Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Młoda - rób test, rób test :D Mamamma26- oj tam zaraz jedno na myśli ;) po prostu dla mnie staranie się jest moim zdaniem najprzyjemniejszym etapem :) Nie trzeba myśleć o zabezpieczeniach, jak najczęstsze zbliżenia są nawet zalecane... dla mnie super :D --------------------- Ostatnio zauważyłam u siebie, że raz chcę drugiego dziecka a za chwilę myślę, że może jednak nie... Ponoć najlepiej jest wpaść wtedy sytuacja rozwiązuje się sama. Z jednej strony nie chcę żeby mały był jedynakiem (oprócz tego czuję to "coś" widząc niemowlaki) a z drugiej przyzwyczaiłam się już do przespanych nocy, do braku pampersów i samodzielności dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda - ja urodziłam mając 21 :) (teraz mam 24) wszyscy na około plotkowali o wpadce. No bo jak można mieć 20 lat (zaszłam w ciąże wtedy) i chcieć mieć dziecko? Przecież każdy MUSI imprezować w tym wieku. My jesteśmy 4 lata po ślubie, razem 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Dla niektórych mogę być jeszcze dzieckiem ale co człowiek to inna opinia. a na dzidzie jestem już gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Dla niektórych mogę być jeszcze dzieckiem ale co człowiek to inna opinia. ale na dziecko jestem już gotowa od dawna. ale wcześniej to nie wypadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Może akurat sie nam uda Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Mi tez wlasnie wczesniej nie wypadało, bo co powiedza inni itd, ale teraz jakos nie przejmuje sie opinią innych bo wiem, że kocham mojego faceta i ze z nim chce miec rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wspomagacie się jakoś? Ja zaczęłam brać CASTAGNUS. Wczoraj byłam u mojego ginekologa, powiedział że można brać. Nie zaszkodzi a jeżeli już to pomoże tylko, że mam się za bardzo nie nastawiać na nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
taaaak :) ja biorę acifolik (kwas foliowy), a później będę musiała luteinę (lekarz mi zalecił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
my jak na razie bez wspomagaczy a co z tego wyszło to się okaze jak okres do końca tygodnia nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Dobrze dziewczyny :) ja uciekam, ide wziąć prysznic, zobacze z Pysiem filma no i ...... :) papaapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik oczywiście obowiązkowo ;) ponoć CASTAGNUS potrafi czynić cuda... Poczekamy, zobaczymy :) Przydałaby się córeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
ja z moim mężem jestem 9 lat, mam 24 i jesteśmy rok po slubie. jutro mam wizyte u ginekologa, zobaczymy co powie, jak z tą torbielą, no i cytologie pobierze.... powiem wam że ciężki czas za mną:P ponad miesiąc wstrzemięźliwości przez globulki, które mi zaleciła gin. także mam nadzieję że jutro usłyszę coś pozytywnego i będziemy mogli się zacząć starać znowu:)podczas poprzednich starań też miałam jazdy z testami i zdarzyło się raz, ze zrobiłam ze 3 przed okresem;) a potem okazało się że TSH jest na tyle podwyższone< prawie 7 przy normie do 4,2>, że nie ma mowy o zajściu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no te testy przed okresem. Ja już nie robię bo tylko nerwy Szargaja. Jak już pisałam plan jest jeden seks dzień przed owulacja i to wszystko w tym cyklu :) a jak nie znajdę to w kolejnym co 2-3 dni... Zobaczymy który sposób sie sprawdzi. Mam nadzieje tylko właśnie ze z plodnoscia nam sie nie pozmienialo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie bez różnicy moze być drugi chłopczyk :) ewentualnie :) hahahahahahaha nie o oczywiście ze żartuje bo przecież najważniejsze żeby bobus zdrowy był a wszystko inne to huk z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wielkiej różnicy nie zrobi płeć, ale o dziewczynce można sobie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina nordycka
Hej! jestem ciekawa czy Młoda Starczka zrobiłas test?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Hej dziewczyny! kusi jak niewiem ale wytrzymam do poniedziałku chociaż ta niepewność mnie wykańcza! dzisiaj od rana brzuszek pobolewa ale okresu jak na razie dalej nie widać. do tego zupełnie nic mi się nie chce. miałam plewić rabaty przed domem, ale rany... motywacji brak :) tylko bym spała najchętniej :) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas gorąco :p aktualnie uczę się do egzaminów... :( w sobotę mam aż 3... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
To współczuję, tyle nauki... ja w sobotę mam weselicho z rodziny mojego miska, będzie zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz egzaminów mam 18stke siostry :p więc napisze co mam do napsania i impreza :D ps rób test, rób test! ;) jesteś już po terminie miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witajcie :) U mnie tez duszno i ciepło :) Masakra jakaś, a jeszcze na 13 mam jazdy, to już w ogolę mega :) A jak tam noc? Wyspane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) czas do pracy :) Młoda staraczka jest nadzieja :D ja sobie obiecalam za dużo o tym nie myśleć !!! Jakieś wakacje trzeba zaplanować :) i znaleźć jakiś zajmujące zajęcie:) tylko co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Londynie :) tu jest strasznie duszno dzisiaj i cała noc tez taka ciężka. Ale nie ma no narzekać bo znając życie i to państwo to pewnie zbliża sie czas deszczowy i nici z lata. W Polsce to chociaż trochę słońca macie a tu...bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps moja stołka nie aktualna :) nadal jestem gruba :) ale sie odchudzam. Ale fajnie masz wesele :) dawno nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama26 a gdzie Cię tak daleko wywiało? ;-) jak Wam się żyje w Wlk. Brytanii? Lepiej coś niż w PL? My przez jakiś czas też myśleliśmy o przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Młoda staraczka- jak jesteś po terminie miesiączki, to poczekaj jeszcze jak chcesz, ale zrób test w sobotę przed tym weselem, żebyś wiedziała czy możesz szaleć, czy napić się szampana, czy jakie tam masz upodobania alkoholowe;) a ja w sobotę jadę do rodziców i rodzeństwa. mój mąż ma wyjazd słuzbowy, więc nie chce mi się samej siedzieć cały weekend w mieszkaniu. za to dzisiaj wcześniej wychodze z pracy, bo o 14:) no a potem gin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda staraczka
Miesiaczka powinna być 17.06 a tu do tej pory nic... mogłabym przespac cały dzień :) dzisiaj nawet moja mała yoreczka nie mogła mnie obudzic. rany co się że mną dzieje? nigdy nie miałam problemów żeby rano wstać. koniec świata normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×