Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość BaByy

Witajcie Kochane ! :) 4 miesiąc starań- czas zacząć. Zobaczymy czy teraz się uda. Może razem postaramy się dodawać sobie otuchy? Zapraszam Kochane Kobietki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
poł roku starań- nic...czy miałas jakies badania robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Miałam na krew i mocz. Wszystko ok. Tylko że ja mam torbiele na jajnikach, oczywiście je leczę ale w ciąże zajść nie potrafię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczęliśmy w zeszłym tygodniu. To nasze pierwsze podejście. Akurat mam dni płodne :-) Walczymy! 3majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
A Ty robiłaś może jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
No to super, walczcie Kochane ! :) Mi dni płodne zaczynają się niby od dziś (mam cykle nieregularne) wiec muszę prowadzić obserwacje swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam badanie krwi, na toksoplazmozę (mam kota i psa) i szczepiłam się na różyczkę. Wyniki wszystkie prawidłowe. Po szczepionce trzeba było odczekać 3 miesiące i w końcu rozpoczęliśmy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy sie razem starac???ja w trojkaty nie wchodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest owulacja w danym dniu to kiedy najbardziej sa płodne dni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Na forum tylko słownie a potem wiemy co mamy robić :) Ja czytałam gdzieś, że powinno się nie myśleć o poczęciu dziecka w trakcie seksu bo i tak się nie uda. Trzeba odpuścić, kochać się z miłości :) i 70% szans jest na to że się zajdzie w ciąże :) Ale ciężko jest tak odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
W owulację są najbardziej dni płodne. Ja sobie pisze w kalendarzu zawsze i zaznaczam kiedy co i jak :) Jak masz śluz (jak kurze jajko i rozciągliwy) to masz dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Witam, dołącze się do was dziewczynki. Również pół roku starań za mną. Jak na razie @ spóźnia się 2 dni ale zawsze ta małpa robi Eh takie nadzieję więc się nie nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby obliczyć dni płodne najlepiej wpisać sobie w google kalendarz dni płodnych, wpisac datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki i wszystko ładnie zostanie obliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
ja miałam badanie krwi (ok), cytologię (II grupa), usg dopochwowe (wszystko prawidłowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witaj Młoda Staraczka ! Ja też nie dostawałam okresu co miesiąc i myślałam - może to jest to ? Ale później po 2 tygodniach lub nawet 3 przyszła @ lub musiałam brać luteinę na wywołanie miesiączki i było mega rozczarowanie :( No ale trzeba się dalej starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
malina nordycka- no to wyniki masz dobre. Lekarz mi powiedział, że zdrowa para jak nie zajdzie w ciążę do roku to wtedy można chodzić i się badać i szukać jakiegoś "haczyka" w naszym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
gość: aby obliczyć dni płodne najlepiej wpisać sobie w google kalendarz dni płodnych, wpisac datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki i wszystko ładnie zostanie obliczone. Ja też tak czasem robię (żeby mieć pewność) :) ale jak ktoś ma nieregularne miesiączki to nie ma szans żeby tam pojawiły się dni płodne bo wiadomo, że wtedy cykl się przesuwa znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
W poniedzialek miała przyjść @ ale bolał mnie tylko trochę brzuch jak na okres a tu dalej go brak. Zawsze na Tydzien przed strasznie bolały mnie piersi a teraz cisza. ale pewnie nie potrzebnie robię sobie nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
lekarz powiedział mi zanim zleci mi bardziej szczegółowe badania, to niech partner idzie zbadac nasienie, to szybkie, proste, bezinwazyjne badanie. jesli bedzie wszystko ok wtedy mozna sie zastanawiac nad innymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Mi miesiaczka zaczynała się zawsze dzień wcześniej niż wychodziło na tych kalendarzykach w internecie. Jak myślicie dziewczyny jest sens robić na dniach tescik czy jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Młoda Staraczka- Wiesz, że ból na @ jest taki sam jak objaw ciąży? :) Może akurat się udało Robiłaś test, a może masz zamiar zrobić? malina nordycka- Bardzo dobrze Ci powiedział, 6 miesięcy to jeszcze mało czasu (wiadomo, że dla nas to wieki :) ) Na pewno się uda, tylko niestety trzeba być wytrwałym i nie można się poddawać a na pewno się uda ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
Dziewczyny czy korzystałyście z testów owulacyjnych? jesli tak to czy warto wydawac na nie kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Ja bym zrobiła test :) To już masz 2 dni opóźnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
BaByy- zastanawiam się nad testem ale nie chce się nie potrzebnie rozczarować. na różnych forumach naczutałam się o bardzo wczesnych objawach ciazy ale niewiem już sama co o tym wszystkim myśleć. @ nie ma dopiero dwa dni... Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
malina nordycka- Ja właśnie w piątek dostałam paczkę z testami owulacyjnymi i testami ciążowymi z allegro. Dziś robiłam test owulacyjny i wychodzi że nie mam dni płodnych(choć troszkę widać tam drugą kreskę), pewnie jutro lub po jutrze będą dni płodne. Szczerze mówiąc- nie jest to złe, ale słyszałam dużo opinii że nie jest to za fajne, niestety. Ja na razie zrobiłam 1 test owulacyjny wiec nie wiele mogę powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sashh
witam was :) my staramy się teraz pierwszy cykl poprzedni był na zasadzie będzie co będzie ale nic nie było :/ dni teoretycznie płodne miałam ok 07-11 czerwiec teraz powinnam dostać okres w poniedziałek 24.06 a od soboty mam brązowe plamienia już 5 dzień i zastanawiam się co to może być. W poprzednim cyklu miałam podobnie tylko plamienia były 4 dni przed @ muszę się wybrać do lekarza ale poczekam jeszcze do poniedziałku może mój okres się przypląta heh pozdrawiam i życzę pozytywnych testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Chyba jednak postaram się poczekać do przyszłego tygodnia. będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Mloda Staraczka -Ojj Kochana ja wiem co przezywasz, bo ja miałam identycznie. A masz jakieś objawy z tych co przeczytałaś na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Chyba jednak postaram się poczekać do przyszłego tygodnia. będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
najlepiej zrobic test z krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×