Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelajn

Spodnie marchewki - co? gdzie? za ile?

Polecane posty

Gość madelajn

Witam. Od kilku miesięcy nieustannie poszukuję spodni marchewek. Niestety, nigdzie ich nie ma. Znalazłam jak na razie tylko zwykłe rurki (choć jestem zadowolona;)). Może problem tkwi też we mnie - 165 cm, 45 kilo żywej wagi (rozmiar ubrań to 32/34). Dziewczyny pomóżcie! Gdzie kupujecie marchewki (zwężane u dołu!), bo przecież tyle was po ulicy w nich biega :P. W jakim sklepie i za ile? I żeby nie były to jakieś kosmiczne ceny tylko maksymalnie (!) do 200 zł. A jeszcze jakby ktoś podał gdzie w LUBLINIE można je kupić to już w ogóle pełny odlot;). Z góry dzięki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
hej :) jesli jestes zainteresowana - mam nowe (bo tylko przymierzone) do sprzedania rurki ( typowe) sisters point ciemny niebieski. mam takie wymiary jak ty tylko tylko 2 cm wiecej wzrostu, spodnie leza bez zarzutu. sprzedaje bo jednak rurki to nie mój styl. aha i cena to 100 zł ( w sklepie duzo droższe). jesli chcesz wiedziec wiecej to pisz jollie@o2.pl - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESe
jestes kobietą i taką ciemną , chcesz marchewki , widzisz laski jak chodzą w marchewkach one kupują dopasowane rurki a na dół zwężony dają do krawcowej , pomyśl trochę !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytaj o marchewki bo to się już wszystko pomieszało. rurki które wcześniej był proste z góry na dół (nazwa wskazuje, rury - proste) teraz są zwężane. przez 99% na spodnie dopasowane od bioder do kostki powie rurki lub skiny jeans. ja mam takie z h&m i zary dla dzieci ( bo dla dorosłych kolana wychodzą nie w tym miejscu) na mnie są ok. ty 10 cm wyższa musiała byś 2 rozmiary w górę więc pewnie 165 będą za szerokie ale spróbować można. w h&m ( 34 będzie za duże?) są jasne i masa jeginsów i innych materiałowych. w trollu jasne z bardzo fajnego materiału (dżins który przypomina trochę zamsz w dotyku) za 49 zł tu nie będziesz miała problemów z rozmiarem(32) i długością. a mają świetne promocje (od 29 zł , jedne za 19 ale są obrzydliwe:P). spróbuj jeginsów bez problemu znajdziesz idealnie dopasowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×