Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

go4x_e-rzecznik

Rynek forex- może to dla mnie?

Polecane posty

Drogie Pani pieniądze trzymacie Wy, czy Wasi mężowie/ partnerzy? W sumie nie ważne kto trzyma :) My zapraszamy Waszą dwójkę do dyskusji na temat oszczędzania i pomnażania oszczędności. Jaką miesięcznie kwotę jesteście w stanie odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynasz powoli odkrywać
opowiedz coś o dżwigni finansowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny który zarabia to naganiacz. Nie dajcie się ludzie wciągać w takie zabawy. Zadajcie sobie pytanie skąd znalazł się taki post na forum "praca". Otóż ów autor liczy na takich co chcą się szybko wzbogacić, którzy nie mają pracy i dochodu, są naiwni i głupi. Kiedyś było chałupnictwo.. dziś jest forex. Czasy sie zmieniły tak więc i sposoby, ale intencje zostały te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan o nicku "gi4x_e-rzecznik" zakłada konto (liczba postów 1), zachwala forex po czym znika. Kiedy zjawia się parę osób poddających w wątpliwość ten świetny biznes pojawia się pani o nicku "kasiorek2012". Jej duża liczba postów ma świadczyć o wiarygodności i co ona robi ? Broni owego naganiacza. W podpisie ma dodatkowo link do strony - bogatakobieta :) Ktoś ci zrobił pranie mózgu, może nawet wierzysz w sukces pod hasłem wspomnianej już strony "bogata kobieta". I twoje prawo, ale nie wciągaj w to ludzi ! OBRZYDLIWE ! Czemu nie pójdziesz na forum biznes ? giełda ? Czemu czaisz się na pracy ? Liczysz na ekspedientkę, która dostaje wypłatę 1500 ale skuszona perspektywą 6 w totka zaciągnie kredyt i przekaże tobie ? W pierwszym poście pojawia się pytanie "ile jesteście w stanie odłożyć". Dla ciebie GÓWNO ! że też nikt się nie dobierze do takich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa bestyjka
Kasiorek2012 kasiorek - jak pewien bank (ze wzgledów humanitarnych nie podam nazwy) naciagał klientów na pakowanie się w opcje walutowe to siedziałes tam w pionie sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Inwestuję na giełdzie papierów wartościowych i dlatego wiem - co jest potrzebne dla zostania odnoszącym sukces inwestorem." Nie porównuj tych 2 spraw ! Na giełdzie i owszem zdarzają się spekulacje, ale jest powiedzmy dość uczciwie... i wbrew pozorom ciężko stracić pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
ot i ekspert od giełdy się znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia1980 dlaczego tak uważasz, że tylko stracić można? Przecież to jest największy na świecie rynek jeśli chodzi o wielkość dziennych obrotów i jak tak, wszyscy by tracili? :) To co pisze "Kasiorek2012" każdy początkujący gracz powinien sobie wydrukować i powiesić nad biurkiem. Super zasady. Skąd je znasz? Dźwignia finansowa, czyli inaczej lewarowanie to podstawowe narzędzie rynku forex. Dzięki niemu możemy dużo zarobić przy niewielkiej różnicy kursu. Choć jednocześnie niesie ona spore ryzyko. Gdyż inwestując przypuśćmy 100 PLN możemy operować równowartością 40 000 PLN. Wtedy niewielka zmiana kursu przyczynia się do znacznej zmiany na rachunku. ROSALINDA PACZEKO: my nikogo nie chcemy do niczego namawiać i co jest ważne, to to co napisał "Kasiorek2012" Graj tylko tymi pieniędzmi, jakie możesz pozwolić sobie stracić! My z nikim nie chcemy się kłócić jedynie chcemy porozmawiać. Będzie nam miło, jak osoby zainteresowane zdobędą trochę wiedzy jednocześnie nie musząc inwestować swoich pieniędzy. Pamiętajmy, że forex szczególnie początkujący powinni traktować jako coś dodatkowego na spróbowanie, a nie jako źródło dochodu, czy sposób pomnażania oszczędności życia! Widzimy, że wyłoniła się ciekawa dyskusja porównująca giełdę i forex, ktoś jeszcze coś by dodał do argumentów, które już się pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKAmatka
mój sąsiad naciąga na to, nie powiem dobrze mu sie powodzi ma nowe audi i mieszkanie teraz kupił ale co z tego jak ludzi się boi? musial się wyprowadzić od rodziców do tego nowego mieszkania ale i tak go namierzą co to długo? zazdrościłam mu ale jak patrzę teraz na to to dziekuje bardzo, żona 2 małych dzieci i co ? bać się z domu wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKAmatka
z facebooka już usunął zdjęcie swoje i rodziny dzieci i z innych stron goldenline tylko nazwisko zostało bo i tak spalone ale chociaż ludzie nie będą znali wyglądu żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKAmatka
Wladze NFA (Nationa Future Associatio Towarzystwo Milośnikow Kontraktow Terminowych) stwierdzilo, ze detaliczny handel walutami wzrosl dramatycznie przez ostatnie kilka lat. Niestety liczba oszustw na tym rynku także wzrosla w zastraszajacym tepie. Pomiedzy 2001 2006 CFTO wystapilo na droge sadowa w ponad 80 sprawach zwiazanych z oszustwem ponad 23000 klientow, którzy stracili 350 milionow USD w wiekszoszci poprzez konta zarzadzane ( managed accounts). http://en.wikipedia.org/wiki/Forex_scam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie strone kasiorka
od razu smeirdzi wyludzeniami brak danych firmy itd. forumowa plotka glosi ze to viktor f. kto to taki starzy forumowicze wiedza. wczesniej sprzedawal uszlachetniacze ktore obnizaja spalanie do dzisiaj ktos wkleja na tym forum info jak mu silnik po tych specyfikach padl tym samym zaoszczedzil na paliwie bo przestal jezdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosiłeś nas do rozmowy. O czym chcesz rozmawiać ? Razem z mężem trzymamy wspólnie pieniądze. To będzie rozmowa o partnerstwie w związku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co Kasiorek wciska ludziom : "Twoja inwestycja to 2500 zł (zaledwie 1/5 tego co masz). Za to masz towaru za minimum 3400 zł w cenach detalicznych. Żadnego sklepu nie potrzebujesz, sprzedaz dokonuje się głównie przez sklep internetowy, ewentualnie kontakty osobiste. ZEROwe ryzyko finansowe! Dochodowość gwarantowana. " Strach myśleć, że ktoś się na to może nabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla porównania... Skończ studia (5-6 lat i kilkanaście tysięcy złotych wydatków), poszukaj sobie dobrej pracy (2 do 24 miesięcy i kilkadziesiąt do nawet kilku tysięcy złotych na dojazdy, gazety, telefony, druki itd), a otrzymasz 2-3 tysiąca pensji, którą łatwo możesz stracić w ciągu 2 miesięcy do góra 5 lat. " Ktoś po DOBRYCH studiach zarabia kilkanaście / kilkadziesiąt tysięcy. Obudź się. Czasy się zmieniły. Chcesz mi powiedzieć, że lepiej sprzedawać butelki niż być stomatologiem lub kardiologiem ? A jak ktoś nie ma dobrych szkół też są alternatywy np własny sklep, mała firma. Niekoniecznie trzeba oszukiwać i wyłudzać pieniądze. Łatwiej sprzedać 100 rolek papieru toaletowego niż znaleźć kolejnego frajera na te twoje mrzonki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj byście się przekręcili
Od tylu już miesięcy, a może i lat, wszyscy piszą, wskazują linki, pokazują przykłady świadczące niezbicie o ewidentnym przestępczym charakterze działalności Folo meyeva na tym i wielu innych forach. Nie trzeba być tu dochodzeniowcem z policji ani zbyt bystrym w ogóle aby nie zauważyć, że gość faktycznie stara się na wszelkie sposoby wyłudzić choćby najmniejszą kwotę pieniędzy a mimo tego co robi moderacja ? A no kasuje wszystko, co wskazuje na jego przestępcza działalność i to na rozkazujący tryb kiwnięcia palcem Viktora o treści "do kasacji"!!!! Mało tego, okazuje się, że ów omawiany osobnik zastrzegł sobie możliwość wpisania poprawnie jego nazwiska, zastrzegł sobie możliwość poprawnego wpisania linków do ewidentnie kompromitujących i obnażających jego podły charakter stron internetowych. Na nic zdają się wpisy do moderatorów. Wpisy o tejże informacji oraz w aktach desperacji bezradnością człowieka uczciwego o charakterze obraźliwym . Pytam więc po raz kolejny ???? Czy zatrudniacie tam osoby niewidome ? Czy ze stwierdzonym niedorozwojem umysłowym ? Czy też pospolitych przestępców i rzezimieszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKAmatka: "mój sąsiad naciąga na to" co to znaczy? Może warto to zgłosić KNUiFE? "ale i tak go namierzą co to długo? " Trochę to brzmi jak opis jakiegoś filmu gangsterskiego, a tak na dobrą sprawę co on takiego zrobił? mimi5555: Super temat: "Razem z mężem trzymamy wspólnie pieniądze. To będzie rozmowa o partnerstwie w związku ?" Jeśli musicie podjąć decyzję związaną z finansami. Jak wygląda jej proces? "Folo meyeva na tym i wielu innych forach. Nie trzeba być tu dochodzeniowcem z policji ani zbyt bystrym w ogóle aby nie zauważyć, że gość faktycznie stara się na wszelkie sposoby wyłudzić choćby najmniejszą kwotę pieniędzy a mimo tego co robi moderacja ?" Czy to niby do GO4X, czy do użytkownika "Kasiorek2012" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej jestem otwarty na dyskusje :) Jadnak tak jak dodałem. Nie ważne kto trzyma, ważne by te pieniądze zarabiały na siebie. Ze względu, że kwestie związane z pomnażaniem kapitału rzutują na naszą obecną sytuację (musimy podjąć ile mamy wolnych środków), a także na przyszłość (ile pieniędzy będziemy potrzebować za rok, dwa, albo pięć). Dlatego proponuję by te decyzje podejmować wspólnie. Wcześniej wywiązała się nam burzliwa dyskusja na temat forex. Co powiecie na szkolenie? Najbliższe będzie 5.04.2012 w Warszawie, a później 12.04 we Wrocławiu. Szkolenia są bezpłatne, a dokładnych ich rozkład znajdziecie na tej stronie http://www.go4x.pl/szkolenia/kalendarz-szkolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bardzo burzliwym starcie, zrobiło się strasznie cicho ... dlaczego? Czy ktoś miał okazję uczestniczyć w szkoleniu, jakie odbywało się w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak dyskusja nam umarła, więc pozwolę sobie napisać o konkursie, który niebawem wystartuje. Obecnie jest moment rejestrowania się i zdobywania wiedzy. Konkurs startuje w maju i polega na wygenerowaniu jak największego zysku z kwoty bazowej jaką posiadało się na swoim rachunku w momencie startu konkursu. Liczy się udział procentowy zysku, a nie kwotowy. Warto dodać, że do każdego otwartego konta dodajemy 500zł. Oprócz wartości pieniężnej do wygrania są cenne nagrody takie jak motocykl, zestawy RTV i wiele innych. Po szczegóły zapraszam na stronę https://www.go4challenge.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji założyć konta do naszego konkursu, to nic straconego. Ze względu, na wydłużony weekend majowy postanowiliśmy przełożyć start konkursu o jeden tydzień. Zabawę zaczynamy 13.05.2012. Jest jeszcze trochę czasu, by założyć konto i opracować swoją strategię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc56
Ci którzy by chcieli działać na forexie lecz mają słabe nerwy, lub mało czasu (oj trzeba się na te wykresy patrzeć cały czas). Mogą zautomatyzować sobie handlowanie na rynku forex poprzez taką oto platformę. http://taktyka.zulutrade.com/ Działa to tak, że dobieramy całkowicie DARMOWE sygnały dostawców (dostawcy i tak na tym zarabiają, ale nie wgłębiajmy się w to).. Wyniki ich są oszałamiające. Dobrze ustawione konto pozwala naśladować ich poczynania a tym samym przynieść zyski od kilku do kilkunastu %, przy nikłym wkładzie z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana r.
Działam na forexie, ale jako trader w Maximus Trading. Giełda ma jedną wadę - można stracić niezłą kasę. Ja inwestuję ich środkami, bez wkładu własnego. Oni również za darmo zorganizowali dla mnie szkolenia. Tak więc jeśli tylko macie możliwość to próbujcie z nimi - aktualnie prowadzą rekrutację, bez wymagania doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki k.
Ja również próbuję z Maximus Trading. Skoro to nic nie kosztuje i nawet bez doświadczenia można przejść szkolenia to co ma mnie hamować? Jeśli się uda to będę miał sposób na życie, a jeśli nie, to mam nowe doświadczenie i wiedzę. Radzę podobny kierunek i nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona*
Gram od dni kilku i jestem zafascynowana całą masą narzędzi które mam do dyspozycji Czytanie wykresów to właściwie moja pasja-więc mogę tak siedzieć przed monitorem godzinami i przewidywac najbliższą przyszłość. Fajnie byłoby trafić na ludzi którzy też graja i chcą się podzielić doświadczeniami-moje są niewielkie bo dopiero zaczynam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona*
Chciałabym z najpłynniejszego rynku na śwecie uczynić swoje stałe źródło dochodów-czasu mam mnóstwo bo zawodowo nie pracuję na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×