Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elpolakoalalpolako

Rumuni nie lubią Polako!!!

Polecane posty

Gość elpolakoalalpolako

Rumuni udają, że lubią Polaków, wypiją piwko z nami milo pogawędzą ale tylko wtedy gdy mają w tym interes a następnie oplotkują i zrównają z ziemią. Wiem bo miałem do czynienia z nimi. Ps. Ich jedzenie jest smaczne ale nie jadł bym gotowanych potraw prze nich... Nie dość, że nie zwracają na higiene to kotlet z ziemi na patelnie powedruje... Wiem bo widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpolakoalalpolako
Ps. Ale ich język brzmi sympatycznie i melodyjnie. Na polaków mówią polako... nie weim czy to zdrobniale czy obrazliwie ale tak mówili.... Hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie rumunow wiec sie do nich nie wybieram, niech sami jedza te kotlty z ziemi ;) brod, smrod i ubostwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpolakoalalpolako
Nie wiem cyz widyieliscie film rumunski, trwa 2h, wzprodukowanz okoo 2000r, tematem bzl slub, pryekretz. Bzla to komedia. Pokayala yzcie na wsi i w miescie rumunskim. Jedno im pryzynam tak gupkawo smiesznej komedi nie widzalem ja i moi znajomi nigdy. Nie pamietam tytulu ale jest mega smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a byliście w Rumunii?
A ja uwielbiam Rumunię, ich morze (w delcie Dunaju - bosko jest), góry, jedzenie, napitki - wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaCORKAbola
Owszem kraj, widoki są piękne!!!!!!!!!!! A przy tym tempreatura...której możemy im zazdrościć. Ps. Rumuni to nieźli imprezowicze. Tylko fakt bieda niesamowita. Ale wiem od znajomych, że główne drogi mają zajebiste w porównaniu do Polskich dróg tuska schetyny i kaczynskiego... Napieralskiego nie wymieniam bo on nie buduje tylko laskami sie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggsye
Polak po rumunsku to Polonez, wiec Polako to troche chyba zartobliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak pisanie ogólne Rumuni nie lubią Polacy nie lubią to trochę stereotypowe jest . Bo gdyby przez pryzmat całych narodów patrzeć to nikt nikogo nie lubi. Mało tego Polacy nie lubią Polaków, tak - zapewne nie lubicie więcej osób które są Polakami niż Niemców, Rosjan, Czechów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumunscy faceci to frajerzy.Przewaznie ich kobiety pracuja nawet na ulicy w burdelach lub kradna czy zebrza . a oni sobie leza chlaja i cpaja! Jak cos im odpysknie kobieta to dostaje wpierdz.el.Nikogo to nie oburza bo to dla nich jest calkiem normalne.Sa nieslowni i nie uczciwi a facetow z innych krai uwazaja za glupszych od siebie.Wiem co mowie bo tu gdzie mieszkam jest ich duzo.Rzygac chce mi sie na ich widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość masz na myśli Rumunów czy rumuńskich Romów. Rumunów nie ma zbyt wielu w Polsce, a duża ich część ma polskie korzenie. wywodzą się w dużej mierze z Bukowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumunscy faceci to frajerzy.Przewaznie ich kobiety pracuja nawet na ulicy w burdelach lub kradna czy zebrza . a oni sobie leza chlaja i cpaja! Jak cos im odpysknie kobieta to dostaje wpierdz.el.Nikogo to nie oburza bo to dla nich jest calkiem normalne.Sa nieslowni i nie uczciwi a facetow z innych krai uwazaja za glupszych od siebie. xxx no co ty??? toż to wypisz wymaluj opis typowego Polaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Polsce .Nie mysle tez ze normalny Polak wystawil by na ulice matke swoich dzieci czy zone!Polacy moze lubia sobie popic i powalkonic sie ale w porownaniu do tych zasranych Rumkow to sa supermeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy normalny Rumun, Rosjanin, Bułgar czy ktokolwiek wystawiłby żonę czy partnerkę na ulicę aby zarabiała w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w UK i mam zupełnie odmienne zdanie na temat Rumunów - sporo ich pracuje jako kierowcy, wszyscy mówią po angielsku (w przeciwieństwie do polskich Mietków) są przystojni i dobrze ubrani (nie jak polskie Mietki) i ich kobiety nie pracują, bo wg nich to wstyd dla mężczyzny nie móc zarobić na dom i kazać pracować kobiecie (o Mietkach nawet nie wspomnę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nikt normalny tak by nie zrobil ale wedlug ich toku myslenia to jest normalne.Akceptowane spolecznie ze kobieta ma utrzymywac faceta.Tak samo jak maz bije swoja zone to tez nikt sie nie wtraca bo uwarzaja ze to sprawy rodzinne!Ich tok rozumowania jest patologiczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie widzialam przystojnego Rumuna!Bardzo malo tez tych pracujacuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie . Kobieta nie ma utrzymywać faceta. Widzę,że Rumunom przypisujecie stereotyp Roma. Zatem najpierw należy wiedzieć o różnicach między Romami i Rumunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc Rumunow jest tez Cyganami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic bardziej błędnego. Różni ich przede wszystkim etniczność. Ale co rozumiesz przez swoje stwierdzenie, że większość Rumunów jest też Cyganami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.i.n.d.o z 2.10 .Rumuński mąż za to pyskowanie powinien przywalic ci w pysk .Za Mietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjaśnić należy, że Rumunów reprezentuje na forum międzynarodowym rząd Republiki Rumuńskiej zaś społeczność Romów jako reprezentanta ma Międzynarodową Unię Romską afiliowaną przy ONZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię Polaków. Wredny naród i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdy nie widzialam przystojnego Rumuna!Bardzo malo tez tych pracujacuch! xxx bo Rumuni nie pracują po magazynach i fabrykach jak polskie Mietki, co to dwóch słów nie znają po angielsku znam ich około dwudziestu bo pracują w firmie razem z moim mężem - wszyscy dobrze mówią po angielsku, nie chodzą w powyciąganych dresach i nie hodują brzuszyska - bardzo szybko odchodzą z etatów firmowych, kupują ciężarówki i jeżdżą jako podwykonawcy, żeby więcej zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś P.i.n.d.o z 2.10 .Rumuński mąż za to pyskowanie powinien przywalic ci w pysk .Za Mietka xxx idź już spać Mietek - bo się na rano do fabryki nie wyśpisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rumuni wiekszosc to Cyganie lub na pol Cyganie.Sa tez obszary np.Arad ze sa powinowaci z Wegrami lub inne z Moldawia,czyli tak naprawde Rumunow bedacych Rumunami a nie Cyganami czy inna mieszanka jest nie tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plask ! Właśnie dostałaś w pysk .Bo nie pytana klapiesz japą .. Plask ! Drugi raz za mietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka specjalistka-poznala 20stu Rumunow .W lozku tez Tobie dogodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO I DOBRZE ze nie lubia,ruminie to bardzoo czesto zlodzieje,szczegolnie rumunki bardzoo kradna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są w większości Rumunami, a co do pochodzenia tak wielu ludzi ma korzenie z innych państw, ale wynika to z historii nieco podobnie jak w Polsce tak na prawdę czy jesteście pewni ,że prapradziadkowie to Polacy czy może pochodzicie z kilku nacji . Zatem większość w Rumuni to są Rumuni nawet Ci mający pochodzenie polskie uważają się za Rumunów co jest właściwe. Tam się urodzili ich pierwszy język to rumuński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×