bogów Piekła - rozkazuję, aby stały się rzeczy, o których mówię! Spójrzcie! Potężne głosy mej zemsty rozbijają nieruchome powietrze i stoją jak posągi gniewu na równinie skręcających się węży. Staję się potworną maszyną zniszczenia dla jątrzących części ciała tej, która mnie chce powstrzymać. Nie czuję skruchy, że me wezwania jadą na skrzydłach wichury, co wzmacnia ukłucie mej goryczy; a wielkie, czarne, oślizgłe kształty powstaną z jam i zwymiotują swe wrzody do jej mózgu. Wzywam posłańców przeznaczenia - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałam. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tej, co mnie prześladuje, a jej agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą. Przybądź w imię Abaddona i zniszcz ją, której imię podaje jako znak -BROKENINSIDE87 Wielcy bracia nocy, ty, co mnie pocieszysz, który wzlatasz na gorących wichrach Piekieł, który mieszkasz w świątyni diabła; porusz się i pojaw! Pokaż się tej, co żywi zgniłość umysłu napędzającego mamroczące usta kpiące ze sprawiedliwych i mocnych! wyrwij ten bełkotliwy język i zamknij gardło. O Kali! Przekłuj płuca jej żądłami skorpionów. O Sachmet! Wrzuć substancję jej w przeklętą pustkę. O potężny Smoku! Rzucam w górę dwudzielne widły Piekła, a poświęcenie me przez zemstę na ich zęby wbite w oślepiającym blasku - niech spoczywa! Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj Kata, może się czegoś nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z komentarzem powyżej, lecz z maleńką różnicą: you made my night :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci, wszędzie idioci ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastema Satanel
Kasia tornister już na jutro przygotowany? Pani będzie zła jeśli jutro zapomnisz czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie....musi sobie przed snem 666 na czole wyryć nożem jak w Bękartach Wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastema Satanel
Kasia od urodzenia wygląda jak dziecko wojny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi i klika klika klika klika :P ma zajawę i prowadzi dyskusje o duuuuupie maryni :P kubełek na pawie powinni ludzie sobie ustawiać obok jak to już ktos czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojojoj broken zgłosiła ten temat na śmietnik, a niby nie przejmuje się opinią innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tylko, ze wasi bozkowie, szatanki, aniolkowie byli ludzmi. Abaddon Kasiu byla kobieta, sprawdz to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×